Multi Teams @ Gillette Invite (Gillette, WY)

Girls Varsity Swimming Fall 17-18 · 10/14/2017 8:00 AM
NamePts by EventForfeitDive TotalTotalPlace
Laramie4671
Sheridan4492
Green River3573
Central3334
Thunder Basin3065
Lander Valley2146
Worland2117
Campbell County1898
East1649
Kelly Walsh13610
Rock Springs12811
Douglas10012
Newcastle9613
South9613
Buffalo7215
Riverton6016
Natrona County2417

Best Times by Event

Back To Top

One-Meter

PlaceNameSchoolRoundDODTotal Points
1stAli LangeRock Springs (WY)Final441.35
2ndTeryn WhiteLaramie (WY)Final385.85
3rdKylie CampbellLaramie (WY)Final365.15
4thErica FarrisEast (Cheyenne, WY)Final331.25
5thMoira McPhersonDouglas (WY)Final324.60
6thKyera VascoBuffalo (WY)Final316.55
7thEmma ReedCentral (Cheyenne, WY)Final312.20
8thBraeden StewartEast (Cheyenne, WY)Final306.25
9thElaina MacyEast (Cheyenne, WY)Final298.70
10thLauren FontaineLander Valley (Lander, WY)Final294.35
11thBrenna JonesThunder Basin (Gillette, WY)Final290.75
12thMiranda WagnerBuffalo (WY)Final283.80
13thAlicia ThoneySheridan (WY)Final283.20
14thMaddie AppelhansLaramie (WY)Final281.00
15thBrooke SanburnBuffalo (WY)Final279.45
16thElizabeth PiersonRiverton (WY)Final276.35
17thJosie DikeRiverton (WY)Final271.30
18thKyra KlinghagenWorland (WY)Final268.45
19thBriley PhippsEast (Cheyenne, WY)Final267.45
20thBrooklyn PrinceEast (Cheyenne, WY)Final264.45
21stEnshawntae RallRock Springs (WY)Final258.45
22ndStephanie BurnsSouth (Cheyenne, WY)Final257.00
23rdPhaezia HarkinsCampbell County (Gillette, WY)Final254.45
24thAnne BaronLander Valley (Lander, WY)Final241.75
25thSarah HenkleNewcastle (WY)Final231.50
26thAdrianna JacobySouth (Cheyenne, WY)Final231.10
27thStasja ColeLander Valley (Lander, WY)Final214.85
28thAvery CoxLander Valley (Lander, WY)Final213.30
29thRebekah GrahamSouth (Cheyenne, WY)Final199.90
30thBecky CecrleLander Valley (Lander, WY)Final197.90
31stElora CappsEast (Cheyenne, WY)Final197.60
32ndAshlyn BooklessRiverton (WY)Final187.40
33rdMallory FallasSouth (Cheyenne, WY)Final175.50
34thJohnnie ZukowskiSheridan (WY)Final0.00
35thSkyler WrageWorland (WY)Final0.00
36thAlexis HoneKelly Walsh (Casper, WY)Final0.00
37thLexie ChaseNatrona County (Casper, WY)Final0.00
Back To Top

50 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stOlivia McPhersonLaramie (WY)Final00:24.66
2ndPiper CarrollSheridan (WY)Final00:24.83
3rdAvery OttoGreen River (WY)Final00:25.17
4thShaylee OchsnerThunder Basin (Gillette, WY)Final00:26.08
5thEllyse RussellWorland (WY)Final00:26.11
6thCatie WeathermonLaramie (WY)Final00:26.15
7thLiberty PoleyThunder Basin (Gillette, WY)Final00:26.15
8thPorscha CavanaughCentral (Cheyenne, WY)Final00:26.86
9thMacy TrombleyWorland (WY)Final00:26.87
10thKaycee OlsenGreen River (WY)Final00:27.21
11thKelly MoodrySheridan (WY)Final00:27.35
12thSarah HenkleNewcastle (WY)Final00:27.45
13thTeal ScheuberSheridan (WY)Final00:27.55
14thKatie McPhersonLaramie (WY)Final00:27.58
15thAvery CoxLander Valley (Lander, WY)Final00:27.61
16thAbigail SmithCentral (Cheyenne, WY)Final00:27.67
17thSavannah OlsonKelly Walsh (Casper, WY)Final00:27.69
18thGrace BydlonCampbell County (Gillette, WY)Final00:27.71
19thLuci RiddleBuffalo (WY)Final00:27.84
20thGrace LutzKelly Walsh (Casper, WY)Final00:28.09
21stMorgan BillingtonLaramie (WY)Final00:28.15
22ndJakobi MirichSouth (Cheyenne, WY)Final00:28.25
23rdEmily ReyesGreen River (WY)Final00:28.29
24thAmayah KilianThunder Basin (Gillette, WY)Final00:28.33
25thMolly FehringerLander Valley (Lander, WY)Final00:28.36
26thAriah WallerCentral (Cheyenne, WY)Final00:28.63
27thAubrey SmedleyCentral (Cheyenne, WY)Final00:28.69
28thTraelyn KnezThunder Basin (Gillette, WY)Final00:28.71
29thShayla MooreDouglas (WY)Final00:28.73
30thMikayla MorrisonKelly Walsh (Casper, WY)Final00:28.83
31stRagan SmithLaramie (WY)Final00:28.83
32ndDelaney KnottnerusThunder Basin (Gillette, WY)Final00:28.95
33rdAnja HarmsLander Valley (Lander, WY)Final00:28.98
34thAbby KillpackLaramie (WY)Final00:29.08
35thAnn AlsupSheridan (WY)Final00:29.10
36thCheyanne FarrisEast (Cheyenne, WY)Final00:29.12
37thCaroline KrauseLaramie (WY)Final00:29.16
38thEmilee RobinsLander Valley (Lander, WY)Final00:29.17
39thKayalei HartlKelly Walsh (Casper, WY)Final00:29.46
40thShelby AldredRock Springs (WY)Final00:29.57
41stShayne CherekEast (Cheyenne, WY)Final00:29.74
42ndHannilyn KersenbrockCentral (Cheyenne, WY)Final00:29.77
43rdLibby GreenSheridan (WY)Final00:29.79
44thAubrie MartinezRock Springs (WY)Final00:29.98
45thAshlee WebberBuffalo (WY)Final00:30.05
46thMiranda WagnerBuffalo (WY)Final00:30.24
47thCayla GillilandSouth (Cheyenne, WY)Final00:30.37
48thAndrea StigersLander Valley (Lander, WY)Final00:30.39
49thEmerson BeckNatrona County (Casper, WY)Final00:30.45
50thMadison TownsendNewcastle (WY)Final00:30.50
51stDillen PhillipsSouth (Cheyenne, WY)Final00:30.50
52ndKatie BuschLaramie (WY)Final00:30.62
53rdTaylin MaxwellSheridan (WY)Final00:30.65
54thBryanna EbyCampbell County (Gillette, WY)Final00:30.65
55thConnie HuntSouth (Cheyenne, WY)Final00:30.81
56thQuynn KennedyBuffalo (WY)Final00:31.06
57thJillian SalazarKelly Walsh (Casper, WY)Final00:31.15
58thMerika MoffattGreen River (WY)Final00:31.23
59thKate JablinLaramie (WY)Final00:31.23
60thEmily PearsonNewcastle (WY)Final00:31.40
61stZoe McCartorLaramie (WY)Final00:31.43
62ndAnna TalbottThunder Basin (Gillette, WY)Final00:31.63
63rdMayce WardleEast (Cheyenne, WY)Final00:31.74
64thMorgan MoonCentral (Cheyenne, WY)Final00:31.99
65thJamie KasteCentral (Cheyenne, WY)Final00:32.11
66thIsabelle HenryEast (Cheyenne, WY)Final00:32.60
67thSierra FirthLander Valley (Lander, WY)Final00:32.71
68thElizabeth PiersonRiverton (WY)Final00:32.78
69thKeyarra BassettSouth (Cheyenne, WY)Final00:32.83
70thMaci StewartEast (Cheyenne, WY)Final00:32.97
71stBrixen MathisRock Springs (WY)Final00:33.06
72ndTaegen TobinNatrona County (Casper, WY)Final00:33.20
73rdShaylissa BaldLander Valley (Lander, WY)Final00:33.34
74thKamilyn LloydGreen River (WY)Final00:33.50
75thBrooke SanburnBuffalo (WY)Final00:33.50
76thSydney HollesLaramie (WY)Final00:33.53
77thCecilia CarugoNatrona County (Casper, WY)Final00:33.60
78thCheyenne BryanRiverton (WY)Final00:33.84
79thAshlyn BooklessRiverton (WY)Final00:34.05
80thAshley KelleyNatrona County (Casper, WY)Final00:34.18
81stJessica ParksKelly Walsh (Casper, WY)Final00:34.21
82ndShauna SmithDouglas (WY)Final00:34.34
83rdAlexis BybeeGreen River (WY)Final00:34.52
84thChevelle LiggettRock Springs (WY)Final00:34.68
85thMadeline LoganLander Valley (Lander, WY)Final00:35.39
86thStephanie AndersonSouth (Cheyenne, WY)Final00:35.41
87thDakotta LickingCampbell County (Gillette, WY)Final00:35.48
88thTallyn BryantSouth (Cheyenne, WY)Final00:35.65
89thJulie RomanoKelly Walsh (Casper, WY)Final00:36.22
90thBreanna RuenThunder Basin (Gillette, WY)Final00:36.24
91stRiley CoburnNewcastle (WY)Final00:36.37
92ndQuirinita SisnerosRiverton (WY)Final00:36.48
93rdIvy MickelsonLaramie (WY)Final00:36.73
94thCeleste KeelinRock Springs (WY)Final00:36.81
95thFayth PriceLaramie (WY)Final00:36.87
96thLydia ToelleSouth (Cheyenne, WY)Final00:36.90
97thAviana MahoneyBuffalo (WY)Final00:37.61
98thAlayna PolednaLaramie (WY)Final00:38.08
99thKatalina CrainThunder Basin (Gillette, WY)Final00:38.16
100thRiver BillsBuffalo (WY)Final00:38.26
101stKiari VailletteDouglas (WY)Final00:38.57
102ndMadison PankowskiRock Springs (WY)Final00:39.40
103rdHailey FranceGreen River (WY)Final00:39.93
104thBei DreiseLaramie (WY)Final00:40.37
105thBetty HiattRiverton (WY)Final00:40.40
106thMary HiattRiverton (WY)Final00:40.88
107thJadyn BlareThunder Basin (Gillette, WY)Final00:41.62
108thClaribel OilerLaramie (WY)Final00:50.79
109thDiana FittjeNatrona County (Casper, WY)Final00:54.44
110thAyo OrunsoluLaramie (WY)Final00:57.40
111thToni HamannLaramie (WY)Final01:01.46
112thLarqin DucaSheridan (WY)Final01:03.25
113thMarygrace BucknerLaramie (WY)Final01:11.30
Back To Top

100 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stOlivia McPhersonLaramie (WY)Final00:54.17
2ndJosie DikeRiverton (WY)Final00:55.95
3rdHannah GrossNewcastle (WY)Final00:56.47
4thEllyse RussellWorland (WY)Final00:57.56
5thPorscha CavanaughCentral (Cheyenne, WY)Final00:58.74
6thSydni SandersGreen River (WY)Final00:58.86
7thCatie WeathermonLaramie (WY)Final00:59.05
8thHeidi SchroederLaramie (WY)Final00:59.37
9thMacy TrombleyWorland (WY)Final01:00.19
10thKelly MoodrySheridan (WY)Final01:00.65
11thKaycee OlsenGreen River (WY)Final01:00.94
12thAbigail SmithCentral (Cheyenne, WY)Final01:00.98
13thAdrienne MerrickGreen River (WY)Final01:01.22
14thSavannah OlsonKelly Walsh (Casper, WY)Final01:01.48
15thAriah WallerCentral (Cheyenne, WY)Final01:01.56
16thMorgan BillingtonLaramie (WY)Final01:01.67
17thRagan SmithLaramie (WY)Final01:01.93
18thGrace BydlonCampbell County (Gillette, WY)Final01:01.96
19thJenna FredericksonSheridan (WY)Final01:02.25
20thDelaney KnottnerusThunder Basin (Gillette, WY)Final01:02.34
21stEmma ReedCentral (Cheyenne, WY)Final01:02.41
22ndJakobi MirichSouth (Cheyenne, WY)Final01:02.44
23rdTraelyn KnezThunder Basin (Gillette, WY)Final01:02.83
24thAudrey MitchellKelly Walsh (Casper, WY)Final01:02.96
25thKiley McConnellLander Valley (Lander, WY)Final01:03.29
26thAinsley AghbashianSouth (Cheyenne, WY)Final01:03.55
27thMolly FehringerLander Valley (Lander, WY)Final01:03.61
28thLuci RiddleBuffalo (WY)Final01:03.77
29thAnn AlsupSheridan (WY)Final01:03.95
30thGrace LutzKelly Walsh (Casper, WY)Final01:04.27
31stShayla MooreDouglas (WY)Final01:04.29
32ndShelby AldredRock Springs (WY)Final01:04.29
33rdAnja HarmsLander Valley (Lander, WY)Final01:04.80
34thEmilee RobinsLander Valley (Lander, WY)Final01:05.35
35thHannilyn KersenbrockCentral (Cheyenne, WY)Final01:05.45
36thCheyanne FarrisEast (Cheyenne, WY)Final01:05.81
37thSarah FoersterGreen River (WY)Final01:06.31
38thKayalei HartlKelly Walsh (Casper, WY)Final01:06.35
39thEmily FoersterGreen River (WY)Final01:06.73
40thAubrie MartinezRock Springs (WY)Final01:07.15
41stSamantha HardinGreen River (WY)Final01:07.17
42ndMikayla MorrisonKelly Walsh (Casper, WY)Final01:07.75
43rdKayla JonesKelly Walsh (Casper, WY)Final01:08.03
44thAndrea StigersLander Valley (Lander, WY)Final01:08.47
45thShayne CherekEast (Cheyenne, WY)Final01:08.48
46thTresa Dilts-VargasNatrona County (Casper, WY)Final01:08.84
47thTaylin MaxwellSheridan (WY)Final01:08.85
48thBryanna EbyCampbell County (Gillette, WY)Final01:09.15
49thDillen PhillipsSouth (Cheyenne, WY)Final01:10.07
50thJaida RamsdellThunder Basin (Gillette, WY)Final01:10.16
51stEmily PearsonNewcastle (WY)Final01:10.28
52ndSugar BondCampbell County (Gillette, WY)Final01:10.31
53rdMayce WardleEast (Cheyenne, WY)Final01:11.01
54thMeann WomackLander Valley (Lander, WY)Final01:11.29
55thConnie HuntSouth (Cheyenne, WY)Final01:11.31
56thCassidy GomezGreen River (WY)Final01:11.52
57thLexis TempleDouglas (WY)Final01:12.54
58thAlize PostCampbell County (Gillette, WY)Final01:12.63
59thMaci StewartEast (Cheyenne, WY)Final01:12.73
60thHolly HaselhuhnRock Springs (WY)Final01:13.56
61stDemi TylerGreen River (WY)Final01:14.10
62ndShaylissa BaldLander Valley (Lander, WY)Final01:14.61
63rdIsabelle MathisDouglas (WY)Final01:14.89
64thIsabelle HenryEast (Cheyenne, WY)Final01:14.89
65thAlexis BybeeGreen River (WY)Final01:16.91
66thBreanna RuenThunder Basin (Gillette, WY)Final01:17.22
67thAubrey PorterThunder Basin (Gillette, WY)Final01:17.45
68thTallyn BryantSouth (Cheyenne, WY)Final01:17.70
69thJessica PetriGreen River (WY)Final01:17.89
70thStephanie AndersonSouth (Cheyenne, WY)Final01:19.91
71stTatum MartzNatrona County (Casper, WY)Final01:20.29
72ndChevelle LiggettRock Springs (WY)Final01:21.04
73rdTaliah BlomNatrona County (Casper, WY)Final01:22.07
74thQuirinita SisnerosRiverton (WY)Final01:22.67
75thCecilia CarugoNatrona County (Casper, WY)Final01:22.92
76thDakotta LickingCampbell County (Gillette, WY)Final01:23.89
77thCeleste KeelinRock Springs (WY)Final01:24.21
78thLydia ToelleSouth (Cheyenne, WY)Final01:25.32
79thSydny McAteerKelly Walsh (Casper, WY)Final01:25.50
80thKatalina CrainThunder Basin (Gillette, WY)Final01:25.54
81stHailey FranceGreen River (WY)Final01:28.35
82ndBetty HiattRiverton (WY)Final01:31.52
83rdMary HiattRiverton (WY)Final01:32.06
84thBei DreiseLaramie (WY)Final01:33.21
85thJadyn BlareThunder Basin (Gillette, WY)Final01:35.58
86thMadeline TateRiverton (WY)Final01:47.81
Back To Top

100 Fly

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stSamantha GeyerCentral (Cheyenne, WY)Final00:56.85
2ndAvery OttoGreen River (WY)Final00:59.86
3rdCarter BurchiLaramie (WY)Final01:02.63
4thMolly GreenSheridan (WY)Final01:04.40
5thZoe RobisonSheridan (WY)Final01:04.91
6thAshley JensenGreen River (WY)Final01:05.31
7thLauren PikulaThunder Basin (Gillette, WY)Final01:06.29
8thKaylie GoppRiverton (WY)Final01:06.63
9thAlaysa PorterThunder Basin (Gillette, WY)Final01:06.93
10thHannah BirgeCentral (Cheyenne, WY)Final01:07.04
11thKristen CollingwoodWorland (WY)Final01:08.68
12thMcKenna SmithEast (Cheyenne, WY)Final01:09.06
13thMadison YoungGreen River (WY)Final01:09.29
14thAddy FernandezRock Springs (WY)Final01:09.84
15thKlaire RehardCampbell County (Gillette, WY)Final01:09.85
16thEmilee MandrosGreen River (WY)Final01:10.37
17thNoelle HarrisLander Valley (Lander, WY)Final01:11.91
18thAnna TalbottThunder Basin (Gillette, WY)Final01:11.95
19thTayiah GravesLaramie (WY)Final01:12.16
20thHannah DempseyCentral (Cheyenne, WY)Final01:12.43
21stKendrew EllisEast (Cheyenne, WY)Final01:12.49
22ndSaige SmithEast (Cheyenne, WY)Final01:13.01
23rdDelaney GardeaGreen River (WY)Final01:13.73
24thMadison NagyLaramie (WY)Final01:13.92
25thDesirea LayherDouglas (WY)Final01:14.67
26thKylee AndersonKelly Walsh (Casper, WY)Final01:14.75
27thCarina AadahlLander Valley (Lander, WY)Final01:15.35
28thJillian SalazarKelly Walsh (Casper, WY)Final01:16.08
29thMaecie WrightDouglas (WY)Final01:16.54
30thSelena SouzaGreen River (WY)Final01:17.62
31stAbby PhillipsKelly Walsh (Casper, WY)Final01:17.86
32ndAshlee WebberBuffalo (WY)Final01:18.81
33rdFaith HayesDouglas (WY)Final01:19.02
34thMegan McFateLaramie (WY)Final01:20.86
35thBecca HenkleNewcastle (WY)Final01:26.69
36thAudrey RobertsNatrona County (Casper, WY)Final01:28.88
37thSydney HollesLaramie (WY)Final01:32.51
38thKaila HarrisWorland (WY)Final01:36.01
39thSamantha CastanoLaramie (WY)Final01:37.99
40thStasja ColeLander Valley (Lander, WY)Final01:42.43
Back To Top

100 Back

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stPiper CarrollSheridan (WY)Final01:01.41
2ndJadyn MullikinSheridan (WY)Final01:03.02
3rdLauren JensenGreen River (WY)Final01:03.09
4thHannah GrossNewcastle (WY)Final01:03.79
5thOlivia FowlerLander Valley (Lander, WY)Final01:03.90
6thLiberty PoleyThunder Basin (Gillette, WY)Final01:05.86
7thHannah BirgeCentral (Cheyenne, WY)Final01:06.67
8thKaylie GoppRiverton (WY)Final01:07.44
9thMadie JablinLaramie (WY)Final01:07.66
10thGladys EggersCentral (Cheyenne, WY)Final01:07.92
11thKlaire RehardCampbell County (Gillette, WY)Final01:08.14
12thChrista VanlandinghamCentral (Cheyenne, WY)Final01:08.33
13thDesirea LayherDouglas (WY)Final01:09.50
14thAddy FernandezRock Springs (WY)Final01:09.51
15thTeal ScheuberSheridan (WY)Final01:09.63
16thLindsay HubertKelly Walsh (Casper, WY)Final01:09.73
17thTrinity MassengillCentral (Cheyenne, WY)Final01:09.81
18thAubrey SmedleyCentral (Cheyenne, WY)Final01:10.07
19thLibby GreenSheridan (WY)Final01:10.59
20thHannah DempseyCentral (Cheyenne, WY)Final01:10.77
21stTatum MassengillCentral (Cheyenne, WY)Final01:11.16
22ndTayiah GravesLaramie (WY)Final01:11.71
23rdWhitney AndersonRock Springs (WY)Final01:12.44
24thElla StanekWorland (WY)Final01:12.59
25thEmily ReyesGreen River (WY)Final01:14.18
26thCayla GillilandSouth (Cheyenne, WY)Final01:14.35
27thJordan DeYoungLaramie (WY)Final01:15.42
28thSarah FoersterGreen River (WY)Final01:15.86
29thBecky CecrleLander Valley (Lander, WY)Final01:16.43
30thLexis TempleDouglas (WY)Final01:17.47
31stSamantha HardinGreen River (WY)Final01:17.73
32ndRebekah GrahamSouth (Cheyenne, WY)Final01:17.99
33rdMegan McFateLaramie (WY)Final01:18.65
34thKayla JonesKelly Walsh (Casper, WY)Final01:19.36
35thAudrey RobertsNatrona County (Casper, WY)Final01:19.61
36thAbby PhillipsKelly Walsh (Casper, WY)Final01:20.45
37thZoe McCartorLaramie (WY)Final01:23.05
38thKamilyn LloydGreen River (WY)Final01:23.75
39thKeyarra BassettSouth (Cheyenne, WY)Final01:25.51
40thMagdalene HoffThunder Basin (Gillette, WY)Final01:25.59
41stMckinley KesslerBuffalo (WY)Final01:26.37
42ndJessica PetriGreen River (WY)Final01:27.84
43rdMadeline LoganLander Valley (Lander, WY)Final01:31.25
44thAviana MahoneyBuffalo (WY)Final01:32.37
45thAlejandra RiceWorland (WY)Final01:33.15
46thTatum MartzNatrona County (Casper, WY)Final01:35.22
47thShauna SmithDouglas (WY)Final01:40.19
48thSydny McAteerKelly Walsh (Casper, WY)Final01:40.56
49thKiari VailletteDouglas (WY)Final01:40.92
50thGracie EmmittNewcastle (WY)Final01:42.16
51stTaegen TobinNatrona County (Casper, WY)Final01:42.72
52ndAyo OrunsoluLaramie (WY)Final02:14.54
53rdLarqin DucaSheridan (WY)Final02:28.94
Back To Top

100 Breast

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stSamantha GeyerCentral (Cheyenne, WY)Final01:04.43
2ndJenny HolwellCampbell County (Gillette, WY)Final01:05.81
3rdShaylee OchsnerThunder Basin (Gillette, WY)Final01:10.51
4thTaylor BaldacciSheridan (WY)Final01:10.65
5thJuli WarrenWorland (WY)Final01:12.35
6thHailey EverardKelly Walsh (Casper, WY)Final01:13.84
7thJenna FredericksonSheridan (WY)Final01:15.04
8thKendyl NearSouth (Cheyenne, WY)Final01:15.32
9thCarina AadahlLander Valley (Lander, WY)Final01:16.61
10thKiley McConnellLander Valley (Lander, WY)Final01:17.19
11thKelly FarrisEast (Cheyenne, WY)Final01:18.18
12thTanner MillerRock Springs (WY)Final01:18.25
13thSelena SouzaGreen River (WY)Final01:18.68
14thKatie BuschLaramie (WY)Final01:18.75
15thCaroline KrauseLaramie (WY)Final01:19.87
16thAlyssa DaleLaramie (WY)Final01:20.45
17thKatie McPhersonLaramie (WY)Final01:20.77
18thIzzie JonesKelly Walsh (Casper, WY)Final01:21.11
19thJamie KasteCentral (Cheyenne, WY)Final01:21.19
20thMaecie WrightDouglas (WY)Final01:21.47
21stJayleen BlackfordKelly Walsh (Casper, WY)Final01:21.71
22ndFelicia AguilarWorland (WY)Final01:22.31
23rdSaige SmithEast (Cheyenne, WY)Final01:24.03
24thClaire CobbDouglas (WY)Final01:25.48
25thMorgan MoonCentral (Cheyenne, WY)Final01:25.75
26thMcKella StigersLander Valley (Lander, WY)Final01:25.89
27thMaddie BallardKelly Walsh (Casper, WY)Final01:26.36
28thKate JablinLaramie (WY)Final01:26.93
29thAlayna PolednaLaramie (WY)Final01:27.65
30thBrixen MathisRock Springs (WY)Final01:28.91
31stFayth PriceLaramie (WY)Final01:29.67
32ndChristina HaroldsonDouglas (WY)Final01:30.13
33rdMerika MoffattGreen River (WY)Final01:31.39
34thEmily BrownWorland (WY)Final01:31.63
35thIsabelle MathisDouglas (WY)Final01:32.31
36thBailee ClarkGreen River (WY)Final01:41.84
37thJessica ParksKelly Walsh (Casper, WY)Final01:42.14
38thMadison PankowskiRock Springs (WY)Final01:42.53
39thMadelynn OdenNatrona County (Casper, WY)Final01:43.24
40thRiley CoburnNewcastle (WY)Final01:44.27
41stKae VickLaramie (WY)Final01:55.82
42ndClaribel OilerLaramie (WY)Final01:56.00
43rdToni HamannLaramie (WY)Final02:49.40
Back To Top

200 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stJessAnn CarsrudThunder Basin (Gillette, WY)Final01:56.83
2ndMolly GreenSheridan (WY)Final02:01.06
3rdMaggie ClerkinLaramie (WY)Final02:01.18
4thRachel PietschCentral (Cheyenne, WY)Final02:03.41
5thMckenna HauberCampbell County (Gillette, WY)Final02:03.44
6thSydni SandersGreen River (WY)Final02:05.95
7thSage MortonLaramie (WY)Final02:05.99
8thOlivia FowlerLander Valley (Lander, WY)Final02:06.76
9thOlivia ThoneySheridan (WY)Final02:09.51
10thLauren LeeGreen River (WY)Final02:10.59
11thHeidi SchroederLaramie (WY)Final02:12.28
12thAdrienne MerrickGreen River (WY)Final02:13.20
13thKristen CollingwoodWorland (WY)Final02:13.96
14thRachel TroudtCentral (Cheyenne, WY)Final02:14.58
15thAlexa LauzeGreen River (WY)Final02:15.10
16thPayton MillerRock Springs (WY)Final02:17.59
17thAudrey MitchellKelly Walsh (Casper, WY)Final02:17.77
18thSheridan MathisDouglas (WY)Final02:18.29
19thLily GoseLander Valley (Lander, WY)Final02:18.68
20thRuth PotterEast (Cheyenne, WY)Final02:19.20
21stFaith HayesDouglas (WY)Final02:22.71
22ndMadylin DankoThunder Basin (Gillette, WY)Final02:23.32
23rdSarah HollesLaramie (WY)Final02:24.11
24thOlivia ClydeThunder Basin (Gillette, WY)Final02:24.33
25thAinsley AghbashianSouth (Cheyenne, WY)Final02:24.92
26thKylee AndersonKelly Walsh (Casper, WY)Final02:27.64
27thEmily FoersterGreen River (WY)Final02:29.01
28thElla StanekWorland (WY)Final02:29.02
29thMazzi VlastosKelly Walsh (Casper, WY)Final02:29.82
30thTresa Dilts-VargasNatrona County (Casper, WY)Final02:32.94
31stCassidy GomezGreen River (WY)Final02:34.59
32ndDemi TylerGreen River (WY)Final02:34.66
33rdAlize PostCampbell County (Gillette, WY)Final02:36.60
34thSugar BondCampbell County (Gillette, WY)Final02:36.69
35thMeann WomackLander Valley (Lander, WY)Final02:44.10
36thAubrey PorterThunder Basin (Gillette, WY)Final02:44.81
37thMcKella StigersLander Valley (Lander, WY)Final02:45.10
38thBecca HenkleNewcastle (WY)Final02:46.57
39thMagdalene HoffThunder Basin (Gillette, WY)Final02:47.51
40thKelsey ElrodNatrona County (Casper, WY)Final02:51.75
41stCynthia SheredaGreen River (WY)Final02:52.27
42ndAnne BaronLander Valley (Lander, WY)Final02:53.57
43rdAshley KelleyNatrona County (Casper, WY)Final03:00.23
44thIvy MickelsonLaramie (WY)Final03:01.31
45thKaitlyn KessnerNatrona County (Casper, WY)Final03:07.38
46thGracie EmmittNewcastle (WY)Final03:11.40
Back To Top

200 Individual Medley

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stJenny HolwellCampbell County (Gillette, WY)Final02:14.10
2ndZoe RobisonSheridan (WY)Final02:16.10
3rdPippin RobisonSheridan (WY)Final02:18.64
4thTaylor BaldacciSheridan (WY)Final02:18.99
5thLauren JensenGreen River (WY)Final02:20.09
6thCarter BurchiLaramie (WY)Final02:20.14
7thJuli WarrenWorland (WY)Final02:21.28
8thLauren PikulaThunder Basin (Gillette, WY)Final02:22.74
9thMaria KulowLander Valley (Lander, WY)Final02:25.26
10thAlaysa PorterThunder Basin (Gillette, WY)Final02:25.33
11thKendyl NearSouth (Cheyenne, WY)Final02:26.98
12thChrista VanlandinghamCentral (Cheyenne, WY)Final02:28.36
13thTanner MillerRock Springs (WY)Final02:30.17
14thMcKenna SmithEast (Cheyenne, WY)Final02:32.67
15thEmilee MandrosGreen River (WY)Final02:33.33
16thAlyssa DaleLaramie (WY)Final02:33.52
17thLindsay HubertKelly Walsh (Casper, WY)Final02:33.99
18thKelly FarrisEast (Cheyenne, WY)Final02:34.66
19thMadison YoungGreen River (WY)Final02:34.95
20thHailey EverardKelly Walsh (Casper, WY)Final02:35.55
21stKendrew EllisEast (Cheyenne, WY)Final02:36.02
22ndMadison NagyLaramie (WY)Final02:36.66
23rdNoelle HarrisLander Valley (Lander, WY)Final02:38.35
24thTrinity MassengillCentral (Cheyenne, WY)Final02:41.54
25thFelicia AguilarWorland (WY)Final02:43.29
26thIzzie JonesKelly Walsh (Casper, WY)Final02:44.69
27thJordan DeYoungLaramie (WY)Final02:45.04
28thClaire CobbDouglas (WY)Final02:45.31
29thMaddie BallardKelly Walsh (Casper, WY)Final02:53.02
30thSierra FryerGreen River (WY)Final03:02.69
31stKaila HarrisWorland (WY)Final03:09.08
32ndMegan NelsonEast (Cheyenne, WY)Final03:09.10
33rdSamantha CastanoLaramie (WY)Final03:10.01
34thMckinley KesslerBuffalo (WY)Final03:13.67
35thEmily BrownWorland (WY)Final03:21.43
36thMadelynn OdenNatrona County (Casper, WY)Final03:34.04
Back To Top

500 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stJessAnn CarsrudThunder Basin (Gillette, WY)Final05:19.85
2ndMaggie ClerkinLaramie (WY)Final05:23.59
3rdMckenna HauberCampbell County (Gillette, WY)Final05:28.49
4thSage MortonLaramie (WY)Final05:35.72
5thGladys EggersCentral (Cheyenne, WY)Final05:39.66
6thLauren LeeGreen River (WY)Final05:41.10
7thMaria KulowLander Valley (Lander, WY)Final05:41.65
8thRachel PietschCentral (Cheyenne, WY)Final05:41.76
9thMadie JablinLaramie (WY)Final05:46.13
10thAlexa LauzeGreen River (WY)Final05:46.81
11thPippin RobisonSheridan (WY)Final05:47.34
12thRachel TroudtCentral (Cheyenne, WY)Final05:48.48
13thOlivia ThoneySheridan (WY)Final05:53.66
14thJadyn MullikinSheridan (WY)Final05:59.64
15thWhitney AndersonRock Springs (WY)Final06:01.57
16thRuth PotterEast (Cheyenne, WY)Final06:02.25
17thTatum MassengillCentral (Cheyenne, WY)Final06:04.50
18thLily GoseLander Valley (Lander, WY)Final06:05.87
19thSheridan MathisDouglas (WY)Final06:15.04
20thSarah HollesLaramie (WY)Final06:16.55
21stMazzi VlastosKelly Walsh (Casper, WY)Final06:18.25
22ndMadylin DankoThunder Basin (Gillette, WY)Final06:20.91
23rdPayton MillerRock Springs (WY)Final06:23.92
24thOlivia ClydeThunder Basin (Gillette, WY)Final06:29.04
25thQuynn KennedyBuffalo (WY)Final06:37.56
26thAmayah KilianThunder Basin (Gillette, WY)Final06:42.41
27thJayleen BlackfordKelly Walsh (Casper, WY)Final06:46.35
28thSierra FryerGreen River (WY)Final06:46.72
29thSierra FirthLander Valley (Lander, WY)Final06:49.62
30thEmerson BeckNatrona County (Casper, WY)Final06:52.89
31stDelaney GardeaGreen River (WY)Final06:56.28
32ndCynthia SheredaGreen River (WY)Final07:12.51
33rdSkyler WrageWorland (WY)Final07:17.46
34thCheyenne BryanRiverton (WY)Final07:21.19
35thBailee ClarkGreen River (WY)Final07:33.79
36thKelsey ElrodNatrona County (Casper, WY)Final07:58.88
37thRiver BillsBuffalo (WY)Final07:59.92
Back To Top

200 Free Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamLaramie (WY)Final01:41.14
2ndRelay TeamSheridan (WY)Final01:41.32
3rdRelay TeamThunder Basin (Gillette, WY)Final01:43.72
4thRelay TeamCentral (Cheyenne, WY)Final01:45.23
5thRelay TeamWorland (WY)Final01:46.95
6thRelay TeamCampbell County (Gillette, WY)Final01:48.72
7thRelay TeamGreen River (WY)Final01:49.00
8thRelay TeamKelly Walsh (Casper, WY)Final01:52.16
9thRelay TeamLander Valley (Lander, WY)Final01:52.66
10thRelay TeamLaramie (WY)Final01:53.19
11thRelay TeamSheridan (WY)Final01:55.72
12thRelay TeamGreen River (WY)Final01:56.15
13thRelay TeamEast (Cheyenne, WY)Final01:57.31
14thRelay TeamBuffalo (WY)Final01:59.77
15thRelay TeamKelly Walsh (Casper, WY)Final02:01.64
16thRelay TeamCentral (Cheyenne, WY)Final02:01.72
17thRelay TeamThunder Basin (Gillette, WY)Final02:01.80
18thRelay TeamLander Valley (Lander, WY)Final02:03.49
19thRelay TeamLander Valley (Lander, WY)Final02:04.83
20thRelay TeamDouglas (WY)Final02:05.20
21stRelay TeamSouth (Cheyenne, WY)Final02:05.91
22ndRelay TeamEast (Cheyenne, WY)Final02:06.95
23rdRelay TeamLaramie (WY)Final02:06.96
24thRelay TeamNewcastle (WY)Final02:06.98
25thRelay TeamGreen River (WY)Final02:07.90
26thRelay TeamRock Springs (WY)Final02:07.92
27thRelay TeamNatrona County (Casper, WY)Final02:10.44
28thRelay TeamCampbell County (Gillette, WY)Final02:14.47
29thRelay TeamWorland (WY)Final02:17.08
30thRelay TeamDouglas (WY)Final02:21.85
31stRelay TeamNatrona County (Casper, WY)Final02:23.33
32ndRelay TeamKelly Walsh (Casper, WY)Final02:23.62
33rdRelay TeamBuffalo (WY)Final02:25.44
34thRelay TeamLaramie (WY)Final02:32.03
35thRelay TeamThunder Basin (Gillette, WY)Final02:32.94
36thRelay TeamSouth (Cheyenne, WY)Final02:33.45
37thRelay TeamLaramie (WY)Final04:02.27
Back To Top

200 Medley Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamSheridan (WY)Final01:54.14
2ndRelay TeamGreen River (WY)Final01:58.16
3rdRelay TeamWorland (WY)Final02:00.62
4thRelay TeamLaramie (WY)Final02:03.52
5thRelay TeamLander Valley (Lander, WY)Final02:04.59
6thRelay TeamEast (Cheyenne, WY)Final02:06.27
7thRelay TeamLaramie (WY)Final02:06.43
8thRelay TeamThunder Basin (Gillette, WY)Final02:07.15
9thRelay TeamKelly Walsh (Casper, WY)Final02:07.78
10thRelay TeamCentral (Cheyenne, WY)Final02:08.75
11thRelay TeamDouglas (WY)Final02:09.50
12thRelay TeamSouth (Cheyenne, WY)Final02:10.74
13thRelay TeamGreen River (WY)Final02:12.60
14thRelay TeamKelly Walsh (Casper, WY)Final02:15.36
15thRelay TeamNewcastle (WY)Final02:16.59
16thRelay TeamLander Valley (Lander, WY)Final02:17.67
17thRelay TeamBuffalo (WY)Final02:19.38
18thRelay TeamKelly Walsh (Casper, WY)Final02:19.91
19thRelay TeamWorland (WY)Final02:20.32
20thRelay TeamSouth (Cheyenne, WY)Final02:20.46
21stRelay TeamLander Valley (Lander, WY)Final02:21.64
22ndRelay TeamKelly Walsh (Casper, WY)Final02:22.29
23rdRelay TeamLaramie (WY)Final02:23.81
24thRelay TeamGreen River (WY)Final02:25.02
25thRelay TeamDouglas (WY)Final02:25.20
26thRelay TeamThunder Basin (Gillette, WY)Final02:27.20
27thRelay TeamLaramie (WY)Final02:28.20
28thRelay TeamCampbell County (Gillette, WY)Final02:32.14
29thRelay TeamEast (Cheyenne, WY)Final02:32.59
30thRelay TeamLaramie (WY)Final02:43.35
31stRelay TeamNatrona County (Casper, WY)Final02:48.26
32ndRelay TeamGreen River (WY)Final02:48.32
33rdRelay TeamSouth (Cheyenne, WY)Final03:03.82
Back To Top

400 Free Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamSheridan (WY)Final03:42.98
2ndRelay TeamLaramie (WY)Final03:43.06
3rdRelay TeamThunder Basin (Gillette, WY)Final03:49.61
4thRelay TeamCentral (Cheyenne, WY)Final03:57.91
5thRelay TeamCampbell County (Gillette, WY)Final03:59.28
6thRelay TeamGreen River (WY)Final04:02.05
7thRelay TeamLander Valley (Lander, WY)Final04:06.81
8thRelay TeamCentral (Cheyenne, WY)Final04:15.04
9thRelay TeamKelly Walsh (Casper, WY)Final04:16.41
10thRelay TeamSouth (Cheyenne, WY)Final04:17.09
11thRelay TeamRock Springs (WY)Final04:18.96
12thRelay TeamSheridan (WY)Final04:19.95
13thRelay TeamLaramie (WY)Final04:22.32
14thRelay TeamDouglas (WY)Final04:30.38
15thRelay TeamEast (Cheyenne, WY)Final04:30.69
16thRelay TeamThunder Basin (Gillette, WY)Final04:37.83
17thRelay TeamGreen River (WY)Final04:42.02
18thRelay TeamLaramie (WY)Final04:45.59
19thRelay TeamLaramie (WY)Final04:49.58
20thRelay TeamNewcastle (WY)Final04:55.06
21stRelay TeamNatrona County (Casper, WY)Final04:56.80
22ndRelay TeamWorland (WY)Final05:05.52
23rdRelay TeamGreen River (WY)Final05:16.44
24thRelay TeamThunder Basin (Gillette, WY)Final05:18.49