Multi Teams @ 2018 CHSAA Class 4A State Championships (USAFA, CO)

Boys Varsity Swimming Spring 17-18 · 5/18/2018 4:00 PM
NamePts by EventForfeitDive TotalTotalPlace
Windsor2021
Discovery Canyon1942
Mullen1873
Cheyenne Mountain168
Loveland149
Valor Christian148
Pine Creek144
Silver Creek144
Golden134
Pueblo County130
Montrose123
Air Academy109
Thompson Valley83
D'Evelyn76
Wheat Ridge73
Glenwood Springs57
Coronado46
George Washington32
Longmont31
Evergreen30
Durango23
Estes Park22
Pueblo South5
Denver North4
Littleton4
Standley Lake2
Northfield2
Gunnison
Pueblo Centennial
Pueblo Central
Valley
Mountain View
Thomas Jefferson
Pueblo West
Mesa Ridge/Widefield
Moffat County
Green Mountain
Pueblo East

Best Times by Event

Back To Top

One-Meter

PlaceNameSchoolRoundDODTotal Points
1stBrendan ByrnesDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final508.75
2ndCooper WelshLongmont (CO)Final461.40
3rdJack ElbertAir Academy (US Air Force Academy, CO)Final456.10
4thAshton HubertSilver Creek (Longmont, CO)Final443.95
5thRory CarrollGolden (CO)Final443.00
6thCharles WilliamsThompson Valley (Loveland, CO)Final438.00
7thJames GreenupLoveland (CO)Final419.15
8thBenjamin WillettSilver Creek (Longmont, CO)Final415.70
9thMatthew TetaSilver Creek (Longmont, CO)Final406.50
10thMatthew KingValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final403.20
11thSean McDonoughDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final401.40
12thJentry ZymbalukAir Academy (US Air Force Academy, CO)Final398.50
13thJack ArnoldDenver North (Denver, CO)Final394.95
14thCaleb YoungLongmont (CO)Final388.55
15thCollin GammonStandley Lake (Westminster, CO)Final383.30
16thJad KhalekDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final374.60
17thBrendan ByrnesDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary217.50
18thJames GreenupLoveland (CO)Preliminary215.90
19thCharles WilliamsThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary211.85
20thMatthew TetaSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary210.30
21stJack ElbertAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary206.75
22ndRory CarrollGolden (CO)Preliminary205.65
23rdCaleb YoungLongmont (CO)Preliminary203.85
24thJack ArnoldDenver North (Denver, CO)Preliminary200.95
25thCooper WelshLongmont (CO)Preliminary198.85
26thAshton HubertSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary193.20
27thJentry ZymbalukAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary191.10
28thCollin GammonStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary190.65
29thMatthew ShermanPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary188.05
30thSean McDonoughDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary181.45
31stJad KhalekDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary180.85
32ndMatthew KingValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary172.05
33rdLiam WhitacreMountain View (Loveland, CO)Preliminary171.95
34thSebastian NietoValley (Gilcrest, CO)Preliminary169.30
35thBenjamin WillettSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary169.20
36thDax WilsonMesa Ridge/Widefield (Colorado Springs, CO)Preliminary167.85
37thErik CaffeeWindsor (CO)Preliminary166.35
38thConnor BrauchGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary165.60
39thTurner DeShonLittleton (CO)Preliminary161.10
40thTucson DeShonLittleton (CO)Preliminary159.50
41stMarcus GarciaPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary158.40
42ndLuke WaltzGolden (CO)Preliminary156.10
43rdRyan LeachCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary155.45
44thBrae VanNiceValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary153.00
45thEmilio MontanoPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary151.80
46thDylan ApicelloPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary150.95
47thTalon TurmanCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary147.95
48thLucas PayneLongmont (CO)Preliminary142.65
49thAdam ValdesValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary142.60
50thLogan BrianThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary140.70
51stDominic SimonyPueblo East (Pueblo, CO)Preliminary127.85
52ndJet ChongPueblo East (Pueblo, CO)Preliminary111.75
53rdAaron WardValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary0.00
54thAaron GuerreroPueblo Central (Pueblo, CO)Preliminary0.00
55thKaden AshworthPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary0.00
56thLucas JordanD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary0.00
Back To Top

50 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stKyle LeachCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Final00:20.32
2ndKyle LeachCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary00:20.78
3rdGriffin AyotteAir Academy (US Air Force Academy, CO)Final00:20.91
4thGriffin AyotteAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary00:21.22
5thTommy RauchutDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final00:21.27
6thJohn PluttPueblo County (Pueblo, CO)Final00:21.50
7thTommy RauchutDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary00:21.54
8thWilliam ChavezMullen (Denver, CO)Final00:21.65
9thChristopher WingfieldSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:21.65
10thChristopher WingfieldSilver Creek (Longmont, CO)Final00:21.83
11thCaleb KimValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final00:21.90
12thJohn PluttPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary00:21.91
13thCaleb KimValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary00:21.97
14thWilliam ChavezMullen (Denver, CO)Preliminary00:21.98
15thAndrew AireCoronado (Colorado Springs, CO)Final00:21.99
16thAndrew ScogginWindsor (CO)Preliminary00:22.15
17thAndrew ScogginWindsor (CO)Final00:22.16
18thDanny BynumMontrose (CO)Preliminary00:22.30
19thAndrew AireCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary00:22.33
20thChristian ModenCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary00:22.34
21stChristian ModenCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Final00:22.43
22ndDanny BynumMontrose (CO)Final00:22.51
23rdJosh DodrillWindsor (CO)Preliminary00:22.53
24thMatus SolcLongmont (CO)Final00:22.56
25thJosh DodrillWindsor (CO)Final00:22.58
26thGavin GilmoreValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final00:22.64
27thGavin GilmoreValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary00:22.72
28thMatus SolcLongmont (CO)Preliminary00:22.97
29thDeven GogartyLoveland (CO)Final00:22.99
30thDeven GogartyLoveland (CO)Preliminary00:23.01
31stGarth KnutsonMontrose (CO)Preliminary00:23.01
32ndMatthew WinnSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:23.09
33rdAdam AustinCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary00:23.17
34thConnor SomersGlenwood Springs (CO)Preliminary00:23.27
35thAaron GuerreroPueblo Central (Pueblo, CO)Preliminary00:23.28
36thGarth KnutsonMontrose (CO)Final00:23.30
37thJacob DornPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary00:23.32
38thKaleb Deleon-FisherPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary00:23.35
39thMason AlexanderLoveland (CO)Preliminary00:23.38
40thIan CurdSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:23.43
41stJames SearsLongmont (CO)Preliminary00:23.54
42ndSpencer HolmesEstes Park (CO)Preliminary00:23.58
43rdKash HebertWindsor (CO)Preliminary00:23.62
44thJacob BriggsMoffat County (Craig, CO)Preliminary00:23.69
45thSebastian RandonoCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary00:23.70
46thLucas TaliaferroGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary00:23.70
47thCaleb ClarkPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary00:23.85
48thDakota CaseySilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:23.90
49thNathan ZurfluhEstes Park (CO)Preliminary00:23.96
50thEthan SomersEvergreen (CO)Preliminary00:23.97
51stMel LittlefieldMontrose (CO)Preliminary00:24.04
52ndMitch PeotterValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary00:24.18
53rdRandle BurtoftCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary00:24.20
54thLuke LeimbachEvergreen (CO)Preliminary00:24.39
55thGrant PankratzValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary00:24.52
56thAndrew YiCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Final00:33.48
57thTaylor SalisburyPueblo West (CO)Final00:42.73
58thCiaran AtwoodCoronado (Colorado Springs, CO)Final00:52.42
59thEdwin WiegerPueblo West (CO)Final01:04.14
60thDerek PowersMoffat County (Craig, CO)Final01:07.19
61stRylee SantistevenPueblo West (CO)Final01:12.48
62ndNathaniel GonzalesPueblo West (CO)Final02:16.17
63rdAnthony TaibiPueblo West (CO)Final02:20.86
Back To Top

100 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stKyle LeachCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Final00:44.33
2ndGriffin AyotteAir Academy (US Air Force Academy, CO)Final00:44.70
3rdKyle LeachCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary00:45.54
4thRyan PetersonWheat Ridge (CO)Final00:45.66
5thGriffin AyotteAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary00:46.01
6thRyan PetersonWheat Ridge (CO)Preliminary00:46.32
7thTyler CohanGolden (CO)Final00:47.38
8thWilliam ChavezMullen (Denver, CO)Final00:47.57
9thTyler CohanGolden (CO)Preliminary00:47.73
10thChristopher WingfieldSilver Creek (Longmont, CO)Final00:47.81
11thChristopher WingfieldSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:48.01
12thWilliam ChavezMullen (Denver, CO)Preliminary00:48.12
13thJakob BorrmanLoveland (CO)Final00:48.21
14thJakob BorrmanLoveland (CO)Preliminary00:48.61
15thNick DelanyEvergreen (CO)Final00:48.88
16thGavin GilmoreValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final00:48.99
17thNick DelanyEvergreen (CO)Preliminary00:49.30
18thDanny BynumMontrose (CO)Final00:49.44
19thDanny BynumMontrose (CO)Preliminary00:49.54
20thOctavio QuerolLongmont (CO)Final00:50.21
21stOctavio QuerolLongmont (CO)Preliminary00:50.28
22ndSteel WolfEstes Park (CO)Final00:50.53
23rdGavin GilmoreValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary00:50.56
24thJake HansenDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final00:50.89
25thTanner CrouchWheat Ridge (CO)Preliminary00:51.05
26thGarth KnutsonMontrose (CO)Final00:51.15
27thTanner CrouchWheat Ridge (CO)Final00:51.15
28thMatthew WinnSilver Creek (Longmont, CO)Final00:51.21
29thMatthew WinnSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:51.36
30thGarth KnutsonMontrose (CO)Preliminary00:51.40
31stSteel WolfEstes Park (CO)Preliminary00:51.59
32ndJake HansenDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary00:51.62
33rdBrian HobbsDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary00:51.73
34thVanden VicarsGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary00:51.75
35thAdam AustinCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary00:51.88
36thKendrick ChoongSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:52.00
37thDakota CaseySilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:52.01
38thMatthew DennisLoveland (CO)Preliminary00:52.02
39thAustin HawkinsGlenwood Springs (CO)Preliminary00:52.31
40thEduardo Garcia-EscobarNorthfield (Denver, CO)Preliminary00:52.40
41stMichael VierraThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary00:52.44
42ndTanner DaltonWheat Ridge (CO)Preliminary00:52.55
43rdCaleb ClarkPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary00:52.82
44thSpencer HolmesEstes Park (CO)Preliminary00:52.86
45thJacob BriggsMoffat County (Craig, CO)Preliminary00:52.96
46thKash HebertWindsor (CO)Preliminary00:53.69
47thNathan ZurfluhEstes Park (CO)Preliminary00:53.81
48thEthan MontoyaLittleton (CO)Preliminary00:53.90
49thDrew AparicioD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:54.11
50thGrant PankratzValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary00:54.39
51stKeegan ShawValley (Gilcrest, CO)Preliminary00:55.75
Back To Top

100 Back

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stNicholas ShermanPine Creek (Colorado Springs, CO)Final00:50.01
2ndNicholas ShermanPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary00:50.06
3rdRiley MillerWindsor (CO)Final00:51.79
4thChristian ModenCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Final00:52.03
5thAndrew ScogginWindsor (CO)Final00:52.21
6thAndrew ScogginWindsor (CO)Preliminary00:52.77
7thChristian ModenCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary00:53.17
8thAndrew McGillDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final00:53.20
9thRiley MillerWindsor (CO)Preliminary00:53.21
10thRobert ClaytonDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final00:53.40
11thAndrew McGillDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary00:53.55
12thColby HortonWindsor (CO)Preliminary00:53.61
13thColby HortonWindsor (CO)Final00:53.86
14thShea CardGlenwood Springs (CO)Final00:54.31
15thWill DraperGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary00:54.59
16thShea CardGlenwood Springs (CO)Preliminary00:54.62
17thLenny DenValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary00:54.82
18thWill DraperGeorge Washington (Denver, CO)Final00:54.97
19thRobert ClaytonDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary00:54.99
20thGavin QuinlanLoveland (CO)Preliminary00:55.01
21stLenny DenValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final00:55.28
22ndGavin QuinlanLoveland (CO)Final00:55.42
23rdTorin vanD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:55.72
24thSteel WolfEstes Park (CO)Final00:55.94
25thTorin vanD'Evelyn (Denver, CO)Final00:56.07
26thJake HansenDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final00:56.41
27thJake HansenDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary00:57.15
28thSteel WolfEstes Park (CO)Preliminary00:57.27
29thCharlie BakerMullen (Denver, CO)Preliminary00:57.42
30thHunter TenpasCoronado (Colorado Springs, CO)Final00:57.48
31stCharlie BakerMullen (Denver, CO)Final00:57.69
32ndHunter TenpasCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary00:57.71
33rdJonathan ZakanyczMountain View (Loveland, CO)Preliminary00:57.85
34thKaleb Deleon-FisherPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary00:58.16
35thJonah HunterPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary00:58.23
36thWeston CallSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:58.35
37thCharles CoxWindsor (CO)Preliminary00:58.44
38thLuke WebsterEstes Park (CO)Preliminary00:59.25
39thSean ButtersD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:59.64
40thWyatt SomersGlenwood Springs (CO)Preliminary00:59.79
41stJulien GoeringMountain View (Loveland, CO)Preliminary00:59.87
42ndBenjamin WillettSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:59.89
43rdCody EvaristoMoffat County (Craig, CO)Preliminary01:00.74
44thSlater SabelDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary01:00.78
45thMax BridgesMountain View (Loveland, CO)Preliminary01:00.97
46thSam ModesittGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary01:01.71
47thLogan SewardCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary01:02.16
48thJohn BarbourSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:02.32
49thIan GornerGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:02.47
50thNoe DietzPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary01:02.69
51stMicah WilsonD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:03.09
52ndLucas RadicD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:03.19
53rdAeson AkinsGlenwood Springs (CO)Preliminary01:03.22
54thDaniel VesselovskiiGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary01:07.48
Back To Top

100 Fly

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stJohn PluttPueblo County (Pueblo, CO)Final00:50.26
2ndTommy RauchutDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final00:50.77
3rdTommy RauchutDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary00:51.19
4thColby HortonWindsor (CO)Preliminary00:51.71
5thTreven WertzPueblo County (Pueblo, CO)Final00:51.71
6thRobert ClaytonDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final00:51.94
7thColby HortonWindsor (CO)Final00:51.96
8thJohn PluttPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary00:52.43
9thTate WarnerGolden (CO)Preliminary00:52.51
10thGavin RogersValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final00:52.52
11thJosh DodrillWindsor (CO)Preliminary00:52.78
12thTreven WertzPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary00:52.82
13thJosh DodrillWindsor (CO)Final00:52.82
14thRobert ClaytonDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary00:53.01
15thNikolas BoileauGolden (CO)Final00:53.33
16thTate WarnerGolden (CO)Final00:53.36
17thGavin RogersValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary00:53.46
18thBenjamin SmithThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary00:53.52
19thBenjamin SmithThompson Valley (Loveland, CO)Final00:53.74
20thNikolas BoileauGolden (CO)Preliminary00:54.50
21stLenny DenValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary00:54.80
22ndLenny DenValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final00:55.02
23rdJagger HighbergerPueblo South (Pueblo, CO)Final00:55.08
24thJagger HighbergerPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary00:55.21
25thJacob DornPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary00:55.33
26thDeven GogartyLoveland (CO)Final00:55.54
27thCarson SimonSilver Creek (Longmont, CO)Final00:55.57
28thJacob DornPueblo County (Pueblo, CO)Final00:55.61
29thDeven GogartyLoveland (CO)Preliminary00:55.77
30thCarson SimonSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:55.86
31stIan HanekeWheat Ridge (CO)Preliminary00:56.11
32ndPierce BigelowSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:56.15
33rdCharles CoxWindsor (CO)Preliminary00:56.28
34thJordan ZhangPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary00:56.63
35thMatthew WyattValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary00:56.84
36thJonah HunterPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary00:57.20
37thConnor SomersGlenwood Springs (CO)Preliminary00:57.22
38thEvan MontgomeryLittleton (CO)Preliminary00:57.33
39thIan HanekeWheat Ridge (CO)Final00:57.60
40thJames SearsLongmont (CO)Preliminary00:58.42
41stNoah SimonSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary00:58.75
42ndHunter TenpasCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary00:58.79
43rdTorin vanD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:58.87
44thKeegan MeyerWheat Ridge (CO)Preliminary00:59.42
45thIndiana StevingLoveland (CO)Preliminary00:59.50
46thConnor LindgrenLoveland (CO)Preliminary00:59.76
47thSean KightCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary00:59.97
48thAidan DuncanLoveland (CO)Preliminary01:00.02
49thIan GornerGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:00.07
50thLucas TaliaferroGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary01:00.31
51stMax BridgesMountain View (Loveland, CO)Preliminary01:00.92
52ndNathan WhittenburgD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:00.93
53rdRandle BurtoftCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary01:01.06
54thJaren RiveraPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary01:01.41
55thJack RanglosSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:01.67
56thBrett EdwardsGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:01.67
Back To Top

100 Breast

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stJack MoranetzD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:55.83
2ndJack MoranetzD'Evelyn (Denver, CO)Final00:56.39
3rdJoshua-Ryan LujanPine Creek (Colorado Springs, CO)Final00:57.61
4thJoshua-Ryan LujanPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary00:58.29
5thBlayze JessenMullen (Denver, CO)Final00:58.43
6thGabe GrauvogelCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Final00:58.50
7thGabe GrauvogelCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary00:59.01
8thDaniel TurnerLoveland (CO)Preliminary00:59.02
9thDaniel TurnerLoveland (CO)Final00:59.22
10thAndrew CarlsonD'Evelyn (Denver, CO)Final01:00.13
11thTate WarnerGolden (CO)Preliminary01:00.21
12thAshton LyonLoveland (CO)Final01:00.35
13thAndrew CarlsonD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:00.50
14thBlayze JessenMullen (Denver, CO)Preliminary01:00.54
15thEthan HansburyWindsor (CO)Final01:00.56
16thEthan HansburyWindsor (CO)Preliminary01:00.59
17thCayden ChristiansonMontrose (CO)Final01:00.66
18thCayden ChristiansonMontrose (CO)Preliminary01:00.74
19thTate WarnerGolden (CO)Final01:00.98
20thAshton LyonLoveland (CO)Preliminary01:01.32
21stNoah MaestasMullen (Denver, CO)Final01:01.40
22ndNoah MaestasMullen (Denver, CO)Preliminary01:01.72
23rdJack EnglerValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary01:01.88
24thCaiden PetersonWindsor (CO)Final01:01.90
25thCaleb KimValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary01:01.90
26thJack EnglerValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final01:02.03
27thAndrew AireCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary01:02.07
28thCaleb KimValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final01:02.13
29thAndrew WuSilver Creek (Longmont, CO)Final01:02.38
30thCaiden PetersonWindsor (CO)Preliminary01:02.53
31stAndrew WuSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:02.88
32ndAndrew AireCoronado (Colorado Springs, CO)Final01:02.96
33rdDylan JessenValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary01:03.05
34thJuwon HongCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary01:03.38
35thReid FornstromLittleton (CO)Preliminary01:03.52
36thKona LindseyAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary01:03.59
37thBhodi YohnEvergreen (CO)Preliminary01:03.69
38thNick DelanyEvergreen (CO)Preliminary01:04.52
39thEthan WichPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary01:04.68
40thJackson SawyerCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary01:04.71
41stKyle ZhouD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:05.31
42ndJames AppletonEvergreen (CO)Preliminary01:05.45
43rdAlex MalineAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary01:05.86
44thMatus SolcLongmont (CO)Preliminary01:06.22
45thJagger HighbergerPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary01:06.31
46thRobert VermeulenGolden (CO)Preliminary01:06.95
47thJack RanglosSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:07.05
48thAidan DuncanLoveland (CO)Preliminary01:07.25
49thEric YiSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:07.47
50thTurner DeShonLittleton (CO)Preliminary01:07.69
51stJustin BullockDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary01:07.90
52ndChris ReyesCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary01:08.08
53rdCaleb RobinsonNorthfield (Denver, CO)Preliminary01:08.57
54thJohn FerreeEstes Park (CO)Preliminary01:08.58
55thBrody JessenLittleton (CO)Preliminary01:08.83
56thBrooks BirkinbineMoffat County (Craig, CO)Preliminary01:11.40
Back To Top

200 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRyan PetersonWheat Ridge (CO)Final01:39.58
2ndRyan PetersonWheat Ridge (CO)Preliminary01:40.65
3rdJack MoranetzD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:42.26
4thJack MoranetzD'Evelyn (Denver, CO)Final01:42.93
5thBraden WhitmarshDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final01:43.04
6thRyan KingMontrose (CO)Final01:43.31
7thJakob BorrmanLoveland (CO)Final01:44.06
8thBraden WhitmarshDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary01:44.14
9thJakob BorrmanLoveland (CO)Preliminary01:44.76
10thRyan KingMontrose (CO)Preliminary01:44.84
11thAndrew BellPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary01:46.52
12thPierce BigelowSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:46.89
13thWill DraperGeorge Washington (Denver, CO)Final01:47.33
14thAndrew BellPine Creek (Colorado Springs, CO)Final01:47.37
15thEmmett StottlemyerDurango (CO)Preliminary01:48.46
16thEmmett StottlemyerDurango (CO)Final01:48.59
17thPierce BigelowSilver Creek (Longmont, CO)Final01:48.82
18thHayden DickinsonSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:48.88
19thWill DraperGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary01:49.17
20thTreven WertzPueblo County (Pueblo, CO)Final01:49.61
21stHayden DickinsonSilver Creek (Longmont, CO)Final01:50.12
22ndEverett OlsonGlenwood Springs (CO)Preliminary01:50.29
23rdEthan HansburyWindsor (CO)Preliminary01:50.34
24thEthan HansburyWindsor (CO)Final01:51.02
25thEverett OlsonGlenwood Springs (CO)Final01:51.29
26thBrian HobbsDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary01:51.49
27thTreven WertzPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary01:51.54
28thBrian HobbsDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final01:52.50
29thEduardo Garcia-EscobarNorthfield (Denver, CO)Preliminary01:53.70
30thAdam VogtDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary01:53.88
31stEduardo Garcia-EscobarNorthfield (Denver, CO)Final01:54.10
32ndSeth NelsonAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary01:54.22
33rdElias MastDenver North (Denver, CO)Preliminary01:54.36
34thAlex SpieckerCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary01:54.36
35thOctavio QuerolLongmont (CO)Preliminary01:55.16
36thTanner DaltonWheat Ridge (CO)Preliminary01:55.27
37thSean ButtersD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:55.97
38thAustin HawkinsGlenwood Springs (CO)Preliminary01:56.18
39thSamuel BeaudrySilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:56.80
40thChance RiccaDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary01:56.84
41stVanden VicarsGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary01:57.32
42ndAdam VogtDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final01:57.65
43rdJacob AxelsonThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary01:57.66
44thJulien GoeringMountain View (Loveland, CO)Preliminary01:57.99
45thAmos WestleyEstes Park (CO)Preliminary01:58.40
46thDrew AparicioD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:58.43
47thWeston CallSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:58.45
48thLiam KendrickSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:59.71
49thNoe DietzPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary02:00.16
50thRyan SeaquistPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary02:00.23
51stBrahm FischerNorthfield (Denver, CO)Preliminary02:00.46
52ndTitus JabedoDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary02:00.64
53rdMichael CrumThomas Jefferson (Denver, CO)Preliminary02:01.07
54thConnor HookSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary02:01.59
55thKendrick ChoongSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary02:01.63
56thJames AppletonEvergreen (CO)Preliminary02:03.25
57thNathan WhittenburgD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:04.43
Back To Top

200 Individual Medley

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stNicholas ShermanPine Creek (Colorado Springs, CO)Final01:50.81
2ndBlayze JessenMullen (Denver, CO)Final01:51.72
3rdNicholas ShermanPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary01:52.33
4thGabe GrauvogelCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Final01:55.26
5thCayden ChristiansonMontrose (CO)Final01:55.77
6thGabe GrauvogelCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary01:56.42
7thCayden ChristiansonMontrose (CO)Preliminary01:57.32
8thBlayze JessenMullen (Denver, CO)Preliminary01:58.23
9thBenjamin SmithThompson Valley (Loveland, CO)Final01:58.33
10thCory LeidichGolden (CO)Final01:58.36
11thLukas GatelyThompson Valley (Loveland, CO)Final01:59.28
12thJoshua-Ryan LujanPine Creek (Colorado Springs, CO)Final01:59.85
13thShea CardGlenwood Springs (CO)Preliminary02:00.44
14thCory LeidichGolden (CO)Preliminary02:01.20
15thLukas GatelyThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary02:01.27
16thAndrew McGillDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final02:01.38
17thBenjamin SmithThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary02:02.23
18thShea CardGlenwood Springs (CO)Final02:02.27
19thDaniel TurnerLoveland (CO)Preliminary02:02.48
20thDaniel TurnerLoveland (CO)Final02:02.61
21stJack EnglerValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary02:02.64
22ndJoshua-Ryan LujanPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary02:02.82
23rdNoah MaestasMullen (Denver, CO)Final02:02.88
24thNoah MaestasMullen (Denver, CO)Preliminary02:02.91
25thAndrew McGillDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary02:02.97
26thRobbie DayEvergreen (CO)Final02:03.22
27thRobbie DayEvergreen (CO)Preliminary02:03.43
28thJack EnglerValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final02:04.19
29thCameron SmookeMullen (Denver, CO)Final02:04.54
30thAshton LyonLoveland (CO)Preliminary02:04.56
31stAshton LyonLoveland (CO)Final02:04.68
32ndCameron SmookeMullen (Denver, CO)Preliminary02:04.68
33rdConnor HassertSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary02:04.85
34thJack CurtisLoveland (CO)Preliminary02:05.87
35thAndrew CarlsonD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:06.10
36thJordan ZhangPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary02:06.98
37thLuke WebsterEstes Park (CO)Preliminary02:08.56
38thMichael VierraThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary02:08.61
39thEthan WichPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary02:09.88
40thAlex MalineAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary02:10.24
41stJacob BeinekeAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary02:10.50
42ndAndrew WuSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary02:11.28
43rdKyle ZhouD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:11.93
44thNoah SimonSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary02:12.71
45thKeegan MeyerWheat Ridge (CO)Preliminary02:12.87
46thCarson SimonSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary02:13.58
47thReid FornstromLittleton (CO)Preliminary02:13.78
48thAlex WrightSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary02:15.28
49thSam ModesittGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary02:15.84
50thRobert VermeulenGolden (CO)Preliminary02:16.17
51stCaiden PetersonWindsor (CO)Preliminary02:17.17
52ndAlex GrayMountain View (Loveland, CO)Preliminary02:18.05
Back To Top

500 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRyan KingMontrose (CO)Final04:36.47
2ndLukas GatelyThompson Valley (Loveland, CO)Final04:41.63
3rdRyan KingMontrose (CO)Preliminary04:42.20
4thBraden WhitmarshDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final04:42.41
5thCory LeidichGolden (CO)Final04:45.33
6thBraden WhitmarshDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary04:45.68
7thLukas GatelyThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary04:46.98
8thCory LeidichGolden (CO)Preliminary04:49.15
9thRiley MillerWindsor (CO)Preliminary04:49.20
10thRiley MillerWindsor (CO)Final04:51.92
11thGavin RogersValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final04:52.72
12thCameron SmookeMullen (Denver, CO)Preliminary04:53.78
13thGavin RogersValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary04:55.27
14thEmmett StottlemyerDurango (CO)Preliminary04:55.32
15thGavin QuinlanLoveland (CO)Preliminary04:56.15
16thRobbie DayEvergreen (CO)Preliminary04:56.23
17thGavin QuinlanLoveland (CO)Final04:57.64
18thCameron SmookeMullen (Denver, CO)Final04:58.38
19thRobbie DayEvergreen (CO)Final04:59.62
20thJack CurtisLoveland (CO)Final05:00.56
21stEmmett StottlemyerDurango (CO)Final05:00.86
22ndCharlie BakerMullen (Denver, CO)Preliminary05:01.02
23rdCharlie BakerMullen (Denver, CO)Final05:01.50
24thJack CurtisLoveland (CO)Preliminary05:01.53
25thEverett OlsonGlenwood Springs (CO)Final05:01.61
26thBen FreemanMullen (Denver, CO)Final05:02.20
27thEverett OlsonGlenwood Springs (CO)Preliminary05:02.60
28thAndrew BellPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary05:02.88
29thJonathan ZakanyczMountain View (Loveland, CO)Preliminary05:03.06
30thBen FreemanMullen (Denver, CO)Preliminary05:05.66
31stAdam VogtDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary05:05.75
32ndAdam VogtDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final05:07.04
33rdHayden DickinsonSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary05:07.57
34thAndrew BellPine Creek (Colorado Springs, CO)Final05:09.95
35thSlater SabelDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary05:10.78
36thJacob BeinekeAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary05:11.78
37thBhodi YohnEvergreen (CO)Preliminary05:13.17
38thAlex SpieckerCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary05:13.49
39thWilliam HighfillPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary05:14.99
40thElias MastDenver North (Denver, CO)Preliminary05:17.21
41stConnor HassertSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary05:19.49
42ndWyatt SomersGlenwood Springs (CO)Preliminary05:19.69
43rdSamuel BeaudrySilver Creek (Longmont, CO)Preliminary05:20.29
44thJacob AxelsonThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary05:20.31
45thChance RiccaDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary05:20.35
46thBrooks BirkinbineMoffat County (Craig, CO)Preliminary05:21.16
47thAmos WestleyEstes Park (CO)Preliminary05:24.32
48thTitus JabedoDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary05:24.55
49thBrahm FischerNorthfield (Denver, CO)Preliminary05:30.97
50thCameron Lee-ParkerMontrose (CO)Preliminary05:31.23
51stIndiana StevingLoveland (CO)Preliminary05:32.10
52ndColin CauldwellD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary05:33.01
53rdDavid KostenLittleton (CO)Preliminary05:34.87
54thSean KightCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary05:35.67
55thSean FindleyLongmont (CO)Preliminary05:36.15
56thBenjamin ParentGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary05:38.11
57thNels MotleyMontrose (CO)Preliminary05:40.37
58thAlex GrayMountain View (Loveland, CO)Preliminary05:46.44
Back To Top

200 Free Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamPueblo County (Pueblo, CO)Final01:27.18
2ndRelay TeamMullen (Denver, CO)Final01:27.74
3rdRelay TeamGolden (CO)Final01:27.93
4thRelay TeamGolden (CO)Preliminary01:28.58
5thRelay TeamAir Academy (US Air Force Academy, CO)Final01:29.12
6thRelay TeamPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary01:29.17
7thRelay TeamValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary01:29.66
8thRelay TeamValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final01:29.69
9thRelay TeamMontrose (CO)Final01:29.79
10thRelay TeamMullen (Denver, CO)Preliminary01:29.97
11thRelay TeamSilver Creek (Longmont, CO)Final01:30.20
12thRelay TeamWindsor (CO)Final01:30.33
13thRelay TeamMontrose (CO)Preliminary01:30.35
14thRelay TeamAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary01:30.60
15thRelay TeamDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final01:30.67
16thRelay TeamSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:30.76
17thRelay TeamWheat Ridge (CO)Final01:30.84
18thRelay TeamCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary01:30.87
19thRelay TeamWindsor (CO)Preliminary01:31.07
20thRelay TeamCoronado (Colorado Springs, CO)Final01:31.41
21stRelay TeamWheat Ridge (CO)Preliminary01:31.69
22ndRelay TeamDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary01:31.74
23rdRelay TeamLoveland (CO)Preliminary01:33.18
24thRelay TeamLoveland (CO)Final01:33.49
25thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Final01:33.76
26thRelay TeamEvergreen (CO)Final01:34.55
27thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:34.72
28thRelay TeamLittleton (CO)Final01:36.03
29thRelay TeamLittleton (CO)Preliminary01:36.57
30thRelay TeamEvergreen (CO)Preliminary01:38.87
31stRelay TeamGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary01:39.08
32ndRelay TeamNorthfield (Denver, CO)Preliminary01:39.09
33rdRelay TeamGlenwood Springs (CO)Preliminary01:39.09
34thRelay TeamCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary01:39.16
35thRelay TeamGeorge Washington (Denver, CO)Final01:39.34
36thRelay TeamMountain View (Loveland, CO)Preliminary01:40.05
37thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:40.15
38thRelay TeamPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary01:40.36
39thRelay TeamDurango (CO)Preliminary01:40.65
40thRelay TeamLongmont (CO)Preliminary01:41.90
41stRelay TeamEstes Park (CO)Preliminary01:45.78
42ndRelay TeamPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary01:46.58
43rdRelay TeamMoffat County (Craig, CO)Preliminary01:48.46
Back To Top

200 Medley Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Final01:34.20
2ndRelay TeamCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary01:35.59
3rdRelay TeamWindsor (CO)Final01:36.03
4thRelay TeamPine Creek (Colorado Springs, CO)Final01:36.36
5thRelay TeamWindsor (CO)Preliminary01:37.17
6thRelay TeamPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary01:37.71
7thRelay TeamDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Final01:38.59
8thRelay TeamValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final01:38.64
9thRelay TeamValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary01:39.17
10thRelay TeamLoveland (CO)Final01:39.19
11thRelay TeamDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary01:39.54
12thRelay TeamLoveland (CO)Preliminary01:39.84
13thRelay TeamAir Academy (US Air Force Academy, CO)Final01:40.70
14thRelay TeamMullen (Denver, CO)Final01:41.90
15thRelay TeamGlenwood Springs (CO)Preliminary01:41.95
16thRelay TeamAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary01:42.02
17thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:42.19
18thRelay TeamGolden (CO)Preliminary01:42.79
19thRelay TeamGolden (CO)Final01:42.84
20thRelay TeamCoronado (Colorado Springs, CO)Final01:42.93
21stRelay TeamCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary01:43.05
22ndRelay TeamSilver Creek (Longmont, CO)Final01:43.06
23rdRelay TeamGlenwood Springs (CO)Final01:43.07
24thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Final01:43.39
25thRelay TeamSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary01:43.62
26thRelay TeamMullen (Denver, CO)Preliminary01:43.94
27thRelay TeamThompson Valley (Loveland, CO)Final01:44.22
28thRelay TeamGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary01:45.71
29thRelay TeamThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary01:46.09
30thRelay TeamEstes Park (CO)Preliminary01:46.12
31stRelay TeamEstes Park (CO)Final01:46.80
32ndRelay TeamPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary01:47.19
33rdRelay TeamLittleton (CO)Preliminary01:47.30
34thRelay TeamPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary01:50.41
35thRelay TeamWheat Ridge (CO)Preliminary01:51.13
36thRelay TeamMoffat County (Craig, CO)Preliminary01:51.88
37thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:53.56
38thRelay TeamNorthfield (Denver, CO)Preliminary01:54.18
39thRelay TeamPueblo East (Pueblo, CO)Preliminary01:55.09
40thRelay TeamDurango (CO)Preliminary01:55.25
41stRelay TeamMountain View (Loveland, CO)Preliminary01:55.59
42ndRelay TeamMontrose (CO)Preliminary02:02.30
Back To Top

400 Free Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamMullen (Denver, CO)Final03:10.64
2ndRelay TeamCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Final03:13.59
3rdRelay TeamDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO)Preliminary03:14.78
4thRelay TeamPine Creek (Colorado Springs, CO)Final03:15.37
5thRelay TeamCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO)Preliminary03:15.43
6thRelay TeamMullen (Denver, CO)Preliminary03:15.66
7thRelay TeamPueblo County (Pueblo, CO)Final03:16.34
8thRelay TeamWindsor (CO)Final03:16.57
9thRelay TeamWindsor (CO)Preliminary03:16.95
10thRelay TeamPine Creek (Colorado Springs, CO)Preliminary03:17.09
11thRelay TeamMontrose (CO)Preliminary03:19.37
12thRelay TeamLoveland (CO)Final03:19.73
13thRelay TeamSilver Creek (Longmont, CO)Final03:19.93
14thRelay TeamMontrose (CO)Final03:20.38
15thRelay TeamPueblo County (Pueblo, CO)Preliminary03:20.97
16thRelay TeamThompson Valley (Loveland, CO)Final03:21.17
17thRelay TeamWheat Ridge (CO)Preliminary03:21.48
18thRelay TeamSilver Creek (Longmont, CO)Preliminary03:21.60
19thRelay TeamWheat Ridge (CO)Final03:22.25
20thRelay TeamLoveland (CO)Preliminary03:22.34
21stRelay TeamThompson Valley (Loveland, CO)Preliminary03:24.54
22ndRelay TeamValor Christian (Highlands Ranch, CO)Final03:25.34
23rdRelay TeamGeorge Washington (Denver, CO)Final03:28.19
24thRelay TeamGlenwood Springs (CO)Preliminary03:28.50
25thRelay TeamGeorge Washington (Denver, CO)Preliminary03:28.70
26thRelay TeamEstes Park (CO)Final03:28.88
27thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Final03:29.02
28thRelay TeamValor Christian (Highlands Ranch, CO)Preliminary03:29.13
29thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary03:29.69
30thRelay TeamGlenwood Springs (CO)Final03:30.93
31stRelay TeamEvergreen (CO)Final03:31.21
32ndRelay TeamEvergreen (CO)Preliminary03:31.34
33rdRelay TeamLongmont (CO)Preliminary03:32.67
34thRelay TeamEstes Park (CO)Preliminary03:33.23
35thRelay TeamCoronado (Colorado Springs, CO)Preliminary03:34.12
36thRelay TeamPueblo South (Pueblo, CO)Preliminary03:34.67
37thRelay TeamAir Academy (US Air Force Academy, CO)Preliminary03:36.65
38thRelay TeamLittleton (CO)Preliminary03:37.10
39thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary03:47.04
40thRelay TeamMountain View (Loveland, CO)Preliminary03:47.24
41stRelay TeamGolden (CO)Preliminary03:48.28
42ndRelay TeamMoffat County (Craig, CO)Preliminary03:49.86
43rdRelay TeamPueblo Central (Pueblo, CO)Preliminary03:54.51