Multi Teams @ Cherry Creek Invite (Greenwood Village, CO)

Boys Varsity Swimming Spring 17-18 · 4/27/2018 Time TBA
NamePts by EventForfeitDive TotalTotalPlace
Cherry Creek10201
Ponderosa7712
Highlands Ranch6623
Fort Collins5254
Lewis-Palmer489
Hinkley447
Heritage386
Cherokee Trail290
Denver South223
Denver East218
Douglas County131

Best Times by Event

Back To Top

One-Meter

PlaceNameSchoolRoundDODTotal Points
1stJack RyanDenver South (Denver, CO)Final537.05
2ndAric AlthouseLewis-Palmer (Monument, CO)Final495.95
3rdWill CadwalladerHeritage (Littleton, CO)Final460.20
4thLuke VanVleetHeritage (Littleton, CO)Final437.25
5thRicardo de BastosCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final412.65
6thByron MayoHinkley (Aurora, CO)Final389.00
7thIsaiah CheeksHinkley (Aurora, CO)Final383.45
8thJack RyanDenver South (Denver, CO)Preliminary379.25
9thJosh ThomasCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final365.75
10thAdam PayneHeritage (Littleton, CO)Final356.95
11thGabriel QuintanaDouglas County (Castle Rock, CO)Final344.50
12thShane OatmanLewis-Palmer (Monument, CO)Final335.75
13thNatal ModicaHighlands Ranch (CO)Final334.00
14thBryce HainesLewis-Palmer (Monument, CO)Final327.60
15thAric AlthouseLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary325.20
16thWill CadwalladerHeritage (Littleton, CO)Preliminary324.75
17thJoshua NamenyiPonderosa (Parker, CO)Final312.35
18thLuke VanVleetHeritage (Littleton, CO)Preliminary304.45
19thRicardo de BastosCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary296.85
20thJosh ThomasCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary291.75
21stByron MayoHinkley (Aurora, CO)Preliminary287.40
22ndIsaiah CheeksHinkley (Aurora, CO)Preliminary279.30
23rdKC WenzelHinkley (Aurora, CO)Final276.15
24thAdam PayneHeritage (Littleton, CO)Preliminary275.85
25thGabriel QuintanaDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary256.20
26thShane OatmanLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary251.85
27thAdrian PallanesHinkley (Aurora, CO)Final244.00
28thJacob JanneyHighlands Ranch (CO)Final243.65
29thBryce HainesLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary239.60
30thNatal ModicaHighlands Ranch (CO)Preliminary235.50
31stJoshua NamenyiPonderosa (Parker, CO)Preliminary234.45
32ndLogan FoxCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final224.85
33rdNicholas JanneyHighlands Ranch (CO)Final215.75
34thGrant PodhajskyPonderosa (Parker, CO)Final213.50
35thGrant PodhajskyPonderosa (Parker, CO)Preliminary213.50
36thKC WenzelHinkley (Aurora, CO)Preliminary209.15
37thBrandon O'HearnHighlands Ranch (CO)Final201.25
38thRyan LegwoldCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final181.60
39thAdrian PallanesHinkley (Aurora, CO)Preliminary174.90
40thJacob JanneyHighlands Ranch (CO)Preliminary174.75
41stLogan FoxCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary162.75
42ndNicholas JanneyHighlands Ranch (CO)Preliminary159.25
43rdRyan LegwoldCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary146.30
44thBrandon O'HearnHighlands Ranch (CO)Preliminary135.35
45thCalvin SharpCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary0.00
46thBrandon BigbyPonderosa (Parker, CO)Preliminary0.00
47thTavonne JohnsonDenver East (Denver, CO)Preliminary0.00
48thAlex ZoncaDenver East (Denver, CO)Preliminary0.00
49thRyan TeichmanHighlands Ranch (CO)Preliminary0.00
50thMatthew GustHeritage (Littleton, CO)Preliminary0.00
51stJack SchneiderPonderosa (Parker, CO)Preliminary0.00
52ndJason McDonaldHighlands Ranch (CO)Preliminary0.00
53rdEthan McWhintenDenver East (Denver, CO)Preliminary0.00
54thJack SchultzDenver East (Denver, CO)Preliminary0.00
Back To Top

50 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stGabe MartinezFort Collins (CO)Preliminary00:22.07
2ndDavid GriffithHinkley (Aurora, CO)Final00:22.08
3rdJacob LeichnerHighlands Ranch (CO)Final00:22.13
4thJacob LeichnerHighlands Ranch (CO)Preliminary00:22.16
5thJoe MorrisCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:22.31
6thGabe MartinezFort Collins (CO)Final00:22.33
7thDavid GriffithHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:22.33
8thJoey UlrichPonderosa (Parker, CO)Final00:22.42
9thJoey UlrichPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:22.59
10thJoe MorrisCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:22.65
11thBenjamin SnedikerLewis-Palmer (Monument, CO)Final00:22.68
12thKnox WilliamsFort Collins (CO)Preliminary00:22.69
13thDrew SotebeerPonderosa (Parker, CO)Final00:22.72
14thDrew SotebeerPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:22.75
15thMatthew JohnsonHinkley (Aurora, CO)Final00:22.79
16thKnox WilliamsFort Collins (CO)Final00:22.83
17thMax HunterFort Collins (CO)Preliminary00:22.85
18thTommy SalvettiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:22.96
19thAlex McMahonHeritage (Littleton, CO)Final00:22.97
20thLuke DurdenPonderosa (Parker, CO)Final00:22.98
21stSam RoachCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:23.04
22ndTommy SalvettiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:23.08
23rdJared NahuluDenver South (Denver, CO)Preliminary00:23.08
24thSam RoachCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:23.10
25thJared NahuluDenver South (Denver, CO)Final00:23.14
26thLuke DurdenPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:23.14
27thLiam LenzPonderosa (Parker, CO)Final00:23.29
28thLiam LenzPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:23.31
29thJordan FleuryDouglas County (Castle Rock, CO)Final00:23.36
30thJordan FleuryDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:23.37
31stJason McMechanCherokee Trail (Aurora, CO)Final00:23.38
32ndEthan EngelhardtFort Collins (CO)Preliminary00:23.45
33rdBenjamin SnedikerLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:23.48
34thMatthew JohnsonHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:23.50
35thAlex McMahonHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:23.54
36thJohn SerockiHeritage (Littleton, CO)Final00:23.62
37thMax HendenCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:23.63
38thMax HunterFort Collins (CO)Final00:23.69
39thJason McMechanCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:23.72
40thMax HendenCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:23.76
41stDaniel SalvettiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:23.77
42ndJake LazarCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:23.78
43rdRyer LauthDenver East (Denver, CO)Preliminary00:23.80
44thEthan EngelhardtFort Collins (CO)Final00:23.82
45thJohn SerockiHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:23.87
46thChase ScherschelHighlands Ranch (CO)Preliminary00:23.95
47thRyer LauthDenver East (Denver, CO)Final00:23.96
48thNathan GriffinPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:23.99
49thChase ScherschelHighlands Ranch (CO)Final00:23.99
50thJiaWei YuHighlands Ranch (CO)Preliminary00:24.15
51stGavin ClaxtonDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:24.15
52ndGraham GatesHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:24.19
53rdJason ZhangHighlands Ranch (CO)Preliminary00:24.32
54thJustin ChenCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:24.37
55thKai HolmFort Collins (CO)Preliminary00:24.40
56thAlexander ChekalHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:24.44
57thEthan BeatyDenver East (Denver, CO)Preliminary00:24.47
58thRoss PanningPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:24.52
59thBodie EdelbachLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:24.68
60thLogan GreenDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:24.71
61stKiernan McCleereyPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:24.79
62ndJamie RogersDenver East (Denver, CO)Preliminary00:24.80
63rdEthan ZichtermanHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:24.90
64thSam GrebenerFort Collins (CO)Preliminary00:24.93
65thGunnar GilliesHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:24.96
66thJalen McNultyHighlands Ranch (CO)Preliminary00:24.97
67thBryan RustadHighlands Ranch (CO)Preliminary00:24.99
68thAaron ClarkPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:25.02
69thZachary VannettHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:25.22
70thIan TarrHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:25.25
71stCarter LodatoFort Collins (CO)Preliminary00:25.38
72ndConner LambDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:25.38
73rdRicardo ArciaDenver South (Denver, CO)Preliminary00:25.44
74thCorey BigbyPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:25.50
75thTillman WollenbergHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:25.54
76thGarret CruzHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:25.58
77thMarcos RiveraCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:25.60
78thTariq WiltzLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:25.67
79thChristian YuCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:25.81
80thAbe Kanda-OlmsteadFort Collins (CO)Preliminary00:25.81
81stHayden ArnoldHighlands Ranch (CO)Preliminary00:25.86
82ndConnor VogelDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:25.86
83rdJayden MarsikHighlands Ranch (CO)Preliminary00:25.87
84thBrayden BuzzettaFort Collins (CO)Preliminary00:25.89
85thAndrew ColemanHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:25.89
86thDavid SandenoPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:26.03
87thKristofer JohnsonPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:26.14
88thDevin SextonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:26.18
89thNathan MiaoCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:26.20
90thKeagan SanchezPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:26.25
91stMax BallardFort Collins (CO)Preliminary00:26.31
92ndJackson KenneyCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:26.35
93rdAndrew HallCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:26.40
94thAdrien SchisslerDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:26.41
95thJackson DampierCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:26.45
96thMarwan NassrDenver South (Denver, CO)Preliminary00:26.47
97thDiego PazminoCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:26.51
98thBrandon MajorCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:26.53
99thKolton TurnbullHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:26.56
100thBen JonesPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:26.64
101stAndrew KabosCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:26.64
102ndCJ WilliamsPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:26.68
103rdNolan WilsonFort Collins (CO)Preliminary00:26.90
104thEvan ScholzPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:26.93
105thChad YamadaHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:26.93
106thPatrick HamiltonPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:27.08
107thRiley KeefeHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:27.09
108thRyan PalmerDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:27.14
109thMitchell RuscoLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:27.17
110thWyatt HaagPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:27.32
111thMitchell PattonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:27.35
112thSincere MIlligan-PateCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:27.51
113thCameron PierceCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:27.64
114thMurphy CloseCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:27.69
115thJoshua ShouldersLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:27.75
116thJosh HilgartnerPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:27.82
117thNick SheppardPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:28.17
118thGrant OlsonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:28.66
119thAndres ReyesHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:28.70
120thKarl KruegerPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:28.71
121stGary TysublskyiyCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:28.73
122ndPierre WirthCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:28.75
123rdDavid QuijadaCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:28.91
124thJosh BruceHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:28.95
125thAlex WrightCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:28.96
126thAlexander LaBarreCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:29.02
127thMason AndersonHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:29.05
128thHunter WhiteCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:29.12
129thKarim CominelliHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:29.19
130thCollin McKennaDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:29.23
131stLucas StairPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:29.41
132ndParker HeisermanFort Collins (CO)Preliminary00:29.44
133rdVladimir MartinezHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:29.88
134thTae KimCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:30.27
135thDavid GallasCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:30.29
136thAlexander LiekhusLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:30.42
137thJoseph MaitanCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:30.58
138thDominic FratinoPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:30.97
139thRichard MartinCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:31.01
140thMax MargittaiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:31.42
141stGriffin SkrzypekDenver South (Denver, CO)Preliminary00:31.92
142ndFernando MartinezHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:31.96
143rdEthan RauschHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:32.08
144thRobert LinkCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:32.24
145thZachary KarantounisDenver East (Denver, CO)Preliminary00:32.29
146thKevin CervantesHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:32.37
147thJesus MartinezHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:32.59
148thBrayden LagaHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:32.75
149thEdwin CoronelDenver South (Denver, CO)Preliminary00:33.05
150thEli FaulkinburyHighlands Ranch (CO)Preliminary00:33.24
151stLucas TipperCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:34.21
152ndJesus GarciaHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:34.88
153rdBranden HackworthHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:36.69
154thAustin MaldanadoHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:38.30
155thEmmy Gomez-PenaDenver South (Denver, CO)Preliminary00:38.52
156thChristian PfeifferFort Collins (CO)Preliminary00:38.68
157thNathan MukoobaCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:39.26
158thNick ZinnPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:39.97
159thRey PerezHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:41.53
160thYehan EdiriweeraCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:56.37
Back To Top

100 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stBrendan EckermanCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:47.61
2ndJoseph JangCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:47.98
3rdBrendan EckermanCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:48.01
4thJoseph JangCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:48.15
5thDavid GriffithHinkley (Aurora, CO)Final00:48.39
6thJoe MorrisCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:48.72
7thMatthew GreweCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:49.45
8thJoe MorrisCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:49.56
9thKadin DennerCherokee Trail (Aurora, CO)Final00:49.74
10thMatthew GreweCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:49.87
11thDavid GriffithHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:49.93
12thBenjamin SnedikerLewis-Palmer (Monument, CO)Final00:49.94
13thDrew SotebeerPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:50.01
14thTom HeckmasterDenver South (Denver, CO)Final00:50.14
15thBryce OrtanesCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:50.29
16thDrew SotebeerPonderosa (Parker, CO)Final00:50.31
17thNicholas KelleyHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:50.41
18thTom HeckmasterDenver South (Denver, CO)Preliminary00:50.55
19thLogan DevereauxCherokee Trail (Aurora, CO)Final00:50.56
20thLogan DevereauxCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:50.61
21stNicholas KelleyHeritage (Littleton, CO)Final00:50.79
22ndRyan CordovaPonderosa (Parker, CO)Final00:50.86
23rdTommy SalvettiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:50.90
24thJason McMechanCherokee Trail (Aurora, CO)Final00:50.95
25thMaximus MitchellPonderosa (Parker, CO)Final00:50.96
26thKadin DennerCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:51.05
27thJaron O'GradyCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:51.17
28thRyan CordovaPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:51.20
29thSam RoachCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:51.38
30thConnor ToboHighlands Ranch (CO)Preliminary00:51.40
31stConnor ToboHighlands Ranch (CO)Final00:51.58
32ndLiam LenzPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:51.76
33rdBraden KopecHighlands Ranch (CO)Final00:51.81
34thLiam LenzPonderosa (Parker, CO)Final00:51.85
35thJason McMechanCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:52.04
36thAlexander ChekalHeritage (Littleton, CO)Final00:52.15
37thTrevor Van LawHighlands Ranch (CO)Final00:52.33
38thConnor WestHighlands Ranch (CO)Preliminary00:52.38
39thTrevor Van LawHighlands Ranch (CO)Preliminary00:52.57
40thBraden KopecHighlands Ranch (CO)Preliminary00:52.88
41stConnor WestHighlands Ranch (CO)Final00:52.96
42ndMaximus MitchellPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:52.99
43rdGraham GatesHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:53.08
44thEthan BeatyDenver East (Denver, CO)Preliminary00:53.18
45thJake LazarCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:53.26
46thBenjamin SnedikerLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:53.26
47thGraham GatesHeritage (Littleton, CO)Final00:53.52
48thHenry BatsonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:53.69
49thAlexander ChekalHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:53.74
50thEthan BeatyDenver East (Denver, CO)Final00:53.83
51stJared NahuluDenver South (Denver, CO)Final00:53.83
52ndJared NahuluDenver South (Denver, CO)Preliminary00:53.84
53rdThomas BonnorHighlands Ranch (CO)Preliminary00:53.90
54thLogan GreenDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:53.92
55thEthan EngelhardtFort Collins (CO)Preliminary00:54.01
56thBodie EdelbachLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:54.10
57thMax PanningPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:54.25
58thCurry GardnerHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:54.63
59thAlexey YermakovHighlands Ranch (CO)Preliminary00:54.70
60thJames LeesDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:54.79
61stJohn SerockiHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:54.86
62ndAdrian BryantCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:55.37
63rdGabriel QuintanaDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:55.47
64thJason ZhangHighlands Ranch (CO)Preliminary00:55.47
65thHudson CroppFort Collins (CO)Preliminary00:55.54
66thSam GrebenerFort Collins (CO)Preliminary00:55.70
67thJamie RogersDenver East (Denver, CO)Preliminary00:56.04
68thTariq WiltzLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:56.27
69thJustin ChenCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:56.38
70thTrevor FoxHighlands Ranch (CO)Preliminary00:56.38
71stCarter BrandHighlands Ranch (CO)Preliminary00:56.51
72ndWhitaker HoverPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:56.96
73rdMicah DenBraberHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:57.05
74thRicardo ArciaDenver South (Denver, CO)Preliminary00:57.37
75thTheo LeonardHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:57.42
76thConnor VogelDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:57.48
77thZachary HeerLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:57.54
78thAbe Kanda-OlmsteadFort Collins (CO)Preliminary00:58.05
79thKristofer JohnsonPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:58.31
80thDiego PazminoCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:58.49
81stCJ WilliamsPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:58.52
82ndJames MartinezFort Collins (CO)Preliminary00:58.62
83rdChase HeCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary00:58.70
84thChristian YuCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:58.97
85thSean HackworthHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:59.27
86thAndrew ColemanHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:59.39
87thWilliam WestfallPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:59.64
88thCorey BigbyPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:59.77
89thAdrien SchisslerDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:59.95
90thRiley KeefeHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:00.11
91stMax BallardFort Collins (CO)Preliminary01:00.14
92ndLuke BowenDenver East (Denver, CO)Preliminary01:00.16
93rdThomas MolyneuxCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:00.67
94thRonan WalshHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:00.72
95thDevin SextonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:01.14
96thChad YamadaHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:01.41
97thJacob LewienHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:01.69
98thJackson KenneyCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:01.81
99thBrayden BuzzettaFort Collins (CO)Preliminary01:02.15
100thJameson HillFort Collins (CO)Preliminary01:02.34
101stNick SheppardPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:02.39
102ndCameron PierceCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:02.60
103rdBrennan LeeLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:02.63
104thSincere MIlligan-PateCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:02.91
105thBryan HerrerraHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:03.36
106thGary TysublskyiyCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:03.58
107thMitchell PattonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:03.93
108thAlex WrightCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:04.81
109thMitchell RuscoLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:05.25
110thAndres ReyesHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:05.36
111thKarl KruegerPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:05.44
112thJames PelletierDenver South (Denver, CO)Preliminary01:05.76
113thGabriel WamsleyDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary01:05.99
114thLucas StairPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:06.45
115thAdrian PallanesHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:06.47
116thBrendan HollandPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:06.62
117thJoseph MaitanCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:07.80
118thAlexander LaBarreCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:08.66
119thEmilio CortesCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:09.25
120thAidan VanceHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:09.44
121stJordan KohnPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:09.55
122ndHunter WhiteCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:09.65
123rdScott SpanglerHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:09.82
124thDavid GallasCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:10.11
125thTae KimCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:10.26
126thLuis GuzmanHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:10.80
127thJohn BorderHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:11.22
128thVladimir MartinezHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:11.58
129thLogan GenchiDenver East (Denver, CO)Preliminary01:11.74
130thRichard MartinCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:12.46
131stPierre WirthCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:12.63
132ndMax MargittaiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:13.05
133rdAlexander LiekhusLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:15.69
134thFernando MartinezHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:17.41
135thBrayden LagaHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:17.45
136thJesus GarciaHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:17.94
137thJesus MartinezHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:19.43
138thKevin CervantesHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:23.14
139thBranden HackworthHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:25.63
140thNick ZinnPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:25.92
141stNathan MukoobaCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:27.61
142ndRey PerezHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:30.51
143rdChristian PfeifferFort Collins (CO)Preliminary01:38.73
144thYehan EdiriweeraCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:54.53
Back To Top

100 Fly

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stBlake WiltonPonderosa (Parker, CO)Final00:49.38
2ndBlake WiltonPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:51.43
3rdConnor JohnsonPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:52.55
4thGabe MartinezFort Collins (CO)Final00:53.11
5thGabe MartinezFort Collins (CO)Preliminary00:53.48
6thWilliam HawleyHinkley (Aurora, CO)Final00:53.49
7thJoey UlrichPonderosa (Parker, CO)Final00:53.79
8thLars HannaCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:53.92
9thSaylor BenesDenver East (Denver, CO)Final00:54.21
10thLars HannaCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:54.53
11thSebastian WolffHeritage (Littleton, CO)Final00:54.64
12thNathan GriffinPonderosa (Parker, CO)Final00:54.64
13thSaylor BenesDenver East (Denver, CO)Preliminary00:54.71
14thKnox WilliamsFort Collins (CO)Preliminary00:54.81
15thJoey UlrichPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:54.98
16thKnox WilliamsFort Collins (CO)Final00:54.98
17thDominic GriffinHighlands Ranch (CO)Final00:55.20
18thWentao ZhangHighlands Ranch (CO)Preliminary00:55.22
19thWilliam HawleyHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:55.26
20thWentao ZhangHighlands Ranch (CO)Final00:55.34
21stSebastian WolffHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:55.46
22ndJake RussellCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:55.66
23rdDominic GriffinHighlands Ranch (CO)Preliminary00:55.68
24thEthan BoehlePonderosa (Parker, CO)Final00:55.82
25thJake RussellCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:56.05
26thChase ScherschelHighlands Ranch (CO)Final00:56.06
27thChase ScherschelHighlands Ranch (CO)Preliminary00:56.26
28thMateo GallegosCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:56.52
29thWilliam MalloryHighlands Ranch (CO)Preliminary00:56.59
30thMateo GallegosCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:56.60
31stMatthew RusakevichCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:56.64
32ndNathan GriffinPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:56.97
33rdMatthew RusakevichCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:57.03
34thWilliam MalloryHighlands Ranch (CO)Final00:57.06
35thJakob GriffithLewis-Palmer (Monument, CO)Final00:57.23
36thEthan BoehlePonderosa (Parker, CO)Preliminary00:57.67
37thJakob GriffithLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:58.13
38thGavin ClaxtonDouglas County (Castle Rock, CO)Final00:58.21
39thKeegan ChathamCherokee Trail (Aurora, CO)Final00:58.22
40thGavin ClaxtonDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary00:59.62
41stSimeon EhmHeritage (Littleton, CO)Final00:59.68
42ndSimeon EhmHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:59.83
43rdMichael BarnesHeritage (Littleton, CO)Final01:00.38
44thKeegan ChathamCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:00.47
45thJiaWei YuHighlands Ranch (CO)Preliminary01:00.97
46thMichael BarnesHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:01.12
47thEvan SullivanPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:01.66
48thSam BellDenver South (Denver, CO)Preliminary01:01.71
49thMarcus CantornaLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:01.80
50thSamuel IsertHighlands Ranch (CO)Preliminary01:02.08
51stPeter JohnsonPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:02.20
52ndJoe SeibertFort Collins (CO)Preliminary01:02.87
53rdMatthew McNullaCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:03.01
54thSullivan BarnettHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:03.30
55thJackson DampierCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:03.31
56thZachary RobertsonDenver South (Denver, CO)Preliminary01:04.08
57thJalen McNultyHighlands Ranch (CO)Preliminary01:04.45
58thSamuel WamsleyDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary01:04.80
59thMarcos RiveraCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:05.04
60thKieran BendleHighlands Ranch (CO)Preliminary01:05.28
61stGoz AsaiHighlands Ranch (CO)Preliminary01:05.50
62ndWilliam WestfallPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:05.86
63rdWalker YoungDenver East (Denver, CO)Preliminary01:06.01
64thNathan GibbsPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:06.09
65thDavid SandenoPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:06.09
66thGunnar GilliesHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:06.51
67thElisha BrandtHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:06.59
68thAvery BurksPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:06.75
69thAndrew KabosCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:07.46
70thChris DykHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:08.07
71stCameron FongHighlands Ranch (CO)Preliminary01:08.14
72ndHayden ChristensenPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:08.53
73rdMarwan NassrDenver South (Denver, CO)Preliminary01:11.21
74thBryan HerrerraHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:12.77
75thJacob StillmanPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:14.17
76thDiego CarbajalHighlands Ranch (CO)Preliminary01:14.64
77thRon LustigLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:14.92
78thEmilio CortesCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:15.19
79thLuke O'LearyHighlands Ranch (CO)Preliminary01:16.03
80thEthan RauschHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:17.67
81stConnor BendleHighlands Ranch (CO)Preliminary01:18.41
82ndJohn HarshHighlands Ranch (CO)Preliminary01:19.60
83rdRyan ChapmanCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:25.32
84thKC WenzelHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:27.86
85thDominic FratinoPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:31.38
Back To Top

100 Back

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stBlake WiltonPonderosa (Parker, CO)Final00:50.04
2ndLucius GaoFort Collins (CO)Final00:52.09
3rdLucius GaoFort Collins (CO)Preliminary00:52.61
4thBryce OrtanesCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:53.65
5thConnor JohnsonPonderosa (Parker, CO)Final00:53.76
6thTrevor Van LawHighlands Ranch (CO)Preliminary00:53.81
7thTrevor Van LawHighlands Ranch (CO)Final00:53.95
8thBryce OrtanesCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:54.15
9thWyatt HowertonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:54.43
10thMatthew JohnsonHinkley (Aurora, CO)Final00:54.73
11thConnor JohnsonPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:54.77
12thBlake WiltonPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:55.06
13thWyatt HowertonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:55.09
14thColton BurksPonderosa (Parker, CO)Final00:55.59
15thMatthew GreweCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:55.76
16thConnor WestHighlands Ranch (CO)Preliminary00:55.81
17thConnor WestHighlands Ranch (CO)Final00:55.92
18thMatthew GreweCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:56.21
19thSebastian WolffHeritage (Littleton, CO)Preliminary00:56.39
20thMatthew JohnsonHinkley (Aurora, CO)Preliminary00:56.42
21stColton BurksPonderosa (Parker, CO)Preliminary00:56.54
22ndJohan DellgrenDenver East (Denver, CO)Preliminary00:56.80
23rdJohan DellgrenDenver East (Denver, CO)Final00:56.83
24thJakob GriffithLewis-Palmer (Monument, CO)Final00:57.31
25thJoseph ReiffCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary00:57.33
26thJoseph ReiffCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final00:57.42
27thRyer LauthDenver East (Denver, CO)Final00:57.61
28thRyer LauthDenver East (Denver, CO)Preliminary00:58.15
29thJakob GriffithLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary00:58.38
30thBrendon PeaseFort Collins (CO)Preliminary00:58.57
31stSebastian WolffHeritage (Littleton, CO)Final00:58.64
32ndSimeon EhmHeritage (Littleton, CO)Final00:59.18
33rdBrendon PeaseFort Collins (CO)Final00:59.27
34thTanner GuderianHighlands Ranch (CO)Preliminary00:59.64
35thJayden MarsikHighlands Ranch (CO)Preliminary00:59.91
36thSimeon EhmHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:00.26
37thTanner GuderianHighlands Ranch (CO)Final01:00.54
38thKreyton LanePonderosa (Parker, CO)Preliminary01:01.53
39thKreyton LanePonderosa (Parker, CO)Final01:01.63
40thThomas DennertLewis-Palmer (Monument, CO)Final01:01.81
41stThomas DennertLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:01.98
42ndRJ DeCherokee Trail (Aurora, CO)Final01:02.44
43rdRJ DeCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:03.37
44thKai HolmFort Collins (CO)Preliminary01:04.04
45thSean HackworthHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:04.12
46thTillman WollenbergHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:04.40
47thElisha BrandtHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:05.15
48thMichael BarnesHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:05.62
49thThomas MolyneuxCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:06.51
50thAaron ClarkPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:06.66
51stRonan WalshHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:07.02
52ndZachary VannettHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:07.41
53rdBenjamin CayembergLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:07.56
54thLogan BealHighlands Ranch (CO)Preliminary01:07.77
55thLucas CollinsFort Collins (CO)Preliminary01:07.86
56thBrennan LeeLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:08.03
57thBrandon MajorCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:09.26
58thNoah CastanedaHighlands Ranch (CO)Preliminary01:09.92
59thWilliam SiglerHighlands Ranch (CO)Preliminary01:10.16
60thBen JonesPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:10.24
61stJacob LewienHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:10.56
62ndWyatt HaagPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:11.05
63rdParker HeisermanFort Collins (CO)Preliminary01:12.15
64thJon PelletierDenver South (Denver, CO)Preliminary01:12.92
65thHolden RomeroHighlands Ranch (CO)Preliminary01:13.25
66thMurphy CloseCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:13.99
67thCameron FongHighlands Ranch (CO)Preliminary01:14.28
68thDiego CarbajalHighlands Ranch (CO)Preliminary01:14.60
69thChristian TownsendDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary01:14.92
70thConner LambDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary01:15.02
71stJacob JuarezHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:15.28
72ndChase HeCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:15.33
73rdJosh BruceHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:16.29
74thCaleb MurphyHighlands Ranch (CO)Preliminary01:17.83
75thThomas St. JohnHighlands Ranch (CO)Preliminary01:18.13
76thGabriel WamsleyDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary01:18.90
77thMaximo MassaHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:20.00
78thKarim CominelliHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:21.90
79thLeonard KoganHighlands Ranch (CO)Preliminary01:22.03
80thConnor BendleHighlands Ranch (CO)Preliminary01:22.57
81stRobert LinkCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:22.64
82ndGrant OlsonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:23.81
83rdJordan KohnPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:24.81
84thZachary KarantounisDenver East (Denver, CO)Preliminary01:32.93
85thEdwin CoronelDenver South (Denver, CO)Preliminary01:37.69
Back To Top

100 Breast

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stWentao ZhangHighlands Ranch (CO)Final00:59.92
2ndNick OrieLewis-Palmer (Monument, CO)Final01:00.62
3rdWentao ZhangHighlands Ranch (CO)Preliminary01:00.73
4thNick OrieLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:01.04
5thSpencer SmithCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:01.04
6thNathan LeighHinkley (Aurora, CO)Final01:01.16
7thKadin DennerCherokee Trail (Aurora, CO)Final01:02.22
8thSpencer SmithCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:02.82
9thNathan LeighHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:03.24
10thDaniel SalvettiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:03.72
11thDaniel SalvettiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:03.96
12thMateo GallegosCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:04.11
13thNathan MiaoCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:04.23
14thMateo GallegosCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:04.38
15thNathan MiaoCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:04.52
16thBreck DonahueLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:04.79
17thBreck DonahueLewis-Palmer (Monument, CO)Final01:04.88
18thKadin DennerCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:04.89
19thHenry BatsonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:05.14
20thMax HendenCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:05.37
21stJulien BerubeCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:05.51
22ndLogan DevereauxCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:06.20
23rdLogan DevereauxCherokee Trail (Aurora, CO)Final01:06.31
24thTrevor FoxHighlands Ranch (CO)Final01:06.56
25thTrevor FoxHighlands Ranch (CO)Preliminary01:06.73
26thSullivan BarnettHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:06.86
27thSullivan BarnettHeritage (Littleton, CO)Final01:06.88
28thEvan VanHornDenver East (Denver, CO)Preliminary01:07.69
29thPeter JohnsonPonderosa (Parker, CO)Final01:07.95
30thEthan ZichtermanHeritage (Littleton, CO)Final01:08.10
31stJordan FleuryDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary01:08.21
32ndJacob SwierPonderosa (Parker, CO)Final01:08.45
33rdRoss PanningPonderosa (Parker, CO)Final01:08.45
34thJordan FleuryDouglas County (Castle Rock, CO)Final01:08.50
35thEvan VanHornDenver East (Denver, CO)Final01:08.51
36thKiernan McCleereyPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:08.95
37thPeter JohnsonPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:08.96
38thEthan ZichtermanHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:08.97
39thRoss PanningPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:09.18
40thJacob SwierPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:10.16
41stJoe SeibertFort Collins (CO)Preliminary01:10.31
42ndAdrian BryantCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:10.80
43rdCarter StevensonCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:10.83
44thAdrian BryantCherokee Trail (Aurora, CO)Final01:10.91
45thSam BellDenver South (Denver, CO)Preliminary01:11.10
46thJoe SeibertFort Collins (CO)Final01:11.51
47thMaxwell GarmanHighlands Ranch (CO)Preliminary01:11.70
48thDerek MoranCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:11.84
49thOscar LundgrenHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:11.96
50thHayden ArnoldHighlands Ranch (CO)Preliminary01:12.47
51stIan TarrHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:12.56
52ndZachary HeerLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:12.59
53rdWhitaker HoverPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:12.65
54thHudson CroppFort Collins (CO)Preliminary01:13.14
55thChristopher CholezHighlands Ranch (CO)Preliminary01:13.40
56thEmerson KroppDenver East (Denver, CO)Preliminary01:13.88
57thBryan RustadHighlands Ranch (CO)Preliminary01:14.68
58thEthan SroufeHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:15.73
59thMicah DenBraberHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:16.35
60thTheo LeonardHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:17.69
61stNolan WilsonFort Collins (CO)Preliminary01:17.94
62ndLogan BealHighlands Ranch (CO)Preliminary01:18.64
63rdJames PelletierDenver South (Denver, CO)Preliminary01:18.84
64thRon LustigLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:19.23
65thKolton TurnbullHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:19.32
66thJoshua ThompsonHighlands Ranch (CO)Preliminary01:19.84
67thKeagan SanchezPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:20.93
68thBrendan HollandPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:21.08
69thCollin SelleHighlands Ranch (CO)Preliminary01:21.74
70thJohn RobertsDenver East (Denver, CO)Preliminary01:22.81
71stCollin McKennaDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary01:22.84
72ndDavid QuijadaCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:23.78
73rdAndrew HallCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:25.98
74thLogan GenchiDenver East (Denver, CO)Preliminary01:26.05
75thGriffin SkrzypekDenver South (Denver, CO)Preliminary01:27.12
76thThomas St. JohnHighlands Ranch (CO)Preliminary01:28.72
77thScott SpanglerHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:29.06
78thJusten LeeLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:31.86
79thJohn HarshHighlands Ranch (CO)Preliminary01:32.49
80thEli FaulkinburyHighlands Ranch (CO)Preliminary01:32.55
81stLuis GuzmanHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:33.06
82ndMason AndersonHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:37.21
83rdLuke O'LearyHighlands Ranch (CO)Preliminary01:38.75
84thBrandon BigbyPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:39.14
85thLucas TipperCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:40.24
Back To Top

200 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stJoseph JangCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:45.05
2ndJoseph JangCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:46.57
3rdDominic GriffinHighlands Ranch (CO)Final01:47.07
4thNick OrieLewis-Palmer (Monument, CO)Final01:47.91
5thDominic GriffinHighlands Ranch (CO)Preliminary01:48.45
6thNick OrieLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:49.18
7thMax HunterFort Collins (CO)Preliminary01:49.32
8thJoseph GraffLewis-Palmer (Monument, CO)Final01:49.89
9thJaron O'GradyCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:50.26
10thConnor ToboHighlands Ranch (CO)Preliminary01:50.82
11thJoseph GraffLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:50.86
12thKeegan ChathamCherokee Trail (Aurora, CO)Final01:50.93
13thJaron O'GradyCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:51.04
14thConnor ToboHighlands Ranch (CO)Final01:51.73
15thLuke DurdenPonderosa (Parker, CO)Final01:51.89
16thMaximus MitchellPonderosa (Parker, CO)Final01:52.09
17thEthan OttoFort Collins (CO)Preliminary01:52.37
18thJohan DellgrenDenver East (Denver, CO)Final01:52.71
19thMarcus CantornaLewis-Palmer (Monument, CO)Final01:52.81
20thJohan DellgrenDenver East (Denver, CO)Preliminary01:52.91
21stRyan CordovaPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:53.06
22ndEthan OttoFort Collins (CO)Final01:53.42
23rdEthan BoehlePonderosa (Parker, CO)Final01:53.44
24thLuke DurdenPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:53.45
25thKeegan ChathamCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:53.50
26thMarcus CantornaLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:53.65
27thStephen HogemanCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:53.76
28thTanner GuderianHighlands Ranch (CO)Final01:53.82
29thBraden KopecHighlands Ranch (CO)Final01:53.89
30thNikolas SilolahtiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:53.93
31stBraden KopecHighlands Ranch (CO)Preliminary01:53.94
32ndMax HunterFort Collins (CO)Final01:54.25
33rdStephen HogemanCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:54.79
34thTanner GuderianHighlands Ranch (CO)Preliminary01:55.30
35thNikolas SilolahtiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:55.70
36thMaximus MitchellPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:55.73
37thRyan CordovaPonderosa (Parker, CO)Final01:55.81
38thEthan BoehlePonderosa (Parker, CO)Preliminary01:57.32
39thXavian GeigerCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:58.73
40thCurry GardnerHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:58.82
41stCurry GardnerHeritage (Littleton, CO)Final01:59.72
42ndJames LeesDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary02:00.04
43rdIan DoddsFort Collins (CO)Preliminary02:00.58
44thBrayden SelleHighlands Ranch (CO)Preliminary02:00.91
45thXavian GeigerCherokee Trail (Aurora, CO)Final02:02.30
46thGrayson BroseHighlands Ranch (CO)Preliminary02:02.33
47thAndrew OttoFort Collins (CO)Preliminary02:02.76
48thAlexey YermakovHighlands Ranch (CO)Preliminary02:02.94
49thJames LeesDouglas County (Castle Rock, CO)Final02:03.17
50thDerek MoranCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary02:03.41
51stShane CrawfordDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary02:03.92
52ndDonovan JonesFort Collins (CO)Preliminary02:05.03
53rdOscar LundgrenHeritage (Littleton, CO)Preliminary02:05.54
54thAndrew WeeksCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary02:06.22
55thCarter BrandHighlands Ranch (CO)Preliminary02:07.22
56thBenjamin CayembergLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary02:08.31
57thGoz AsaiHighlands Ranch (CO)Preliminary02:08.67
58thHayden ChristensenPonderosa (Parker, CO)Preliminary02:09.34
59thJames MartinezFort Collins (CO)Preliminary02:09.65
60thEmerson KroppDenver East (Denver, CO)Preliminary02:09.77
61stKieran BendleHighlands Ranch (CO)Preliminary02:11.16
62ndCole HoppellHinkley (Aurora, CO)Preliminary02:11.18
63rdLucas CollinsFort Collins (CO)Preliminary02:12.30
64thAvery BendFort Collins (CO)Preliminary02:12.35
65thJack BartonHighlands Ranch (CO)Preliminary02:13.51
66thJacob JuarezHinkley (Aurora, CO)Preliminary02:15.03
67thDiego LopezCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary02:16.16
68thOmar TempranaHinkley (Aurora, CO)Preliminary02:17.86
69thRyan PalmerDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary02:17.86
70thJoshua ThompsonHighlands Ranch (CO)Preliminary02:20.35
71stJameson HillFort Collins (CO)Preliminary02:22.23
72ndLuke BowenDenver East (Denver, CO)Preliminary02:28.08
73rdJosh SheppardPonderosa (Parker, CO)Preliminary02:28.24
74thAidan VanceHeritage (Littleton, CO)Preliminary02:29.37
75thJustin DampierCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary02:30.86
Back To Top

200 Individual Medley

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stBrendan EckermanCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:56.46
2ndNathan LeighHinkley (Aurora, CO)Final01:56.58
3rdBrendan EckermanCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:57.38
4thLucius GaoFort Collins (CO)Preliminary01:59.01
5thLars HannaCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:59.11
6thLars HannaCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary02:00.15
7thTristan McFarlandDenver South (Denver, CO)Final02:01.66
8thNathan LeighHinkley (Aurora, CO)Preliminary02:01.97
9thLucius GaoFort Collins (CO)Final02:02.20
10thColton BurksPonderosa (Parker, CO)Final02:03.29
11thWyatt HowertonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final02:03.64
12thWyatt HowertonCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary02:03.86
13thBreck DonahueLewis-Palmer (Monument, CO)Final02:04.19
14thTristan McFarlandDenver South (Denver, CO)Preliminary02:04.79
15thWilliam HawleyHinkley (Aurora, CO)Final02:04.94
16thBreck DonahueLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary02:05.63
17thTom HeckmasterDenver South (Denver, CO)Preliminary02:06.25
18thColton BurksPonderosa (Parker, CO)Preliminary02:06.68
19thMatthew RusakevichCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary02:06.76
20thBrendon PeaseFort Collins (CO)Preliminary02:06.86
21stJake RussellCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary02:07.20
22ndWilliam MalloryHighlands Ranch (CO)Final02:07.24
23rdWilliam HawleyHinkley (Aurora, CO)Preliminary02:07.45
24thBrendon PeaseFort Collins (CO)Final02:07.51
25thWilliam MalloryHighlands Ranch (CO)Preliminary02:07.55
26thSaylor BenesDenver East (Denver, CO)Preliminary02:07.85
27thJoseph ReiffCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary02:07.99
28thMatthew RusakevichCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final02:08.95
29thJulien BerubeCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary02:09.23
30thTom HeckmasterDenver South (Denver, CO)Final02:09.50
31stJacob SwierPonderosa (Parker, CO)Final02:09.72
32ndSpencer SmithCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary02:10.47
33rdSaylor BenesDenver East (Denver, CO)Final02:10.61
34thMax PanningPonderosa (Parker, CO)Final02:12.15
35thBrandon EdelbachLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary02:13.77
36thJacob SwierPonderosa (Parker, CO)Preliminary02:14.39
37thMax PanningPonderosa (Parker, CO)Preliminary02:17.16
38thEvan SullivanPonderosa (Parker, CO)Final02:18.28
39thEvan SullivanPonderosa (Parker, CO)Preliminary02:18.99
40thRJ DeCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary02:18.99
41stThomas DennertLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary02:20.46
42ndThomas DennertLewis-Palmer (Monument, CO)Final02:21.04
43rdSamuel IsertHighlands Ranch (CO)Final02:21.38
44thCarter StevensonCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary02:21.66
45thCarter StevensonCherokee Trail (Aurora, CO)Final02:22.03
46thEvan VanHornDenver East (Denver, CO)Final02:22.71
47thEvan VanHornDenver East (Denver, CO)Preliminary02:23.43
48thRJ DeCherokee Trail (Aurora, CO)Final02:23.52
49thSamuel IsertHighlands Ranch (CO)Preliminary02:23.54
50thNoah CastanedaHighlands Ranch (CO)Final02:23.86
51stNoah CastanedaHighlands Ranch (CO)Preliminary02:24.67
52ndSamuel WamsleyDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary02:27.58
53rdEthan SroufeHinkley (Aurora, CO)Preliminary02:27.99
54thWalker YoungDenver East (Denver, CO)Preliminary02:29.68
55thZachary RobertsonDenver South (Denver, CO)Preliminary02:30.68
56thHolden RomeroHighlands Ranch (CO)Preliminary02:35.62
57thJacob StillmanPonderosa (Parker, CO)Preliminary02:36.75
58thJon PelletierDenver South (Denver, CO)Preliminary02:39.02
59thMaxwell GarmanHighlands Ranch (CO)Preliminary02:39.65
60thCollin SelleHighlands Ranch (CO)Preliminary02:40.55
61stDiego LopezCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary02:41.27
62ndMaximo MassaHeritage (Littleton, CO)Preliminary02:43.71
63rdPatrick HamiltonPonderosa (Parker, CO)Preliminary02:46.00
64thChristian TownsendDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary02:46.06
65thCaleb MurphyHighlands Ranch (CO)Preliminary02:50.45
66thJohn RobertsDenver East (Denver, CO)Preliminary02:51.24
67thLeonard KoganHighlands Ranch (CO)Preliminary02:51.69
Back To Top

500 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stTristan McFarlandDenver South (Denver, CO)Final04:49.93
2ndAlex McMahonHeritage (Littleton, CO)Final04:55.11
3rdJoseph GraffLewis-Palmer (Monument, CO)Final04:58.20
4thAlex McMahonHeritage (Littleton, CO)Preliminary04:59.98
5thJoseph GraffLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary05:00.91
6thTristan McFarlandDenver South (Denver, CO)Preliminary05:01.09
7thEthan OttoFort Collins (CO)Final05:06.46
8thNikolas SilolahtiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final05:07.05
9thStephen HogemanCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final05:07.16
10thStephen HogemanCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary05:07.61
11thEthan OttoFort Collins (CO)Preliminary05:07.81
12thGrayson BroseHighlands Ranch (CO)Final05:10.76
13thIan DoddsFort Collins (CO)Final05:13.92
14thNikolas SilolahtiCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary05:17.29
15thIan DoddsFort Collins (CO)Preliminary05:17.34
16thKreyton LanePonderosa (Parker, CO)Final05:18.23
17thKreyton LanePonderosa (Parker, CO)Preliminary05:24.50
18thXavian GeigerCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary05:25.51
19thBrandon EdelbachLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary05:25.75
20thShane CrawfordDouglas County (Castle Rock, CO)Final05:25.82
21stBrayden SelleHighlands Ranch (CO)Final05:26.11
22ndXavian GeigerCherokee Trail (Aurora, CO)Final05:26.38
23rdAndrew OttoFort Collins (CO)Preliminary05:31.91
24thBrayden SelleHighlands Ranch (CO)Preliminary05:33.64
25thAndrew OttoFort Collins (CO)Final05:34.26
26thNathan GibbsPonderosa (Parker, CO)Final05:35.49
27thGrayson BroseHighlands Ranch (CO)Preliminary05:36.73
28thShane CrawfordDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary05:39.85
29thAndrew WeeksCherokee Trail (Aurora, CO)Final05:41.16
30thClay HostettlerDenver East (Denver, CO)Final05:43.36
31stClay HostettlerDenver East (Denver, CO)Preliminary05:44.85
32ndCarter LodatoFort Collins (CO)Final05:45.32
33rdGarret CruzHeritage (Littleton, CO)Final05:46.60
34thNathan GibbsPonderosa (Parker, CO)Preliminary05:48.00
35thAndrew WeeksCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary05:49.41
36thGarret CruzHeritage (Littleton, CO)Preliminary05:51.01
37thChristopher CholezHighlands Ranch (CO)Final05:53.58
38thCarter LodatoFort Collins (CO)Preliminary05:54.83
39thChristopher CholezHighlands Ranch (CO)Preliminary06:00.49
40thDonovan JonesFort Collins (CO)Preliminary06:00.62
41stJoshua ShouldersLewis-Palmer (Monument, CO)Final06:03.20
42ndAvery BendFort Collins (CO)Preliminary06:03.69
43rdCole HoppellHinkley (Aurora, CO)Final06:03.91
44thChris DykHinkley (Aurora, CO)Preliminary06:04.29
45thCole HoppellHinkley (Aurora, CO)Preliminary06:06.86
46thChris DykHinkley (Aurora, CO)Final06:09.46
47thJoshua ShouldersLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary06:12.42
48thJack BartonHighlands Ranch (CO)Preliminary06:13.89
49thThomas BonnorHighlands Ranch (CO)Preliminary06:16.99
50thOmar TempranaHinkley (Aurora, CO)Preliminary06:24.45
51stAvery BurksPonderosa (Parker, CO)Preliminary06:27.56
52ndJosh HilgartnerPonderosa (Parker, CO)Preliminary06:37.41
53rdEvan ScholzPonderosa (Parker, CO)Preliminary06:53.01
54thJustin DampierCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary06:54.51
Back To Top

200 Free Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:28.23
2ndRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Final01:28.29
3rdRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:29.85
4thRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Final01:29.93
5thRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:29.95
6thRelay TeamHighlands Ranch (CO)Final01:29.98
7thRelay TeamHighlands Ranch (CO)Preliminary01:30.23
8thRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:30.55
9thRelay TeamFort Collins (CO)Preliminary01:30.99
10thRelay TeamFort Collins (CO)Final01:31.35
11thRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Final01:32.25
12thRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Final01:33.42
13thRelay TeamDenver South (Denver, CO)Final01:33.43
14thRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Final01:33.46
15thRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:33.65
16thRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:33.79
17thRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:33.91
18thRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:34.17
19thRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:34.53
20thRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:35.33
21stRelay TeamHighlands Ranch (CO)Final01:36.05
22ndRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Final01:36.19
23rdRelay TeamHighlands Ranch (CO)Preliminary01:36.62
24thRelay TeamDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary01:36.74
25thRelay TeamDenver East (Denver, CO)Final01:37.20
26thRelay TeamDouglas County (Castle Rock, CO)Final01:37.33
27thRelay TeamDenver East (Denver, CO)Preliminary01:37.51
28thRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Final01:37.77
29thRelay TeamDenver South (Denver, CO)Preliminary01:37.81
30thRelay TeamFort Collins (CO)Final01:38.08
31stRelay TeamFort Collins (CO)Preliminary01:39.41
32ndRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:39.63
33rdRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Final01:41.74
34thRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Final01:42.24
35thRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:44.59
36thRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:45.11
37thRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Final01:50.11
38thRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:51.41
39thRelay TeamDenver East (Denver, CO)Final01:54.92
40thRelay TeamDenver East (Denver, CO)Preliminary02:00.65
41stRelay TeamDenver South (Denver, CO)Final02:01.33
42ndRelay TeamDenver South (Denver, CO)Preliminary02:02.13
Back To Top

200 Medley Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Final01:36.93
2ndRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Final01:38.81
3rdRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:39.50
4thRelay TeamFort Collins (CO)Final01:39.83
5thRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Preliminary01:40.05
6thRelay TeamHighlands Ranch (CO)Final01:40.32
7thRelay TeamHighlands Ranch (CO)Preliminary01:40.62
8thRelay TeamFort Collins (CO)Preliminary01:41.02
9thRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:41.03
10thRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Final01:41.40
11thRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:42.82
12thRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:43.10
13thRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Preliminary01:43.79
14thRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final01:43.79
15thRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary01:44.39
16thRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Final01:44.50
17thRelay TeamDenver South (Denver, CO)Final01:45.20
18thRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Final01:45.71
19thRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:46.36
20thRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Final01:46.61
21stRelay TeamDenver East (Denver, CO)Final01:46.74
22ndRelay TeamDenver East (Denver, CO)Preliminary01:47.04
23rdRelay TeamDouglas County (Castle Rock, CO)Final01:47.09
24thRelay TeamDenver South (Denver, CO)Preliminary01:47.96
25thRelay TeamHighlands Ranch (CO)Final01:48.79
26thRelay TeamDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary01:48.94
27thRelay TeamHighlands Ranch (CO)Preliminary01:48.96
28thRelay TeamFort Collins (CO)Final01:49.56
29thRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:50.13
30thRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Final01:50.25
31stRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Preliminary01:50.27
32ndRelay TeamFort Collins (CO)Preliminary01:51.56
33rdRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Final01:53.60
34thRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary01:55.47
35thRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary01:58.13
36thRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Final01:58.76
37thRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Final02:00.03
38thRelay TeamDenver South (Denver, CO)Preliminary02:00.60
39thRelay TeamDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary02:01.81
40thRelay TeamDenver South (Denver, CO)Final02:01.95
41stRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Preliminary02:06.15
42ndRelay TeamDenver East (Denver, CO)Preliminary02:06.29
43rdRelay TeamDenver East (Denver, CO)Final02:06.31
Back To Top

400 Free Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final03:12.90
2ndRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Final03:13.90
3rdRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Preliminary03:16.42
4thRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary03:17.86
5thRelay TeamHighlands Ranch (CO)Final03:19.44
6thRelay TeamHighlands Ranch (CO)Preliminary03:20.62
7thRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Final03:23.57
8thRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Final03:24.38
9thRelay TeamDenver East (Denver, CO)Final03:25.34
10thRelay TeamPonderosa (Parker, CO)Preliminary03:27.58
11thRelay TeamCherry Creek (Greenwood Village, CO)Preliminary03:28.63
12thRelay TeamDenver East (Denver, CO)Preliminary03:28.65
13thRelay TeamHighlands Ranch (CO)Final03:28.78
14thRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Final03:29.29
15thRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Final03:30.01
16thRelay TeamHighlands Ranch (CO)Preliminary03:30.06
17thRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary03:31.56
18thRelay TeamDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary03:33.57
19thRelay TeamFort Collins (CO)Preliminary03:33.88
20thRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Final03:34.33
21stRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary03:34.62
22ndRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Preliminary03:35.30
23rdRelay TeamDouglas County (Castle Rock, CO)Final03:35.39
24thRelay TeamFort Collins (CO)Final03:36.90
25thRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Final03:41.25
26thRelay TeamHeritage (Littleton, CO)Preliminary03:44.89
27thRelay TeamFort Collins (CO)Final03:45.50
28thRelay TeamFort Collins (CO)Preliminary03:53.82
29thRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Final03:54.76
30thRelay TeamDouglas County (Castle Rock, CO)Preliminary04:00.76
31stRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Final04:01.24
32ndRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Preliminary04:01.79
33rdRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Final04:02.57
34thRelay TeamDenver South (Denver, CO)Final04:05.82
35thRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Final04:09.76
36thRelay TeamDenver South (Denver, CO)Preliminary04:10.16
37thRelay TeamLewis-Palmer (Monument, CO)Preliminary04:10.36
38thRelay TeamHinkley (Aurora, CO)Preliminary04:13.79
39thRelay TeamCherokee Trail (Aurora, CO)Preliminary04:37.42