1st | Joe Cecco | Sandia (Albuquerque, NM) | Final | | 00:47.62 |
2nd | Brandon Harden | Eldorado (Albuquerque, NM) | Final | | 00:48.31 |
3rd | Brock Zuyderwyk | La Cueva (Albuquerque, NM) | Final | | 00:49.50 |
4th | Davis Little | La Cueva (Albuquerque, NM) | Final | | 00:49.96 |
5th | Aidan Gallegos | Cibola (Albuquerque, NM) | Final | | 00:50.25 |
6th | Matthew Eck | La Cueva (Albuquerque, NM) | Final | | 00:50.45 |
7th | Francisco Arroyo | Atrisco Heritage Academy (Albuquerque, NM) | Final | | 00:51.33 |
8th | Mattia Seazzu | Albuquerque (NM) | Final | | 00:51.68 |
9th | Jackson Lent-Koop | Cleveland (Rio Rancho, NM) | Final | | 00:53.87 |
10th | Stone Davis | Manzano (Albuquerque, NM) | Final | | 00:54.42 |
11th | Evan Lau | Rio Rancho (NM) | Final | | 00:55.06 |
12th | Ben Moffett | Sandia (Albuquerque, NM) | Final | | 00:55.43 |
13th | Trey Sturdevant | Bosque (Albuquerque, NM) | Final | | 00:56.39 |
14th | Thomas McCartney | Atrisco Heritage Academy (Albuquerque, NM) | Final | | 00:56.57 |
15th | Dante Mueller | Cleveland (Rio Rancho, NM) | Final | | 00:57.26 |
16th | Evan O'Connell | Eldorado (Albuquerque, NM) | Final | | 00:57.38 |
17th | Derrick Oglesby | Manzano (Albuquerque, NM) | Final | | 00:57.42 |
18th | Alexander Urban | Eldorado (Albuquerque, NM) | Final | | 00:57.65 |
19th | Daniel Schoellkopf | Albuquerque (NM) | Final | | 00:57.78 |
20th | Marcos Romero | Valley (Albuquerque, NM) | Final | | 00:57.97 |
21st | Lopez Joshua | Atrisco Heritage Academy (Albuquerque, NM) | Final | | 00:58.02 |
22nd | Rodrigo Mauricio | Rio Grande (Albuquerque, NM) | Final | | 00:58.45 |
23rd | Devin Hamm | Highland (Albuquerque, NM) | Final | | 00:58.90 |
24th | Kody Morgan | West Mesa (Albuquerque, NM) | Final | | 00:59.43 |
25th | Ruben Gallegos | Bosque (Albuquerque, NM) | Final | | 00:59.63 |
26th | Matthew Beecher | Highland (Albuquerque, NM) | Final | | 01:00.18 |
27th | Adam Karig | Albuquerque (NM) | Final | | 01:01.34 |
28th | Ethan Trotter | Cleveland (Rio Rancho, NM) | Final | | 01:02.09 |
29th | Andres Perez | Valley (Albuquerque, NM) | Final | | 01:03.53 |
30th | Ivan Zamora | Rio Rancho (NM) | Final | | 01:04.87 |
31st | Roman Gandy | Del Norte (Albuquerque, NM) | Final | | 01:06.04 |
32nd | Daniel Ang | Cibola (Albuquerque, NM) | Final | | 01:06.48 |
33rd | Connor Neal | Valley (Albuquerque, NM) | Final | | 01:08.47 |
34th | Cameron Martinez | Highland (Albuquerque, NM) | Final | | 01:13.10 |
35th | Adrian Madera | Rio Grande (Albuquerque, NM) | Final | | 01:16.76 |
36th | Hunter Kelley | West Mesa (Albuquerque, NM) | Final | | 01:16.82 |
37th | Ayala Chris | West Mesa (Albuquerque, NM) | Final | | 01:17.60 |
38th | Diego Garcia | Volcano Vista (Albuquerque, NM) | Final | | 01:18.51 |
39th | Jorge Reyes | Rio Grande (Albuquerque, NM) | Final | | 01:21.08 |
40th | Cory Walaitis | Sandia (Albuquerque, NM) | Final | | 01:23.61 |