Cage Collins's Bio
| Plays | Basketball, Baseball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #9 • 1B, P, INF |
| Club Teams | Hawks 9th Grade Humboldt Hawks |
| GPA | 3.8 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 230 lbs |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|