Andre Munoz's Bio
Bio
6'0 183 lbs.
6'0 183 lbs.
| GPA | 3.6 |
| AP Classes | Ap Literature And Composotin |
| Honors Classes | Honors English 2 and Honors Bilogy Of The Living Earth |
| Height | 6'0" |
| Weight | 183 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |