Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.67 |
| AP Classes | AP Biology |
| Honors Classes | Honors Language Arts |
| Height | 5'4" |
| Weight | 125 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 100 lbs |
| Vertical Jump | 18'0" |




