Garrison Teague's Bio
Bio
Senior shooting forward at Keystone Heights High School. Captain averaging 10 pts, 10 rebounds, 2 blocks, 4 assists per game. 4.2 GPA, President of National Honor Society
Senior shooting forward at Keystone Heights High School. Captain averaging 10 pts, 10 rebounds, 2 blocks, 4 assists per game. 4.2 GPA, President of National Honor Society
| GPA | 4.2 |
| ACT | 22 |
| SAT | 1100 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 360 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|