Andrew Rogers's Bio
Bio
avid skibidi toilet watcher
avid skibidi toilet watcher
| Height | 6'1" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 48'0" |
| Broad Jump | 6'9" |
| Shuttle | 4.6 sec |