Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.7 |
| Honors Classes | Honors Finacial Algebra |
| Height | 6'1" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 7'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.85 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |




