Multi Teams @ Jeffco 4A League Championships (Arvada, CO)

Girls Varsity Swimming Winter 18-19 · 1/31/2019 10:00 AM
NamePts by EventForfeitDive TotalTotalPlace
Evergreen3801
Dakota Ridge3082
Arvada West2783
Wheat Ridge2624
Golden2385
Green Mountain2256
Standley Lake1997
D'Evelyn1478
Conifer1149
Littleton4610
Bear Creek1311

Athletes of the Meet

Best Times by Event

Back To Top

One-Meter

PlaceNameSchoolRoundDODTotal Points
1stGeneva PaulyArvada West (Arvada, CO)Final469.85
2ndJackie FritscheEvergreen (CO)Final405.20
3rdJoslynn MillerArvada West (Arvada, CO)Final381.30
4thAnya JacksonGreen Mountain (Lakewood, CO)Final370.50
5thVal RyanEvergreen (CO)Final360.25
6thMidori CoyleArvada West (Arvada, CO)Final358.15
7thLucy MeinertGreen Mountain (Lakewood, CO)Final332.85
8thClara BuchmanWheat Ridge (CO)Final325.95
9thNorah KellumStandley Lake (Westminster, CO)Final325.15
10thGeneva PaulyArvada West (Arvada, CO)Preliminary324.70
11thEmily KruseGreen Mountain (Lakewood, CO)Final323.15
12thJackie FritscheEvergreen (CO)Preliminary288.15
13thJoslynn MillerArvada West (Arvada, CO)Preliminary278.15
14thMidori CoyleArvada West (Arvada, CO)Preliminary277.25
15thAshley MorrisDakota Ridge (Littleton, CO)Final271.55
16thKaitlyn VollmerArvada West (Arvada, CO)Final269.40
17thAna TelgenerGolden (CO)Final267.60
18thVal RyanEvergreen (CO)Preliminary261.80
19thAnya JacksonGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary259.75
20thEmily KruseGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary251.00
21stNorah KellumStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary246.60
22ndLucy MeinertGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary241.15
23rdClara BuchmanWheat Ridge (CO)Preliminary236.25
24thPaige NakuConifer (CO)Final229.80
25thSkylar CulliganD'Evelyn (Denver, CO)Final217.70
26thAshley MorrisDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary209.55
27thAna TelgenerGolden (CO)Preliminary207.60
28thKaitlyn VollmerArvada West (Arvada, CO)Preliminary205.40
29thMadison GermainD'Evelyn (Denver, CO)Final200.75
30thSkylar CulliganD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary174.40
31stMaddie BillupsEvergreen (CO)Preliminary165.45
32ndMadison GermainD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary163.65
33rdPaige NakuConifer (CO)Preliminary163.30
34thAnnee HupkaD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary132.05
35thSydney GilbertEvergreen (CO)Preliminary0.00
36thAlexis VegaBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary0.00
37thJacquelyn WeaverDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary0.00
Back To Top

50 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stLauren WhiteGolden (CO)Final00:24.65
2ndMelinda JohnsonDakota Ridge (Littleton, CO)Final00:24.76
3rdKate PetersonWheat Ridge (CO)Final00:24.94
4thMegan WilkinsConifer (CO)Final00:25.36
5thLauren WhiteGolden (CO)Preliminary00:25.37
6thMegan WilkinsConifer (CO)Preliminary00:25.66
7thMelinda JohnsonDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary00:25.79
8thLauren WillihnganzStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary00:25.89
9thLauren WillihnganzStandley Lake (Westminster, CO)Final00:25.95
10thKate PetersonWheat Ridge (CO)Preliminary00:26.01
11thSophia HoffmanD'Evelyn (Denver, CO)Final00:26.17
12thEmma NeurothGreen Mountain (Lakewood, CO)Final00:26.39
13thFiona TuiteleArvada West (Arvada, CO)Final00:26.55
14thEmma NeurothGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary00:26.68
15thQuinne MoffatGolden (CO)Preliminary00:26.77
16thSophia HoffmanD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:26.78
17thQuinne MoffatGolden (CO)Final00:26.81
18thJessica AdamsGreen Mountain (Lakewood, CO)Final00:26.92
19thFiona TuiteleArvada West (Arvada, CO)Preliminary00:27.02
20thAlice LinGolden (CO)Final00:27.08
21stAlice LinGolden (CO)Preliminary00:27.17
22ndShiela CraneEvergreen (CO)Final00:27.25
23rdElsa DebrunnerConifer (CO)Preliminary00:27.27
24thJessica AdamsGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary00:27.33
25thSydney HoffmanDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary00:27.43
26thElsa DebrunnerConifer (CO)Final00:27.45
27thIsabella McCarthyStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary00:27.53
28thIsabella McCarthyStandley Lake (Westminster, CO)Final00:27.57
29thAlexis KilgroeArvada West (Arvada, CO)Final00:27.59
30thAlexis KilgroeArvada West (Arvada, CO)Preliminary00:27.62
31stShiela CraneEvergreen (CO)Preliminary00:27.63
32ndEmma ForneyGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary00:27.64
33rdCaitlin SmithEvergreen (CO)Preliminary00:27.79
34thElla ChapmanWheat Ridge (CO)Preliminary00:27.82
35thBrooke VernonDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary00:27.86
36thSydney HoffmanDakota Ridge (Littleton, CO)Final00:27.96
37thLena HenshawDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary00:28.01
38thJulianna KorenyWheat Ridge (CO)Preliminary00:28.09
39thLucille StienmierStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary00:28.13
40thWren EwingEvergreen (CO)Preliminary00:28.20
41stKalei BokinskieGolden (CO)Preliminary00:28.22
42ndErin GreenLittleton (CO)Preliminary00:28.22
43rdMadison MajorArvada West (Arvada, CO)Preliminary00:28.25
44thMarisabel SantistevanBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary00:28.31
45thSidney WalshawD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:28.68
46thSamantha FranksBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary00:28.74
47thKali BraningArvada West (Arvada, CO)Preliminary00:28.84
48thAlyvia SornbergerDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary00:28.97
49thKendall GarciaDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary00:29.12
50thEmily SainzConifer (CO)Preliminary00:29.28
51stSydney MeeganD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:29.30
52ndGrace AmineLittleton (CO)Preliminary00:29.36
53rdShannon ConnorLittleton (CO)Preliminary00:29.49
54thJenna PruntyEvergreen (CO)Preliminary00:29.57
55thBella MacarelliGolden (CO)Preliminary00:29.74
56thChelsie EmmersonStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary00:29.93
57thSummer OlsonGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary00:29.94
58thAvani PatelEvergreen (CO)Preliminary00:29.96
59thJordan KruseGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary00:30.08
60thEva SchultzEvergreen (CO)Preliminary00:30.39
61stKatherine SpanglerStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary00:30.48
62ndTegan StarikGolden (CO)Preliminary00:30.60
63rdMaddy VandergriffConifer (CO)Preliminary00:30.67
64thSonnet DrydenWheat Ridge (CO)Preliminary00:30.74
65thRachel BrownArvada West (Arvada, CO)Preliminary00:30.76
66thMaddie HaydonWheat Ridge (CO)Preliminary00:30.76
67thMakayla FranklinLittleton (CO)Preliminary00:30.78
68thAmanda MartinezBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary00:31.35
69thEmma KjellsenD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:31.41
70thCassidy PetersonBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary00:31.52
71stIsabelle CurratD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:31.87
72ndHazelia MartinezBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary00:32.30
73rdMeghan GermainD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary00:32.35
74thSimone SchweichBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary00:33.09
75thSerena GullandConifer (CO)Preliminary00:33.44
76thBrooke MillerArvada West (Arvada, CO)Preliminary00:40.99
77thSesly EversConifer (CO)Preliminary00:43.77
Back To Top

100 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stLauren WhiteGolden (CO)Final00:53.84
2ndElsa HuebschDakota Ridge (Littleton, CO)Final00:54.18
3rdChristina CraneEvergreen (CO)Final00:54.20
4thKate PetersonWheat Ridge (CO)Final00:54.50
5thLauren WhiteGolden (CO)Preliminary00:54.87
6thChristina CraneEvergreen (CO)Preliminary00:55.69
7thKate PetersonWheat Ridge (CO)Preliminary00:56.05
8thElsa HuebschDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary00:56.34
9thAlexandria OuelletteGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary00:56.55
10thLauren McLeanWheat Ridge (CO)Final00:56.72
11thAlexandria OuelletteGreen Mountain (Lakewood, CO)Final00:56.97
12thLauren McLeanWheat Ridge (CO)Preliminary00:57.44
13thFiona TuiteleArvada West (Arvada, CO)Preliminary00:58.21
14thMarina LunaWheat Ridge (CO)Final00:58.52
15thFiona TuiteleArvada West (Arvada, CO)Final00:58.70
16thMarina LunaWheat Ridge (CO)Preliminary00:58.89
17thKelsie VernonStandley Lake (Westminster, CO)Final00:59.67
18thIsabella McCarthyStandley Lake (Westminster, CO)Final00:59.69
19thAlice LinGolden (CO)Final00:59.70
20thAlice LinGolden (CO)Preliminary00:59.73
21stIsabella McCarthyStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary00:59.74
22ndJessica AdamsGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary00:59.83
23rdShiela CraneEvergreen (CO)Final01:00.23
24thShiela CraneEvergreen (CO)Preliminary01:00.43
25thEmma ForneyGreen Mountain (Lakewood, CO)Final01:00.88
26thKelsie VernonStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:00.88
27thJessica AdamsGreen Mountain (Lakewood, CO)Final01:00.90
28thRachel LeyConifer (CO)Final01:01.03
29thEmma ForneyGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:01.22
30thRachel LeyConifer (CO)Preliminary01:01.97
31stSarah AdzemaGolden (CO)Preliminary01:02.18
32ndWren EwingEvergreen (CO)Preliminary01:02.40
33rdJulianna KorenyWheat Ridge (CO)Preliminary01:02.52
34thGabriella McFarlandD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:02.80
35thSarah AdzemaGolden (CO)Final01:02.92
36thLucille StienmierStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:02.95
37thMegan SmithD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:03.29
38thEmma KjellsenD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:03.38
39thMarisabel SantistevanBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary01:03.59
40thBrooke VernonDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:03.66
41stLauren PruntyEvergreen (CO)Preliminary01:03.90
42ndAdelle von GrabowDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:04.23
43rdAlyvia SornbergerDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:04.57
44thLena HenshawDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:04.67
45thMorgan CookEvergreen (CO)Preliminary01:04.68
46thKalei BokinskieGolden (CO)Preliminary01:04.88
47thLexi CopherWheat Ridge (CO)Preliminary01:04.96
48thRachel AndersonGolden (CO)Preliminary01:04.99
49thBrooke TompkinsGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:05.20
50thKylie KnutsonBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary01:05.64
51stJenna PruntyEvergreen (CO)Preliminary01:05.64
52ndErin GreenLittleton (CO)Preliminary01:05.68
53rdSummer OlsonGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:06.28
54thBrynna DonohoeGolden (CO)Preliminary01:06.37
55thAnna SullivanGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:06.71
56thKacey BetheD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:07.42
57thMina MartinWheat Ridge (CO)Preliminary01:07.50
58thAmanda TatmanArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:07.73
59thKatie HillLittleton (CO)Preliminary01:07.82
60thOlivia LandersLittleton (CO)Preliminary01:08.02
61stChelsie EmmersonStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:08.10
62ndAlyssa SwiderDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:08.12
63rdCatalina WoodArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:08.99
64thKatherine SpanglerStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:08.99
65thIsabella ZimmerD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:10.64
66thMalia MischkeStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:12.51
67thRachel BrownArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:13.36
68thCarolyn ElsnerLittleton (CO)Preliminary01:14.00
69thCassidy PetersonBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary01:14.83
70thIsabel KerstConifer (CO)Preliminary01:16.56
71stCarolAnne AdamsConifer (CO)Preliminary01:23.20
72ndPaige NakuConifer (CO)Preliminary01:23.45
Back To Top

100 Back

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stMaggie McDonaldEvergreen (CO)Final00:59.64
2ndElsa HuebschDakota Ridge (Littleton, CO)Final00:59.67
3rdAnna VermeulenGolden (CO)Final01:00.24
4thSophia HemingwayDakota Ridge (Littleton, CO)Final01:00.95
5thElla McShaneArvada West (Arvada, CO)Final01:01.05
6thElla McShaneArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:01.39
7thMaggie McDonaldEvergreen (CO)Preliminary01:01.51
8thAnna VermeulenGolden (CO)Preliminary01:01.61
9thElsa HuebschDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:02.21
10thSophia HemingwayDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:03.09
11thAlexandria OuelletteGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:03.70
12thLauren WillihnganzStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:04.79
13thQuinn KellyEvergreen (CO)Final01:05.47
14thEmma NeurothGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:05.86
15thAlexandria OuelletteGreen Mountain (Lakewood, CO)Final01:06.43
16thLauren WillihnganzStandley Lake (Westminster, CO)Final01:06.56
17thThora SmithWheat Ridge (CO)Preliminary01:07.47
18thThora SmithWheat Ridge (CO)Final01:07.57
19thKayleigh EvansEvergreen (CO)Preliminary01:07.72
20thAlexis KilgroeArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:07.77
21stElla ChapmanWheat Ridge (CO)Final01:07.82
22ndKati LivingoodD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:08.04
23rdElla ChapmanWheat Ridge (CO)Preliminary01:08.25
24thMadison WoskStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:08.44
25thKayleigh EvansEvergreen (CO)Final01:08.45
26thSophia Maurer FeidStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:08.98
27thQuinn KellyEvergreen (CO)Preliminary01:09.12
28thGrace SchumackerGolden (CO)Preliminary01:09.18
29thKati LivingoodD'Evelyn (Denver, CO)Final01:09.32
30thSophia Maurer FeidStandley Lake (Westminster, CO)Final01:09.37
31stEmma NeurothGreen Mountain (Lakewood, CO)Final01:09.45
32ndMadison WoskStandley Lake (Westminster, CO)Final01:09.69
33rdAlexis KilgroeArvada West (Arvada, CO)Final01:10.02
34thMegan SmithD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:10.23
35thKate ShipleyEvergreen (CO)Preliminary01:10.27
36thEmma MahoneyEvergreen (CO)Preliminary01:10.86
37thMorgan CookEvergreen (CO)Preliminary01:10.99
38thLaura HonnickBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary01:12.38
39thGrace AmineLittleton (CO)Preliminary01:12.79
40thMina MartinWheat Ridge (CO)Preliminary01:13.03
41stAbigail BarmoreGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:13.80
42ndRachel GabrielArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:14.08
43rdSophia ContrerasWheat Ridge (CO)Preliminary01:14.74
44thJana LeyConifer (CO)Preliminary01:15.00
45thJaley BenedictDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:15.10
46thGrace ZinserDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:15.13
47thEmily LighthartStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:15.20
48thMacy SparksGolden (CO)Preliminary01:15.65
49thKate ChapmanGolden (CO)Preliminary01:16.47
50thAlyssa SwiderDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:17.04
51stMaddie DietzlerD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:17.74
52ndKylie KnutsonBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary01:18.27
53rdEmerson LewanStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:19.01
54thCarolyn ElsnerLittleton (CO)Preliminary01:19.07
55thOlivia LandersLittleton (CO)Preliminary01:20.61
56thGreta GurdikianDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:20.78
57thIsabella ZimmerD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:20.82
58thDelia LeonardLittleton (CO)Preliminary01:20.94
59thAmanda TatmanArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:22.47
60thKatelyn HaerbigD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:23.07
61stPeyton GilbertConifer (CO)Preliminary01:23.55
62ndEllie BoydBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary01:23.58
63rdGrace StouderLittleton (CO)Preliminary01:26.33
64thKayla EricksonD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:29.00
65thLilibet TrautmanLittleton (CO)Preliminary01:32.39
66thSydney ClarkBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary01:34.26
67thIsabel KerstConifer (CO)Preliminary01:35.21
68thMegan BoxeBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary01:35.31
69thCarolAnne AdamsConifer (CO)Preliminary01:48.17
Back To Top

100 Fly

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stLexi DeitmeyerGolden (CO)Final01:00.57
2ndMegan WilkinsConifer (CO)Final01:00.93
3rdMegan WilkinsConifer (CO)Preliminary01:02.23
4thTaylor JacobsonEvergreen (CO)Final01:02.42
5thEmma CowanDakota Ridge (Littleton, CO)Final01:02.64
6thAyla PierceD'Evelyn (Denver, CO)Final01:03.20
7thLexi DeitmeyerGolden (CO)Preliminary01:03.39
8thEmma CowanDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:04.84
9thSophia GurrieriEvergreen (CO)Final01:05.40
10thAdelle von GrabowDakota Ridge (Littleton, CO)Final01:05.64
11thAyla PierceD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:05.69
12thTaylor JacobsonEvergreen (CO)Preliminary01:05.84
13thKati LivingoodD'Evelyn (Denver, CO)Final01:06.70
14thTawny McEahernArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:06.72
15thAdelle von GrabowDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:06.78
16thAnna LarsenGolden (CO)Final01:07.08
17thTawny McEahernArvada West (Arvada, CO)Final01:07.19
18thSophia GurrieriEvergreen (CO)Preliminary01:07.58
19thSophia Maurer FeidStandley Lake (Westminster, CO)Final01:07.93
20thAnna LarsenGolden (CO)Preliminary01:07.94
21stSophia Maurer FeidStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:08.34
22ndKati LivingoodD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:08.82
23rdMarie HandyGreen Mountain (Lakewood, CO)Final01:09.13
24thMorgan PerriconeDakota Ridge (Littleton, CO)Final01:09.16
25thAinsley ChapmanWheat Ridge (CO)Final01:09.46
26thGrace SchumackerGolden (CO)Final01:09.55
27thMarie HandyGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:09.86
28thMadison WoskStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:10.81
29thGrace SchumackerGolden (CO)Preliminary01:11.11
30thMorgan PerriconeDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:11.92
31stAinsley ChapmanWheat Ridge (CO)Preliminary01:12.41
32ndLindy BrownArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:12.78
33rdErin SweeneyEvergreen (CO)Preliminary01:13.07
34thRachel GabrielArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:13.46
35thMadison WoskStandley Lake (Westminster, CO)Final01:13.75
36thEmily LighthartStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:13.92
37thJenna RyanDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:14.48
38thHayden SchreiberEvergreen (CO)Preliminary01:14.53
39thCharolette BlishArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:15.26
40thSophia ContrerasWheat Ridge (CO)Preliminary01:17.00
41stHailey WaltersArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:17.04
42ndLeah SpiersD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:17.34
43rdAvani PatelEvergreen (CO)Preliminary01:19.26
44thEmerson LewanStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:19.67
45thShannon ConnorLittleton (CO)Preliminary01:20.01
46thGwen FitzSimmonsLittleton (CO)Preliminary01:20.47
47thAyden FearnGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:21.50
48thMadeline FenderD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:21.67
49thLucy BoschEvergreen (CO)Preliminary01:23.01
50thKaitlyn PierceStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:23.70
51stMaddie HaydonWheat Ridge (CO)Preliminary01:24.31
52ndMorgan SholesLittleton (CO)Preliminary01:25.18
53rdPayton KruseGolden (CO)Preliminary01:25.55
54thLexi MerrillGolden (CO)Preliminary01:25.90
55thJaley BenedictDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:27.65
56thChieko LinkArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:30.96
57thSavannah StanleyDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:31.25
58thShelby IversenStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:31.97
59thGrace StouderLittleton (CO)Preliminary01:33.04
Back To Top

100 Breast

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stAnelise HedgesArvada West (Arvada, CO)Final01:05.06
2ndKira HobbsDakota Ridge (Littleton, CO)Final01:05.63
3rdAnelise HedgesArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:06.20
4thChristina CraneEvergreen (CO)Final01:07.01
5thChristina CraneEvergreen (CO)Preliminary01:07.72
6thKira HobbsDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:08.01
7thClara BuchmanWheat Ridge (CO)Preliminary01:11.23
8thKatri NielsenStandley Lake (Westminster, CO)Final01:11.64
9thMarina LunaWheat Ridge (CO)Final01:12.24
10thClara BuchmanWheat Ridge (CO)Final01:12.77
11thSophia AbernethyStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:12.79
12thKatri NielsenStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:12.79
13thMarina LunaWheat Ridge (CO)Preliminary01:13.21
14thSophia AbernethyStandley Lake (Westminster, CO)Final01:13.44
15thSydney HoffmanDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:14.00
16thCaitlin SmithEvergreen (CO)Preliminary01:14.68
17thSydney HoffmanDakota Ridge (Littleton, CO)Final01:14.96
18thEllie GothardWheat Ridge (CO)Preliminary01:15.23
19thCaitlin SmithEvergreen (CO)Final01:16.16
20thEllie GothardWheat Ridge (CO)Final01:17.28
21stKali BraningArvada West (Arvada, CO)Final01:17.97
22ndKaelyn KrumGolden (CO)Final01:18.16
23rdKali BraningArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:19.13
24thStella SimmeringD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:19.14
25thLea GorterGreen Mountain (Lakewood, CO)Final01:19.15
26thKaelyn KrumGolden (CO)Preliminary01:19.31
27thLea GorterGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:19.40
28thVia ZippEvergreen (CO)Preliminary01:19.59
29thGabriella McFarlandD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:19.86
30thVia ZippEvergreen (CO)Final01:19.89
31stQuinne MoffatGolden (CO)Preliminary01:19.91
32ndMolly CheerArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:19.99
33rdGabriella McFarlandD'Evelyn (Denver, CO)Final01:20.18
34thMolly CheerArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:20.27
35thStella SimmeringD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:20.27
36thNatalie KenchelEvergreen (CO)Preliminary01:20.67
37thMaddy VandergriffConifer (CO)Preliminary01:21.15
38thAinsley ChapmanWheat Ridge (CO)Preliminary01:21.33
39thTegan StarikGolden (CO)Preliminary01:22.45
40thKacey BetheD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:22.92
41stAnna EdmundsonArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:24.38
42ndEmma BergGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:25.01
43rdSydney MeeganD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:25.12
44thGwenna KecklerDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:25.37
45thJulia PapaianacheDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:25.59
46thSamantha FranksBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary01:26.03
47thKari HilquistEvergreen (CO)Preliminary01:26.28
48thCatalina WoodArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:26.35
49thHayden SchreiberEvergreen (CO)Preliminary01:27.57
50thHaylee VannoyArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:27.91
51stMadisyn MacklinStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:28.43
52ndMadison MerrillGolden (CO)Preliminary01:28.49
53rdGwen FitzSimmonsLittleton (CO)Preliminary01:28.89
54thSonnet DrydenWheat Ridge (CO)Preliminary01:29.00
55thTaylor HaerbigD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:30.85
56thKatie HillLittleton (CO)Preliminary01:31.04
57thMacy SparksGolden (CO)Preliminary01:31.97
58thElizabeth ConradStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:32.79
59thJordan KruseGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:32.98
60thKaitlyn PierceStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:33.18
61stAllyson MayD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:33.47
62ndJuliet Garcia BialkeStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:34.38
63rdMegan SnellingGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:35.02
64thKaylyn TownsendGolden (CO)Preliminary01:35.76
Back To Top

200 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRemi GuckerEvergreen (CO)Final01:58.22
2ndTaylor JacobsonEvergreen (CO)Final02:01.86
3rdRemi GuckerEvergreen (CO)Preliminary02:01.93
4thLauren McLeanWheat Ridge (CO)Final02:01.95
5thSophia HemingwayDakota Ridge (Littleton, CO)Final02:03.10
6thLauren McLeanWheat Ridge (CO)Preliminary02:03.58
7thNaya PaulyArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:03.68
8thNaya PaulyArvada West (Arvada, CO)Final02:04.13
9thSophia HemingwayDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:05.60
10thPeyton OasterGreen Mountain (Lakewood, CO)Final02:08.18
11thQuinn KellyEvergreen (CO)Final02:08.20
12thPeyton OasterGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:09.39
13thTaylor JacobsonEvergreen (CO)Preliminary02:09.65
14thErin SweeneyEvergreen (CO)Final02:10.18
15thAbbie McAdamsWheat Ridge (CO)Preliminary02:10.64
16thAbbie McAdamsWheat Ridge (CO)Final02:10.71
17thSammy SkrzekutD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:11.46
18thKelsie VernonStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:12.82
19thKelsie VernonStandley Lake (Westminster, CO)Final02:13.02
20thSammy SkrzekutD'Evelyn (Denver, CO)Final02:13.34
21stQuinn KellyEvergreen (CO)Preliminary02:13.44
22ndRachel LeyConifer (CO)Final02:13.57
23rdRachel LeyConifer (CO)Preliminary02:13.72
24thErin SweeneyEvergreen (CO)Preliminary02:14.42
25thAlexandra LampingGreen Mountain (Lakewood, CO)Final02:14.47
26thAlexandra LampingGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:15.47
27thLucille WrightGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:15.49
28thKayli LanganD'Evelyn (Denver, CO)Final02:16.40
29thLauren PruntyEvergreen (CO)Preliminary02:17.16
30thKyle DrobnyWheat Ridge (CO)Preliminary02:17.29
31stEmma MahoneyEvergreen (CO)Preliminary02:17.42
32ndLucille WrightGreen Mountain (Lakewood, CO)Final02:18.98
33rdKyle DrobnyWheat Ridge (CO)Final02:19.26
34thKayli LanganD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:19.66
35thLinnea GuldbeckD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:19.86
36thMolly CheerArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:20.11
37thRachel AndersonGolden (CO)Preliminary02:20.77
38thAlicia LaraArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:21.33
39thBrooke TompkinsGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:21.74
40thAbigail BarmoreGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:22.28
41stSarah AdzemaGolden (CO)Preliminary02:23.49
42ndLexi CopherWheat Ridge (CO)Preliminary02:24.13
43rdMadi MorrinDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:26.44
44thJana LeyConifer (CO)Preliminary02:26.52
45thCarolyn GoodwinWheat Ridge (CO)Preliminary02:26.78
46thMatilda WillisArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:27.05
47thBella MacarelliGolden (CO)Preliminary02:27.50
48thMegan CooperGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:28.22
49thMaggie HollandD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:29.50
50thElizabeth ConradStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:30.07
51stKelly KennedyDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:30.19
52ndHaylee VannoyArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:30.50
53rdNadia PlechatyDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:31.76
54thJenna MischkeStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:34.27
55thJordyn BenedictDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:35.65
56thJuliet Garcia BialkeStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:37.60
57thSavannah StanleyDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:38.47
58thKailie MartinezStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:40.67
59thHope WinsorD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:40.77
60thKatelyn HaerbigD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:41.20
61stKaylyn TownsendGolden (CO)Preliminary02:41.60
62ndKaelyn KrumGolden (CO)Preliminary02:41.87
63rdMalia MischkeStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:43.32
64thLilibet TrautmanLittleton (CO)Preliminary02:46.01
65thMakayla FranklinLittleton (CO)Preliminary02:47.57
66thChieko LinkArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:48.55
67thPeyton GilbertConifer (CO)Preliminary02:49.96
Back To Top

200 Individual Medley

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stAnelise HedgesArvada West (Arvada, CO)Final02:08.91
2ndAnelise HedgesArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:11.44
3rdKira HobbsDakota Ridge (Littleton, CO)Final02:12.38
4thMaggie McDonaldEvergreen (CO)Final02:13.36
5thKira HobbsDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:15.11
6thElla McShaneArvada West (Arvada, CO)Final02:15.41
7thKatri NielsenStandley Lake (Westminster, CO)Final02:15.65
8thMaggie McDonaldEvergreen (CO)Preliminary02:16.10
9thElla McShaneArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:16.40
10thHope AtkinsEvergreen (CO)Final02:17.26
11thEmma CowanDakota Ridge (Littleton, CO)Final02:19.15
12thHope AtkinsEvergreen (CO)Preliminary02:19.19
13thKatri NielsenStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:20.33
14thEmma CowanDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:21.12
15thLexi DeitmeyerGolden (CO)Final02:21.73
16thAyla PierceD'Evelyn (Denver, CO)Final02:21.83
17thLexi DeitmeyerGolden (CO)Preliminary02:22.07
18thSophia GurrieriEvergreen (CO)Final02:25.64
19thSophia AbernethyStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:25.73
20thSophia AbernethyStandley Lake (Westminster, CO)Final02:25.91
21stEllie GothardWheat Ridge (CO)Final02:27.30
22ndEllie GothardWheat Ridge (CO)Preliminary02:28.04
23rdAyla PierceD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:29.32
24thSophia GurrieriEvergreen (CO)Preliminary02:29.35
25thAnna LarsenGolden (CO)Final02:30.05
26thThora SmithWheat Ridge (CO)Preliminary02:30.63
27thTawny McEahernArvada West (Arvada, CO)Final02:31.48
28thTawny McEahernArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:31.55
29thVia ZippEvergreen (CO)Final02:32.63
30thAnna LarsenGolden (CO)Preliminary02:32.89
31stThora SmithWheat Ridge (CO)Final02:32.94
32ndVia ZippEvergreen (CO)Preliminary02:34.62
33rdMarie HandyGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:38.18
34thMorgan PerriconeDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:39.94
35thLindy BrownArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:40.06
36thHailey WaltersArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:43.04
37thStella SimmeringD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:43.76
38thMadeline FenderD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:45.70
39thCharlotte NielsenStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:47.41
40thKate ShipleyEvergreen (CO)Preliminary02:47.49
41stEmma BergGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:48.45
42ndGrace ZinserDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:49.06
43rdLeah SpiersD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:49.09
44thJenna RyanDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:50.15
45thAyden FearnGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:52.51
46thBrynna DonohoeGolden (CO)Preliminary02:53.73
47thKate ChapmanGolden (CO)Preliminary02:56.75
48thGwenna KecklerDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:56.80
49thTaylor HaerbigD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:57.23
50thLucy BoschEvergreen (CO)Preliminary02:59.37
51stPayton KruseGolden (CO)Preliminary02:59.98
52ndAllyson MayD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary03:04.93
53rdKailie MartinezStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary03:05.53
54thShelby IversenStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary03:08.05
Back To Top

500 Free

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stMelinda JohnsonDakota Ridge (Littleton, CO)Final05:10.46
2ndAnna VermeulenGolden (CO)Final05:15.48
3rdRemi GuckerEvergreen (CO)Final05:17.17
4thMelinda JohnsonDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary05:20.61
5thRemi GuckerEvergreen (CO)Preliminary05:23.44
6thAnna VermeulenGolden (CO)Preliminary05:24.25
7thHope AtkinsEvergreen (CO)Final05:33.86
8thNaya PaulyArvada West (Arvada, CO)Final05:34.58
9thHope AtkinsEvergreen (CO)Preliminary05:35.79
10thNaya PaulyArvada West (Arvada, CO)Preliminary05:39.99
11thPeyton OasterGreen Mountain (Lakewood, CO)Final05:51.85
12thPeyton OasterGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary05:53.00
13thElsa DebrunnerConifer (CO)Preliminary05:56.73
14thElsa DebrunnerConifer (CO)Final05:57.19
15thSammy SkrzekutD'Evelyn (Denver, CO)Final05:57.33
16thAbbie McAdamsWheat Ridge (CO)Preliminary05:58.44
17thKayleigh EvansEvergreen (CO)Final06:00.66
18thAbbie McAdamsWheat Ridge (CO)Final06:02.29
19thSammy SkrzekutD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary06:04.12
20thKayleigh EvansEvergreen (CO)Preliminary06:04.45
21stAlexandra LampingGreen Mountain (Lakewood, CO)Final06:09.73
22ndFaith HellardEvergreen (CO)Final06:10.41
23rdKyle DrobnyWheat Ridge (CO)Preliminary06:10.92
24thKyle DrobnyWheat Ridge (CO)Final06:12.28
25thLucille WrightGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary06:12.81
26thLucille WrightGreen Mountain (Lakewood, CO)Final06:14.70
27thFaith HellardEvergreen (CO)Preliminary06:14.93
28thEmily SainzConifer (CO)Final06:15.35
29thEmily SainzConifer (CO)Preliminary06:16.08
30thLaura HonnickBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary06:17.25
31stLaura HonnickBear Creek (Lakewood, CO)Final06:18.50
32ndAlexandra LampingGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary06:20.92
33rdAlicia LaraArvada West (Arvada, CO)Preliminary06:21.99
34thMadison MajorArvada West (Arvada, CO)Preliminary06:22.77
35thLinnea GuldbeckD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary06:23.95
36thKayli LanganD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary06:25.32
37thKendall GarciaDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary06:28.73
38thCharlotte NielsenStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary06:33.11
39thMatilda WillisArvada West (Arvada, CO)Preliminary06:40.12
40thMaggie HollandD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary06:43.63
41stKari HilquistEvergreen (CO)Preliminary06:44.44
42ndDelia LeonardLittleton (CO)Preliminary06:44.75
43rdKelly KennedyDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary06:45.67
44thMegan CooperGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary06:45.89
45thMadi MorrinDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary06:46.10
46thMatilda SchieweEvergreen (CO)Preliminary06:47.14
47thCarolyn GoodwinWheat Ridge (CO)Preliminary06:49.38
48thJenna MischkeStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary06:52.57
49thJordyn BenedictDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary06:52.68
50thLexi MerrillGolden (CO)Preliminary07:03.82
51stNadia PlechatyDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary07:12.41
52ndHope WinsorD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary07:28.37
53rdMia SchmetterD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary07:29.42
54thJulianne PelletierStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary07:33.58
55thElizabeth GarnerStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary07:34.78
56thMorgan SholesLittleton (CO)Preliminary07:44.16
Back To Top

200 Free Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamWheat Ridge (CO)Final01:43.97
2ndRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Final01:46.01
3rdRelay TeamDakota Ridge (Littleton, CO)Final01:46.30
4thRelay TeamEvergreen (CO)Final01:47.53
5thRelay TeamWheat Ridge (CO)Preliminary01:48.15
6thRelay TeamDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:48.17
7thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary01:48.39
8thRelay TeamStandley Lake (Westminster, CO)Final01:48.78
9thRelay TeamGolden (CO)Final01:49.76
10thRelay TeamStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary01:50.16
11thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Final01:50.20
12thRelay TeamEvergreen (CO)Preliminary01:50.24
13thRelay TeamGolden (CO)Preliminary01:50.29
14thRelay TeamArvada West (Arvada, CO)Final01:50.77
15thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary01:51.51
16thRelay TeamArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:52.08
17thRelay TeamGolden (CO)Preliminary01:52.12
18thRelay TeamLittleton (CO)Final01:56.73
19thRelay TeamConifer (CO)Final01:58.23
20thRelay TeamDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:58.24
21stRelay TeamEvergreen (CO)Preliminary01:59.37
22ndRelay TeamArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:00.27
23rdRelay TeamWheat Ridge (CO)Preliminary02:00.71
24thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:01.08
25thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:01.52
26thRelay TeamLittleton (CO)Preliminary02:02.80
27thRelay TeamStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:03.10
28thRelay TeamLittleton (CO)Preliminary02:03.26
29thRelay TeamConifer (CO)Preliminary02:05.54
Back To Top

200 Medley Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamDakota Ridge (Littleton, CO)Final01:49.63
2ndRelay TeamEvergreen (CO)Final01:51.66
3rdRelay TeamDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary01:53.54
4thRelay TeamEvergreen (CO)Preliminary01:54.31
5thRelay TeamArvada West (Arvada, CO)Final01:55.11
6thRelay TeamArvada West (Arvada, CO)Preliminary01:56.47
7thRelay TeamGolden (CO)Final01:56.75
8thRelay TeamGolden (CO)Preliminary01:59.10
9thRelay TeamStandley Lake (Westminster, CO)Final01:59.29
10thRelay TeamStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:00.26
11thRelay TeamWheat Ridge (CO)Final02:00.72
12thRelay TeamWheat Ridge (CO)Preliminary02:01.25
13thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Final02:02.47
14thRelay TeamDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary02:06.39
15thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:07.14
16thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Final02:08.18
17thRelay TeamArvada West (Arvada, CO)Preliminary02:08.68
18thRelay TeamConifer (CO)Final02:09.14
19thRelay TeamConifer (CO)Preliminary02:10.11
20thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:10.41
21stRelay TeamStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary02:10.48
22ndRelay TeamWheat Ridge (CO)Preliminary02:11.37
23rdRelay TeamBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary02:11.97
24thRelay TeamEvergreen (CO)Preliminary02:13.46
25thRelay TeamLittleton (CO)Final02:13.86
26thRelay TeamBear Creek (Lakewood, CO)Final02:14.55
27thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary02:18.42
28thRelay TeamLittleton (CO)Preliminary02:19.15
29thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary02:22.00
30thRelay TeamLittleton (CO)Preliminary02:25.75
31stRelay TeamBear Creek (Lakewood, CO)Preliminary02:29.44
32ndRelay TeamConifer (CO)Preliminary02:39.96
Back To Top

400 Free Relay

PlaceNameSchoolRoundSplitsTime
1stRelay TeamDakota Ridge (Littleton, CO)Final03:37.98
2ndRelay TeamEvergreen (CO)Final03:38.68
3rdRelay TeamGolden (CO)Final03:44.86
4thRelay TeamDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary03:44.93
5thRelay TeamArvada West (Arvada, CO)Final03:46.35
6thRelay TeamEvergreen (CO)Preliminary03:46.96
7thRelay TeamArvada West (Arvada, CO)Preliminary03:49.48
8thRelay TeamWheat Ridge (CO)Final03:53.73
9thRelay TeamWheat Ridge (CO)Preliminary03:54.08
10thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Final03:56.83
11thRelay TeamGolden (CO)Preliminary03:57.94
12thRelay TeamStandley Lake (Westminster, CO)Final03:59.76
13thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Final04:00.20
14thRelay TeamStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary04:02.28
15thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary04:03.71
16thRelay TeamConifer (CO)Final04:08.30
17thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary04:08.80
18thRelay TeamConifer (CO)Preliminary04:09.63
19thRelay TeamDakota Ridge (Littleton, CO)Preliminary04:18.76
20thRelay TeamArvada West (Arvada, CO)Preliminary04:19.22
21stRelay TeamLittleton (CO)Final04:26.30
22ndRelay TeamEvergreen (CO)Preliminary04:27.36
23rdRelay TeamGolden (CO)Preliminary04:27.79
24thRelay TeamWheat Ridge (CO)Preliminary04:28.76
25thRelay TeamGreen Mountain (Lakewood, CO)Preliminary04:29.55
26thRelay TeamStandley Lake (Westminster, CO)Preliminary04:31.02
27thRelay TeamD'Evelyn (Denver, CO)Preliminary04:36.98
28thRelay TeamLittleton (CO)Preliminary04:41.63
29thRelay TeamLittleton (CO)Preliminary05:01.21