Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 275 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 455 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.06 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Broad Jump | 7'11" |