Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'1" |
| Weight | 230 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 230 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 355 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.62 sec |
| Shuttle | 5.1 sec |