2021 FHSAA Girls Basketball District Tournaments Brackets

BracketLocation
7A District 1Bartram Trail (St. Johns), FL
7A District 2Spruce Creek (Port Orange), FL
7A District 3FL
7A District 4Timber Creek (Orland0), FL
7A District 5Oak Ridge (Orlando), FL
7A District 6FL
7A District 7FL
7A District 8FL
7A District 9Vero Beach, FL
7A District 10FL
7A District 11FL
7A District 12FL
7A District 13FL
7A District 14Everglades, FL
7A District 15FL
7A District 16Miami Palmetto, FL
6A District 1Milton, FL
6A District 2Lake City, FL
6A District 3Fleming Island (Orange Park), FL
6A District 4Wekiva (Apopka), FL
6A District 5St. Cloud, FL
6A District 6FL
6A District 7Strawberry Crest (Dover), FL
6A District 8FL
6A District 9Wiregrass Ranch (Wesley Chapel), FL
6A District 10FL
6A District 11Sarasota, FL
6A District 12Dunbar (Fort Myers), FL
6A District 13Atlantic (Delray Beach), FL
6A District 14FL
6A District 15FL
6A District 16FL
5A District 1Choctawhatchee (Fort Walton Beach), FL
5A District 2FL
5A District 3Terry Parker (Jacksonville), FL
5A District 4Seabreeze (Daytona Beach), FL
5A District 5Lake Minneola, FL
5A District 6Zephyrhills, FL
5A District 7Lake Gibson (Lakeland), FL
5A District 8Palm Bay, FL
5A District 9FL
5A District 10FL
5A District 11FL
5A District 12Golden Gate (Naples), FL
5A District 13Jensen Beach, FL
5A District 14Boyd Anderson (Lauderdale Lakes), FL
5A District 15FL
5A District 16Miami Killian, FL
4A District 1FL
4A District 2FL
4A District 3Ribault (Jacksonville), FL
4A District 4FL
4A District 5Bradford (Starke), FL
4A District 6Villages, FL
4A District 7Umatilla, FL
4A District 8Wesley Chapel, FL
4A District 9Atlantic (Port Orange), FL
4A District 10Dunedin, FL
4A District 11Avon Park, FL
4A District 12FL
4A District 13Cardinal Gibbons (Fort Lauderdale), FL
4A District 15FL
4A District 16Gulliver Prep (Pinecrest), FL
3A District 1Pensacola Catholic, FL
3A District 2Providence (Jacksonville), FL
3A District 3Trinity Catholic (Ocala), FL
3A District 4The Masters Academy (Oviedo), FL
3A District 5St. Petersburg Catholic, FL
3A District 6FL
3A District 7Moore Haven, FL
3A District 8St. John Neumann (Naples), FL
3A District 9Carrollwood (Tampa), FL
3A District 10Santa Fe Catholic (Lakeland), FL
3A District 11FL
3A District 12Oxbridge Academy (West Palm Beach), FL
3A District 14Westminster Academy (Fort Lauderdale), FL
3A District 15FL
3A District 16Marathon, FL
2A District 1Aucilla Christian (Monticello), FL
2A District 2Meadowbrook (Ocala), FL
2A District 3St. Francis (Gainesville), FL
2A District 4University Christian (Jacksonville), FL
2A District 5Hernando Christian, FL
2A District 6Cambridge (Tampa), FL
2A District 7Keswick Christian (St. Petersburg), FL
2A District 8Evangelical Christian (Fort Myers), FL
2A District 9FL
2A District 10Central Florida Christian (Orlando), FL
2A District 11Victory Christian (Lakeland), FL
2A District 12Covenant Christian (Palm Bay), FL
2A District 13FL
2A District 14Trinity Christian (Lake Worth), FL
2A District 15FL
2A District 16Miami Christian, FL
1A District 1FL
1A District 2Ponce De Leon, FL
1A District 3Chipley, FL
1A District 4Bozeman (Panama City), FL
1A District 5Lafayette (Mayo), FL
1A District 6Trenton, FL
1A District 7Bronson, FL
1A District 8FL