Donovan Freeman's Bio
Bio
I may win,I may lose, but i will never be defeated.IOB
I may win,I may lose, but i will never be defeated.IOB
| GPA | 2.8 |
| SAT | 760 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 148 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 235 lbs |





