Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.01 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 235 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.4 sec |
| Vertical Jump | 22'0" |
| Broad Jump | 6'3" |