0
Seventy-First
Falcons
Apr 27
Final
17
South View
Tigers
O
Oxford Prep
Griffins
Apr 27
In Progress
Falls Lake
Firebirds
Nansemond-Suffolk Academy
Saints
Apr 27
In Progress
Manteo
Redskins
Ascend Leadership
Aviators
Apr 29
4p
S
Spirit of Life Christian Academy
Eagles
Rocky Mount Prep
Jaguars
Apr 29
4p
Southeast Halifax
Trojans
Sanderson
Spartans
Apr 29
4p
Leesville Road
Pride
Sugar Creek
Wildcats
Apr 29
4p
Piedmont Community Charter
Patriots
St. Mary's
Saints
Apr 29
4p
Franklin Academy
Patriots
Swain County
Maroon Devils
Apr 29
4:30p
Andrews
Wildcats
South Granville
Vikings
Apr 29
4:30p
Granville Central
Panthers
Eastern Wayne
Warriors
Apr 29
4:30p
Greene Central
Rams
Cedar Ridge
Fighting Red Wolves
Apr 29
4:30p
Falls Lake
Firebirds
A.C. Reynolds
Rockets
Apr 29
5p
West Henderson
Falcons
Currituck County
Knights
Apr 29
5p
Nansemond River
Warriors
Rosman
Tigers
Apr 29
5p
Madison
Patriots
Hiwassee Dam
Eagles
Apr 29
5p
Robbinsville
Black Knights
East Columbus
Gators
Apr 29
5p
Ashley
Screaming Eagle
Mattamuskeet
Lakers
Apr 29
5p
Columbia
Wildcats
Clinton
Dark Horses
Apr 29
5p
Red Springs
Red Devils
Bear Grass Charter
Bears
Apr 29
5p
J.H. Rose
Rampants
North Buncombe
Black Hawks
Apr 29
5p
Enka
Jets
R.J. Reynolds
Demons
Apr 29
5:30p
West Forsyth
Titans
Hayesville
Yellowjackets
Apr 29
4:30p
Copper Basin
Cougars
South Rowan
Raiders
Apr 29
5:30p
Northwest Cabarrus
Trojans
Bessemer City
Yellow Jackets
Apr 29
6p
East Gaston
Warriors
New Bern
Bears
Apr 29
6p
Havelock
Rams
South Granville
Vikings
Apr 29
6p
Granville Central
Panthers
Newton-Conover
Red Devils
Apr 29
6p
West Caldwell
Warriors
Ashbrook
Greenwave
Apr 29
6p
Stuart W. Cramer
Storm
Central Davidson
Spartans
Apr 29
6p
Montgomery Central
Timberwolves
Wesleyan Christian Academy
Trojans
Apr 29
6p
Page
Pirates
North Lincoln
Knights
Apr 29
6p
West Iredell
Warriors
Jordan
Falcons
Apr 29
6p
Southern Durham
Spartans
Graham
Red Devils
Apr 29
6p
Chatham Central
Bears
Kinston
Vikings
Apr 29
6p
Southwest Onslow
Stallions
East Burke
Cavaliers
Apr 29
6p
Maiden
Blue Devils
Statesville
Greyhounds
Apr 29
6p
St. Stephens
Indians
North Iredell
Raiders
Apr 29
6p
Foard
Tigers
Bunn
Wildcats
Apr 29
6p
Franklinton
Rams
North Stokes
Vikings
Apr 29
6p
Starmount
Rams
Glenn
Bobcats
Apr 29
6p
East Forsyth
Eagles
Mount Tabor
Spartans
Apr 29
6p
Davie
War Eagles
West Lincoln
Rebels
Apr 29
6p
Bandys
Trojans
Overhills
Jaguars
Apr 29
6p
Pine Forest
Trojans
Croatan
Cougars
Apr 29
6p
Pamlico County
Hurricanes
West Columbus
Vikings
Apr 29
6p
West Bladen
Knights
Northeastern
Eagles
Apr 29
6p
Bertie
Falcons
McDowell
Titans
Apr 29
6p
Draughn
Wildcats
Parkland
Mustangs
Apr 29
6p
Reagan
Raiders
Erwin
Warriors
Apr 29
6p
McDowell
Titans
Tuscola
Mountaineers
Apr 29
6:30p
Pisgah
Bears
Fairmont
Golden Tornadoes
Apr 29
6:30p
Pender
Patriots
Roxboro Community
Bulldogs
Apr 29
6:30p
O
Oxford Prep
Griffins
Bunker Hill
Bears
Apr 29
7p
Lincolnton
Wolves
Northern Nash
Knights
Apr 29
7p
Nash Central
Bulldogs
Hayesville
Yellowjackets
Apr 29
6:30p
Copper Basin
Cougars