1st | Kylee Smith | Glenwood Springs (CO) | Final | | 00:26.61 |
2nd | Riley Pope | Grand Junction (CO) | Final | | 00:26.66 |
3rd | Mallory Cawood | Grand Junction (CO) | Final | | 00:27.52 |
4th | Alexandra Riser | Gunnison (CO) | Final | | 00:27.67 |
5th | Temple Jacque | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:28.28 |
6th | Temple Jacque | Fruita Monument (Fruita, CO) | Final | | 00:28.55 |
7th | Megan Waxler | Montrose (CO) | Final | | 00:29.08 |
8th | Alex Waxler | Montrose (CO) | Final | | 00:29.21 |
9th | Sally McDonnell | Glenwood Springs (CO) | Final | | 00:29.26 |
10th | Natalee Luis | Montrose (CO) | Final | | 00:29.70 |
11th | Maggie Friemel | Glenwood Springs (CO) | Final | | 00:29.70 |
12th | Payton Levine | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:29.79 |
13th | Shianna Casey | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:29.93 |
14th | Hannah Mech | Glenwood Springs (CO) | Final | | 00:30.02 |
15th | Madyson Hannegrefs | Delta (CO) | Final | | 00:30.21 |
16th | Ellina Jones | Moffat County (Craig, CO) | Final | | 00:30.34 |
17th | Payton Levine | Fruita Monument (Fruita, CO) | Final | | 00:30.39 |
18th | Shianna Casey | Fruita Monument (Fruita, CO) | Final | | 00:30.42 |
19th | Sadie Barth | Glenwood Springs (CO) | Final | | 00:30.51 |
20th | Tara Laudick | Gunnison (CO) | Final | | 00:30.73 |
21st | Alexia Connole | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:30.85 |
22nd | Maizy Peters | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:31.14 |
23rd | Grace Cross | Montrose (CO) | Final | | 00:31.51 |
24th | Alexia Connole | Fruita Monument (Fruita, CO) | Final | | 00:31.51 |
25th | Adair Ela | Delta (CO) | Final | | 00:31.68 |
26th | Sarah Johnson | Moffat County (Craig, CO) | Final | | 00:31.89 |
27th | Loralei Liggett | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:32.62 |
28th | Savannah Hoisington | Fruita Monument (Fruita, CO) | Final | | 00:32.95 |
29th | Leah Meleski | Grand Junction (CO) | Final | | 00:32.99 |
30th | Kiarrah Schotten | Delta (CO) | Final | | 00:33.08 |
31st | Kate Donohoe | Montrose (CO) | Final | | 00:33.35 |
32nd | Savannah Hoisington | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:33.69 |
33rd | Karlie Egging | Delta (CO) | Final | | 00:34.11 |
34th | Lizzette Gonzalez | Grand Junction (CO) | Final | | 00:34.18 |
35th | Alyssa Bayles | Delta (CO) | Final | | 00:34.18 |
36th | Regan Allen | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:34.24 |
37th | Regan Allen | Fruita Monument (Fruita, CO) | Final | | 00:34.59 |
38th | Kim Boulden | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:35.63 |
39th | Paris West | Delta (CO) | Final | | 00:35.93 |
40th | Emily Henriksen | Glenwood Springs (CO) | Final | | 00:36.98 |
41st | Paige Crane | Montrose (CO) | Final | | 00:37.04 |
42nd | McKinley Baum | Grand Junction (CO) | Final | | 00:38.28 |
43rd | Kayla Allen | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:38.50 |
44th | Alaina Wright | Montrose (CO) | Final | | 00:39.39 |
45th | Lillian Berry | Fruita Monument (Fruita, CO) | Preliminary | | 00:41.19 |
46th | Cristiann Reyes | Moffat County (Craig, CO) | Final | | 00:46.49 |
47th | Alexei Reyes | Moffat County (Craig, CO) | Final | | 00:46.65 |
48th | Amara Nowak | Grand Junction (CO) | Final | | 00:47.47 |
49th | Sophie Jones | Glenwood Springs (CO) | Final | | 00:48.30 |