1st | Ashlon Koch | Lander Valley (Lander, WY) | Preliminary | | 01:01.66 |
2nd | Ashlon Koch | Lander Valley (Lander, WY) | Final | | 01:02.14 |
3rd | Makayla McPherson | Lander Valley (Lander, WY) | Final | | 01:02.50 |
4th | Sierra Hattan | Sublette County (Pinedale, WY) | Preliminary | | 01:02.81 |
5th | Sierra Hattan | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 01:02.96 |
6th | Natalie Hunt | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 01:03.14 |
7th | Brooklyn Busskohl | Lyman (WY) | Final | | 01:03.35 |
8th | Natalie Hunt | Sublette County (Pinedale, WY) | Preliminary | | 01:03.41 |
9th | Brooklyn Busskohl | Lyman (WY) | Preliminary | | 01:03.71 |
10th | Makayla McPherson | Lander Valley (Lander, WY) | Preliminary | | 01:04.06 |
11th | Lucia Harder | Powell (WY) | Preliminary | | 01:04.13 |
12th | Lucia Harder | Powell (WY) | Final | | 01:04.42 |
13th | Megan Boysen | Cody (WY) | Preliminary | | 01:04.42 |
14th | Megan Boysen | Cody (WY) | Final | | 01:05.35 |
15th | Hayden Thoman | Sublette County (Pinedale, WY) | Preliminary | | 01:06.56 |
16th | Hayden Thoman | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 01:07.50 |
17th | Ava Wagner | Buffalo (WY) | Preliminary | | 01:07.67 |
18th | Israel Seaman | Sublette County (Pinedale, WY) | Preliminary | | 01:07.94 |
19th | Keesee Bennett | Buffalo (WY) | Preliminary | | 01:08.13 |
20th | Rachel Kuntz | Powell (WY) | Preliminary | | 01:08.23 |
21st | Ashlyn Aguirre | Powell (WY) | Preliminary | | 01:08.38 |
22nd | Keesee Bennett | Buffalo (WY) | Final | | 01:08.60 |
23rd | Katie Fisher | Riverton (WY) | Preliminary | | 01:08.63 |
24th | Li Platz | Lander Valley (Lander, WY) | Preliminary | | 01:08.99 |
25th | Ava Wagner | Buffalo (WY) | Final | | 01:09.09 |
26th | Sydney Legler | Powell (WY) | Preliminary | | 01:09.62 |
27th | Kate Norman | Buffalo (WY) | Preliminary | | 01:09.72 |
28th | Kelli Frimml | Worland (WY) | Preliminary | | 01:10.00 |
29th | Amelia Despain | Kemmerer (WY) | Preliminary | | 01:11.78 |
30th | Israel Seaman | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 01:12.12 |
31st | Rachel Kuntz | Powell (WY) | Final | | 01:12.18 |
32nd | Lexis Temple | Douglas (WY) | Preliminary | | 01:12.57 |
33rd | Kaitlyn Anson | Lyman (WY) | Preliminary | | 01:12.76 |
34th | Isabelle Mathis | Douglas (WY) | Preliminary | | 01:15.03 |
35th | Kaelee VanNortrick | Cody (WY) | Preliminary | | 01:18.15 |