1st | Brayden Hamby | Roosevelt | Final | 10 | -1.10 | 00:22.80 |
2nd | Jake Wachter | Mead | Final | 8 | -0.90 | 00:22.82 |
3rd | Nico Vite | Central | Final | 6 | -1.10 | 00:22.91 |
4th | Samuel Barnett | Resurrection Christian | Final | 5 | -0.90 | 00:23.24 |
5th | Zach Waite | Platte Valley | Final | 4 | -1.10 | 00:23.28 |
6th | Carlos Barrera | Adams City | Final | 3 | -1.10 | 00:23.31 |
7th | Preston Terwilliger | Windsor | Final | 2 | -1.10 | 00:23.40 |
8th | Ryan Schmad | Berthoud | Final | 1 | -1.10 | 00:23.44 |
9th | Moses Rivera | Skyline | Final | | -1.10 | 00:23.68 |
10th | Hogan Warlock | Erie | Final | | -0.90 | 00:23.90 |
11th | Conner Eise | Valor Christian | Final | | -1.40 | 00:23.93 |
12th | Hayden Simpson | Valor Christian | Final | | -1.40 | 00:24.00 |
13th | Sebastian Zehnder | Platte Valley | Final | | -1.60 | 00:24.05 |
14th | Khris Bailey | Roosevelt | Final | | -0.90 | 00:24.22 |
15th | Jadyn Cummings | South | Final | | -1.40 | 00:24.34 |
16th | Max Swanlund | Estes Park | Final | | -0.90 | 00:24.65 |
17th | Julian Trondson | Fort Morgan | Final | | -1.60 | 00:24.73 |
18th | Frank Mazzuca | Wiggins | Final | | -0.40 | 00:24.74 |
18th | Liban Shongola | Adams City | Final | | -1.60 | 00:24.74 |
20th | Isaac Dukes | Mead | Final | | 0.50 | 00:24.76 |
21st | Jesse Mongan | Eaton | Final | | -0.40 | 00:24.81 |
22nd | Marco Aguilar | South | Final | | -1.60 | 00:25.11 |
23rd | Elijah Martinez | Valor Christian | Final | | -1.40 | 00:25.12 |
24th | Gryphin Hooper | Platte Valley | Final | | -1.40 | 00:25.16 |
25th | Braycen Buxman | Resurrection Christian | Final | | -0.80 | 00:25.37 |
26th | David Trainor | Peak to Peak | Final | | -0.40 | 00:25.48 |
27th | Blake Donaldson | Erie | Final | | -0.30 | 00:25.59 |
28th | Trenton Brand | Resurrection Christian | Final | | -0.40 | 00:25.68 |
29th | Jorge Pargas | Roosevelt | Final | | -0.90 | 00:25.75 |
30th | Jacob Choksey | Mead | Final | | -0.80 | 00:25.81 |
31st | Marco Silva | Skyline | Final | | -0.80 | 00:25.85 |
32nd | Preston Clairmont | Prairie View | Final | | -0.90 | 00:25.92 |
33rd | Kyle McCarthy | Prairie View | Final | | -0.30 | 00:26.06 |
34th | Porfirio Del Campo | Fort Morgan | Final | | -0.40 | 00:26.07 |
35th | Nick Barbattini | Loveland | Final | | -0.90 | 00:26.22 |
36th | Will Monger | Central | Final | | -0.30 | 00:26.26 |
37th | Logan Zediker-Adams | Lakewood | Final | | -0.30 | 00:26.48 |
38th | Ethan Jett | Lakewood | Final | | -0.30 | 00:26.52 |
39th | Elijah Vigil | Prairie View | Final | | 0.50 | 00:26.54 |
40th | Logan Willier | Eaton | Final | | -0.80 | 00:26.67 |
41st | DaeMonte Terry | Niwot | Final | | -1.40 | 00:26.95 |
42nd | Peter Brent | Lyons | Final | | -0.90 | 00:27.00 |
43rd | Caleb Martin | Dayspring Christian Academy | Final | | -0.80 | 00:27.06 |
44th | Tony Lopez | Fort Morgan | Final | | -0.90 | 00:27.09 |
45th | Abel Dishon | Niwot | Final | | -0.90 | 00:27.14 |
46th | Eli Kraljic | Berthoud | Final | | 0.50 | 00:27.17 |
47th | Jarrod Dilly | Central | Final | | 0.50 | 00:27.27 |
48th | Dillon Sullivan | Eaton | Final | | -1.00 | 00:27.29 |
49th | Camden Adams | Lyons | Final | | -1.00 | 00:27.39 |
50th | Lucas Berka | Estes Park | Final | | -0.80 | 00:27.42 |
51st | Ayush Chitrakar | Peak to Peak | Final | | -1.40 | 00:27.48 |
52nd | Jung (John) | Estes Park | Final | | -1.00 | 00:27.71 |
53rd | William Smith | Dayspring Christian Academy | Final | | -1.00 | 00:28.86 |
54th | Preston Bolton | South | Final | | -1.00 | 00:29.57 |
55th | Ricky Huang | Windsor | Final | | -1.00 | 00:29.84 |
56th | Andrew Taylor | Dayspring Christian Academy | Final | | 0.50 | 00:32.14 |