1st | Cash Heath | Williams Field (Gilbert, AZ) | Final | | 00:49.68 |
2nd | Cole Sundem | Higley (Gilbert, AZ) | Final | | 00:52.49 |
3rd | Joshua Haynes | Combs (San Tan Valley, AZ) | Final | | 00:52.54 |
4th | Mitchell Wenger | McClintock (Tempe, AZ) | Final | | 00:52.61 |
5th | Jeremy Yee | Desert Mountain (Scottsdale, AZ) | Final | | 00:53.25 |
6th | Alan Ross | Desert Mountain (Scottsdale, AZ) | Final | | 00:53.59 |
7th | Hunter Thomason | Gilbert Classical Academy (Gilbert, AZ) | Final | | 00:54.21 |
8th | Spencer Raymond | Higley (Gilbert, AZ) | Final | | 00:54.59 |
9th | Winn Thorsen | Westwood (Mesa, AZ) | Final | | 00:55.20 |
10th | Kaden Heywood | Higley (Gilbert, AZ) | Final | | 00:55.32 |
11th | Chris Coy | Desert Mountain (Scottsdale, AZ) | Final | | 00:55.82 |
12th | Max Hardison | Buena (Sierra Vista, AZ) | Final | | 00:56.01 |
13th | Rider Griffin | McClintock (Tempe, AZ) | Final | | 00:56.12 |
14th | Patrick Kelso | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 00:56.62 |
15th | Carter McCann | American Leadership Academy (Queen Creek, AZ) | Final | | 00:56.99 |
16th | Noah DeSort | Desert Mountain (Scottsdale, AZ) | Final | | 00:57.15 |
17th | Cole Lambrigger | Williams Field (Gilbert, AZ) | Final | | 00:57.32 |
18th | Jake Leyba | McClintock (Tempe, AZ) | Final | | 00:57.88 |
19th | Steven Hernandez | Gilbert Classical Academy (Gilbert, AZ) | Final | | 00:58.19 |
20th | Tommie Oliverio-Lauderdale | McClintock (Tempe, AZ) | Final | | 00:59.76 |
21st | Isaiah Stapleton | Williams Field (Gilbert, AZ) | Final | | 00:59.96 |
22nd | Vlad Chyzh | Apache Junction (AZ) | Final | | 01:00.67 |
23rd | Jonathan Neher | Higley (Gilbert, AZ) | Final | | 01:01.08 |
24th | Jared Hrimnak | American Leadership Academy (Queen Creek, AZ) | Final | | 01:02.01 |
25th | Abraham Foster | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 01:02.05 |
26th | Mason Saul | Skyline (Mesa, AZ) | Final | | 01:02.70 |
27th | Tate Thornton | Westwood (Mesa, AZ) | Final | | 01:03.80 |
28th | Cameron Flener | Westwood (Mesa, AZ) | Final | | 01:04.30 |
29th | Jason Knorr | McClintock (Tempe, AZ) | Final | | 01:04.43 |
30th | Gage Reitzel | McClintock (Tempe, AZ) | Final | | 01:04.94 |
31st | Ben Jones | Gilbert Christian (Gilbert, AZ) | Final | | 01:05.15 |
32nd | Skot Noe | Buena (Sierra Vista, AZ) | Final | | 01:05.51 |
33rd | Joseph Faccone | Casteel (Queen Creek, AZ) | Final | | 01:05.53 |
34th | Cody Mattingly | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 01:05.61 |
35th | Mike Campbell | Williams Field (Gilbert, AZ) | Final | | 01:06.06 |
36th | Zachary Steadman | Higley (Gilbert, AZ) | Final | | 01:06.22 |
37th | Jacob Burk | American Leadership Academy (Queen Creek, AZ) | Final | | 01:07.62 |
38th | Kyler Martinsen | American Leadership Academy (Queen Creek, AZ) | Final | | 01:08.02 |
39th | Ethan Houskeeper | Combs (San Tan Valley, AZ) | Final | | 01:08.66 |
40th | Jaro Sebastian | Gilbert Christian (Gilbert, AZ) | Final | | 01:08.69 |
41st | Allen Rodriquez | Westwood (Mesa, AZ) | Final | | 01:10.23 |
42nd | Adolfo Veleta | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 01:10.33 |
43rd | Keegan Key | American Leadership Academy (Queen Creek, AZ) | Final | | 01:10.60 |
44th | Jeremy Hunter | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 01:12.44 |
45th | George McKendrick | Gilbert Classical Academy (Gilbert, AZ) | Final | | 01:13.69 |
46th | Hwan Kim | Gilbert Classical Academy (Gilbert, AZ) | Final | | 01:13.93 |
47th | Gabriel Wymer | Combs (San Tan Valley, AZ) | Final | | 01:14.63 |
48th | Caleb Caceres | Gilbert Christian (Gilbert, AZ) | Final | | 01:17.18 |
49th | Connor Colby | Casteel (Queen Creek, AZ) | Final | | 01:18.54 |
50th | Luke MacKinlay | Skyline (Mesa, AZ) | Final | | 01:18.89 |
51st | Mark Field | Gilbert Christian (Gilbert, AZ) | Final | | 01:27.46 |
52nd | Thomas John | Combs (San Tan Valley, AZ) | Final | | 01:29.61 |
53rd | Gatlin Ross | Casteel (Queen Creek, AZ) | Final | | 01:30.01 |
54th | Kyle Coaxum | Casteel (Queen Creek, AZ) | Final | | 01:35.18 |
55th | Aiden Harris | Gilbert Classical Academy (Gilbert, AZ) | Final | | 01:45.49 |