8/26 |
Rock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Chase CranstonRock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
2-6 |
2-6 |
|
|
L |
8/31 |
Regis Jesuit (Aurora, CO) |
Alexander SamuelsonRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Finals |
3-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/2 |
Castle View (Castle Rock, CO) |
Lucas VittorCastle View (Castle Rock, CO) |
Finals |
7-6 |
1-6 |
2-6 |
|
L |
9/8 |
Mountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Sampreet BheemireddyMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
3-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/10 |
Denver North (Denver, CO) |
Pallas GreeneDenver North (Denver, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/14 |
Douglas County (Castle Rock, CO) |
Brady LopezDouglas County (Castle Rock, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/17 |
Legend High School (Parker, CO) |
Will "Bay" GrobeLegend (Parker, CO) |
Round 1 |
7-6 |
6-1 |
|
|
W |
9/18 |
Chaparral (Parker, CO) |
Griffin MayossChaparral (Parker, CO) |
Finals |
6-3 |
6-3 |
|
|
W |
9/21 |
Palmer Ridge (Monument, CO) |
Ian CapekPalmer Ridge (Monument, CO) |
Finals |
1-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/25 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Steven ZhouCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Round 1 |
1-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/25 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Anders StorheimFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 3 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/25 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Christian NazarioPueblo Central (Pueblo, CO) |
Round 2 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/25 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Round 4 |
6-4 |
2-6 |
6-4 |
|
W |
9/27 |
Heritage (Littleton, CO) |
Trevor LandenHeritage (Littleton, CO) |
Finals |
3-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/29 |
Continental League Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Trevor LandenHeritage (Littleton, CO) |
Round 2 |
2-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/29 |
Continental League Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Nicholas BeisheimHighlands Ranch (CO) |
Round 1 |
6-0 |
7-5 |
|
|
W |
10/2 |
Steamboat Springs (CO) |
Steamboat Springs (CO) |
Finals |
6-1 |
6-4 |
|
|
W |
10/7 |
Class 4A Region 2 (Denver, CO) |
Reed HaymonsKent Denver (Englewood, CO) |
Round 2 |
2-6 |
1-6 |
|
|
L |
10/7 |
Class 4A Region 2 (Denver, CO) |
Alex NunezAlameda (Lakewood, CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
10/7 |
Class 4A Region 2 (Denver, CO) |
Pallas GreeneDenver North (Denver, CO) |
Round 3 |
5-7 |
4-6 |
|
|
L |