8/29 |
Grand Junction (CO) |
Jude Knaysi & Gareth KellerGrand Junction (CO) |
Finals |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |
9/6 |
Aspen (CO) |
Andrew Perley & Nathan LeveyAspen (CO) |
Finals |
6-0 |
6-3 |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Dante Ross-Johnson & Parker LeeAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 3 |
8-0 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Ethan Mendez & Nate HowerzylChaparral (Parker, CO) |
Round 5 |
6-4 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Magnus Miller & William RichardsonHeritage (Littleton, CO) |
Round 4 |
6-4 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Adam Rydel & Kevin SolichienRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Round 2 |
0-6 |
7-5 |
0-1 (6-10) |
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Braden Walls & Zander SpradlinCentaurus (Lafayette, CO) |
Round 1 |
6-3 |
6-3 |
|
|
W |
9/14 |
Grand Junction (CO) |
Joey Hanson & Gareth KellerGrand Junction (CO) |
Finals |
6-4 |
7-5 |
|
|
W |
9/19 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Ethan Tregilgas & Joseph KirschenmannGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-3 |
5-7 |
1-0 (10-8) |
|
W |
9/21 |
Castle View (Castle Rock, CO) |
Andrew Nungesser & Fiodar StepanugaCastle View (Castle Rock, CO) |
Finals |
3-6 |
7-5 |
5-7 |
|
L |
9/21 |
Pueblo Central (Pueblo, CO) |
Justin Garcia & Jeffrey GarciaPueblo Central (Pueblo, CO) |
Finals |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Mitchell Kelly & Quinn CarrollCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Round 4 |
3-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Oliver Page & Wyatt SmithCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Round 2 |
6-2 |
4-6 |
6-3 |
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Colin Brown & Tyson HardyCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Semi-Finals |
1-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Justin Garcia & Jeffrey GarciaPueblo Central (Pueblo, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/27 |
Regis Jesuit (Aurora, CO) |
Adam Rydel & Kevin SolichienRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Finals |
2-6 |
1-6 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Mike Walter & Tate HalbertBroomfield (CO) |
Round 4 |
6-4 |
6-3 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Joshua Hoefs & Cooper PrescottMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Semi-Finals |
4-6 |
6-3 |
7-5 |
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Brody Colwell & Noah MartinRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
2-6 |
0-6 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
David Lovato & River OrtizGreeley West (Greeley, CO) |
Round 1 |
6-3 |
7-5 |
|
|
W |