8/17 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-3 |
6-0 |
|
|
W |
8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Steamboat Springs (CO) |
Round 3 |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Kaile Suoo & Carter AmbrosioSmoky Hill (Aurora, CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Alex Schlosser & Robert HoltonAspen (CO) |
Round 2 |
6-3 |
6-2 |
|
|
W |
8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Aidan Sobolevsky & James LynchRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Round 4 |
1-6 |
0-6 |
|
|
L |
8/31 |
Fruita Monument (Fruita, CO) |
Coltan Gechter & Trevor HeerFruita Monument (Fruita, CO) |
Finals |
6-4 |
6-4 |
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Vail Christian (Edwards, CO) |
Round 6 |
8-7 |
|
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Steamboat Springs (CO) |
Round 2 |
10-7 |
|
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Victor Lobello & Tyler ReyesChatfield (Littleton, CO) |
Round 3 |
4-10 |
|
|
|
L |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Evan Weant & Riley BlackmanColumbine (Littleton, CO) |
Round 5 |
8-1 |
|
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Jack Fry & Evan ProsserFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 4 |
10-8 |
|
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Robert Grawemeyer & Gavin WehrleDenver East (Denver, CO) |
Round 1 |
6-7 |
3-6 |
|
|
L |
9/16 |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
Dutch Neuweiler & Evan DozonRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/17 |
RV V/V2 Invite (Arvada, CO) |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
1-6 |
6-1 |
10-5 |
|
W |
9/17 |
RV V/V2 Invite (Arvada, CO) |
Nicholas Ortiz & Daniel BarclayDakota Ridge (Littleton, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/17 |
RV V/V2 Invite (Arvada, CO) |
Ty Stroud & Julian PiccoliniCentaurus (Lafayette, CO) |
Semi-Finals |
7-5 |
6-2 |
|
|
W |
9/21 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Bradan Blanck & Jarom BenchGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
9/23 |
Basalt (CO) |
Ryan Palmer & Jacob RoggieBasalt (CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/24 |
Durango (CO) |
Carter Ward & Tanner CoddingtonDurango (CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/25 |
Durango (CO) |
Carter Ward & Tanner CoddingtonDurango (CO) |
Finals |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
9/28 |
Fruita Monument (Fruita, CO) |
Jack Fry & Evan ProsserFruita Monument (Fruita, CO) |
Finals |
4-6 |
6-2 |
7-5 |
|
W |
10/7 |
Class 4A Region 8 (Grand Junction, CO) |
Bradan Blanck & Jarom BenchGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
10/7 |
Class 4A Region 8 (Grand Junction, CO) |
Robert Holton & Micky TerkunAspen (CO) |
Semi-Finals |
2-6 |
6-2 |
6-3 |
|
W |