8/18 |
Waldron (IN) |
Evan Smith & Hank JohnsonWaldron (IN) |
Finals |
6-2 |
5-7 |
7-6 (7-4) |
|
W |
8/20 |
Rushville (IN) |
Rushville (IN) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
8/22 |
Eastern Hancock (Charlottesville, IN) |
Jack Smith & Cameron AlbertsEastern Hancock (Charlottesville, IN) |
Finals |
6-3 |
6-1 |
|
|
W |
8/22 |
Cambridge City Lincoln (Cambridge City, IN) |
Cambridge City Lincoln (Cambridge City, IN) |
Finals |
6-2 |
2-6 |
0-0 (10-5) |
|
W |
8/22 |
Blue River Valley (Mt. Summit, IN) |
Sage Davis & Dane MilnerBlue River Valley (Mt. Summit, IN) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
8/24 |
Jennings County (North Vernon, IN) |
Jennings County (North Vernon, IN) |
Finals |
7-5 |
5-7 |
6-4 |
|
W |
8/27 |
East Central (St. Leon, IN) |
East Central (St. Leon, IN) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
8/31 |
Batesville (IN) |
Will Harmeyer & Jonathon KunkelBatesville (IN) |
Finals |
5-7 |
2-6 |
|
|
L |
9/3 |
Connersville (IN) |
Connersville (IN) |
Finals |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
9/10 |
Franklin County (Brookville, IN) |
Dillon Lewis & Jahn OetzelFranklin County (Brookville, IN) |
Finals |
6-2 |
6-4 |
|
|
W |
9/12 |
Shelbyville Invite (Shelbyville, IN) |
Seymour (IN) |
Round 2 |
8-2 |
|
|
|
W |
9/12 |
Shelbyville Invite (Shelbyville, IN) |
Westfield (IN) |
Round 1 |
5-7 |
0-6 |
|
|
L |
9/12 |
Shelbyville Invite (Shelbyville, IN) |
New Castle (IN) |
Round 3 |
3-8 |
|
|
|
L |
9/14 |
Whiteland (IN) |
Whiteland (IN) |
Finals |
3-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/16 |
Columbus East (Columbus, IN) |
Columbus East (Columbus, IN) |
Finals |
4-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/17 |
Hauser (Hope, IN) |
Hauser (Hope, IN) |
Finals |
7-5 |
6-1 |
|
|
W |
9/22 |
Lawrenceburg (IN) |
Lawrenceburg (IN) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/23 |
South Dearborn (Aurora, IN) |
South Dearborn (Aurora, IN) |
Finals |
2-6 |
6-4 |
6-2 |
|
W |
9/24 |
Eastern Indiana Athletic Conference Tourney (Greensburg, IN) |
East Central (St. Leon, IN) |
Round 1 |
4-6 |
6-3 |
6-3 |
|
W |
9/24 |
Eastern Indiana Athletic Conference Tourney (Greensburg, IN) |
Dillon Lewis & Jahn OetzelFranklin County (Brookville, IN) |
Semi-Finals |
6-4 |
6-4 |
|
|
W |
9/24 |
Eastern Indiana Athletic Conference Tourney (Greensburg, IN) |
Jonathon Kunkel & Will HarmeyerBatesville (IN) |
Finals |
1-6 |
4-6 |
|
|
L |
10/1 |
Southwestern (Hanover, IN) |
Luke Hensley & Matthew HongSouthwestern (Hanover, IN) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
10/3 |
Jennings County (North Vernon, IN) |
Jennings County (North Vernon, IN) |
Finals |
7-5 |
6-3 |
|
|
W |