8/17 |
Durango (CO) |
Nathan ClaassenDurango (CO) |
Finals |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
8/18 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
George RobinSmoky Hill (Aurora, CO) |
Round 3 |
5-7 |
1-6 |
|
|
L |
8/18 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Greyson BelstockGolden (CO) |
Round 2 |
6-4 |
6-3 |
|
|
W |
8/18 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Legend (Parker, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
8/18 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Chase KellyAspen (CO) |
Round 4 |
1-6 |
6-4 |
0-1 (6-10) |
|
L |
8/26 |
Centaurus Tournament (Lafayette, CO) |
Peak to Peak (Lafayette, CO) |
Round 3 |
4-8 |
|
|
|
L |
8/26 |
Centaurus Tournament (Lafayette, CO) |
Dawson School (Lafayette, CO) |
Round 4 |
8-0 |
|
|
|
W |
8/26 |
Centaurus Tournament (Lafayette, CO) |
Stephen ZakanyCentaurus (Lafayette, CO) |
Round 2 |
7-9 |
|
|
|
L |
8/29 |
Grand Junction (CO) |
Nikolas MillerGrand Junction (CO) |
Finals |
0-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/6 |
Aspen (CO) |
Chase KellyAspen (CO) |
Finals |
1-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Wiley CotterSteamboat Springs (CO) |
Round 3 |
5-8 |
|
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Stephen ZakanyCentaurus (Lafayette, CO) |
Round 5 |
4-6 |
|
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Eli HallockHeritage (Littleton, CO) |
Round 1 |
2-6 |
6-7 (5-7) |
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Chatfield (Littleton, CO) |
Round 2 |
4-8 |
|
|
|
L |
9/14 |
Grand Junction (CO) |
Nikolas MillerGrand Junction (CO) |
Finals |
1-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/19 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Caleb RepshireGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |
9/21 |
Castle View (Castle Rock, CO) |
David SmithCastle View (Castle Rock, CO) |
Finals |
3-6 |
2-6 |
|
|
L |
9/21 |
Pueblo Central (Pueblo, CO) |
Tyler ThielemierPueblo Central (Pueblo, CO) |
Finals |
3-6 |
2-6 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Jacob WeltePueblo Centennial (Pueblo, CO) |
Round 2 |
6-7 (5-7) |
6-3 |
6-7 (6-8) |
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Nick PageCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Round 4 |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Andrew BallengerCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Round 1 |
1-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Thatcher CrislerLewis-Palmer (Monument, CO) |
Round 3 |
6-4 |
5-7 |
6-3 |
|
W |
9/25 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Caleb RepshireGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/27 |
Regis Jesuit (Aurora, CO) |
William DickeyRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Finals |
0-6 |
2-6 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Sampreet BheemireddyMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 1 |
1-6 |
1-6 |
|
|
L |