8/22 |
Fort Collins (CO) |
Bennett Metz & Henry WebbFort Collins (CO) |
Finals |
6-1 |
7-5 |
|
|
W |
8/23 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Trey Zurcher & Ryder LandryCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
1-6 |
2-6 |
|
|
L |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Magnus Miller & Warren HoffeltHeritage (Littleton, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Fairview (Boulder, CO) |
Round 4 |
6-3 |
2-6 |
10-6 |
|
W |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Cooper Campbell & Justin MorrisRocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Round 3 |
6-4 |
6-7 |
10-7 |
|
W |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Jason Miller & Erik GordonPonderosa (Parker, CO) |
Round 2 |
6-0 |
6-3 |
|
|
W |
8/29 |
Arvada West (Arvada, CO) |
Owen Bortscheller & Mark RedfordArvada West (Arvada, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
8/31 |
Chatfield (Littleton, CO) |
Brayden Josephs & Tate ThomasChatfield (Littleton, CO) |
Finals |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
9/5 |
Bear Creek (Lakewood, CO) |
Eddie Powell & Alan BuiBear Creek (Lakewood, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Adam Rydel & Kevin SolichienRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Semi-Finals |
4-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Magnus Miller & William RichardsonHeritage (Littleton, CO) |
Round 2 |
6-2 |
5-7 |
0-0 (10-7) |
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Brayden Josephs & Nathan ShearerChatfield (Littleton, CO) |
Round 4 |
8-4 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Joey Hanson & Gareth KellerGrand Junction (CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/12 |
Lakewood (CO) |
Indy Lafaver & Sean LannLakewood (CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/14 |
Columbine (Littleton, CO) |
Jacob Moskowitz & Parker LovelyColumbine (Littleton, CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/18 |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Jack Mohler & Asa Thurstone Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
3-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/21 |
Pine Creek (Colorado Springs, CO) |
Landon Walser & Nathan EcklesPine Creek (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/22 |
Full Send Invitational (Arvada, CO) |
Christopher Fitzgerald & Om VegesnaFairview (Boulder, CO) |
Round 4 |
6-1 |
7-6 (7-4) |
|
|
W |
9/22 |
Full Send Invitational (Arvada, CO) |
Gavin Payne & Jace FitzpatrickFossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Round 2 |
4-6 |
6-7 (3-7) |
|
|
L |
9/22 |
Full Send Invitational (Arvada, CO) |
Henry Rumph & Simon CzarneckiD'Evelyn (Denver, CO) |
Round 5 |
6-1 |
5-7 |
0-0 (10-8) |
|
W |
9/22 |
Full Send Invitational (Arvada, CO) |
Cooper Prescott & Josh HoefsMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
6-1 |
7-6 (7-4) |
|
|
W |
9/22 |
Full Send Invitational (Arvada, CO) |
Adam Rydel & Kevin SolichienRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Round 1 |
7-6 (7-3) |
6-1 |
|
|
W |
9/25 |
Denver East (Denver, CO) |
Robert Fitzgerald & Hudson KellyDenver East (Denver, CO) |
Finals |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
9/27 |
Castle View (Castle Rock, CO) |
Andrew Nungesser & Fiodar StepanugaCastle View (Castle Rock, CO) |
Finals |
3-6 |
6-2 |
6-4 |
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Jeremy Heer & Nolan SwongerFruita Monument (Fruita, CO) |
Finals |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Mike Walter & Tate HalbertBroomfield (CO) |
Semi-Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |