8/4 |
Smoky Hill (Aurora, CO) |
Kaelen Szumny & Devan NaastadSmoky Hill (Aurora, CO) |
Finals |
1-6 |
6-2 |
3-10 |
|
L |
8/11 |
Battle At The Rock (Castle Rock, CO) |
Drew Schauerhamer & Bryan SmithCastle View (Castle Rock, CO) |
Round 3 |
1-6 |
4-6 |
|
|
L |
8/11 |
Lakewood (CO) |
Beau Joens & Indy LafaverLakewood (CO) |
Finals |
4-6 |
6-1 |
10-8 |
|
W |
8/12 |
Chatfield (Littleton, CO) |
Alex Rosca & Asher OlivetChatfield (Littleton, CO) |
Finals |
3-6 |
6-4 |
8-10 |
|
L |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Jagger Hanley & Luke DenezzaMullen (Denver, CO) |
Round 3 |
3-6 |
3-6 |
|
|
L |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Cody Ross & Seth EnochCoronado (Colorado Springs, CO) |
Round 2 |
2-6 |
4-6 |
|
|
L |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Rampart (Colorado Springs, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Roman Seliverstov & Wesley LoehrArvada West (Arvada, CO) |
Round 4 |
3-6 |
6-3 |
0-0 (10-5) |
|
W |
8/23 |
Palmer Ridge (Monument, CO) |
Landon Kizlyk & Hudson KrusePalmer Ridge (Monument, CO) |
Finals |
4-6 |
6-3 |
7-6 (4-7) |
|
L |
8/29 |
Liberty (Colorado Springs, CO) |
Josiah Dubas & Colton LincolnLiberty (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-1 |
6-4 |
|
|
W |
9/5 |
Rampart (Colorado Springs, CO) |
Ty Keiser & Arindam CellyRampart (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-4 |
6-4 |
|
|
W |
9/7 |
Coronado (Colorado Springs, CO) |
Cody Ross & Owen BrowenCoronado (Colorado Springs, CO) |
Finals |
3-6 |
2-6 |
|
|
L |
9/19 |
Doherty (Colorado Springs, CO) |
Riley Sack & Wyatt BuckmillerDoherty (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-3 |
6-1 |
|
|
W |
9/20 |
Air Academy (US Air Force Academy, CO) |
Keegan Cornelius & Luke BrooksAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Finals |
0-6 |
2-6 |
|
|
L |
9/21 |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
Joey Rillos & Tate WrideRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
0-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Max Holmes & Matteo MealeArapahoe (Centennial, CO) |
Round 4 |
3-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Nik Matthews & Malachi LarsonPueblo West (CO) |
Round 1 |
6-7 (5-7) |
5-7 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Eddy Campos & Eli SchwartzPueblo Centennial (Pueblo, CO) |
Round 3 |
6-0 |
6-3 |
|
|
W |
9/25 |
George Washington (Denver, CO) |
Matt Holliger & Sam GuberGeorge Washington (Denver, CO) |
Finals |
4-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/28 |
Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) |
Wesley PiterFountain-Fort Carson (Fountain, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |