8/23 |
Eaglecrest Invitational Tournament (Centennial, CO) |
Grandview (Aurora, CO) |
Finals |
1-6 |
4-6 |
|
|
L |
8/23 |
Eaglecrest Invitational Tournament (Centennial, CO) |
Kobe Royse & Isaac KingSand Creek (Colorado Springs, CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
8/23 |
Eaglecrest Invitational Tournament (Centennial, CO) |
Lucas Fadem & Leif RitterEaglecrest (Centennial, CO) |
Semi-Finals |
6-3 |
6-4 |
|
|
W |
9/4 |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Drew Schell & Luke BeukelmanValor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
0-6 |
6-7 (3-7) |
|
|
L |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Evan Gear & Christian TuttleGrand Junction (CO) |
Round 2 |
8-3 |
|
|
|
W |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Jake Heer & August PomrenkeFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 3 |
3-8 |
|
|
|
L |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Barry Dechtman & George WeaverDenver East (Denver, CO) |
Round 1 |
2-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Colton Wall & Weston WallColumbine (Littleton, CO) |
Round 4 |
8-3 |
|
|
|
W |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Cedric Orton-Urbina & Chase HarrisAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 6 |
4-6 |
|
|
|
L |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Durango (CO) |
Round 5 |
6-4 |
|
|
|
W |
9/10 |
Chatfield (Littleton, CO) |
Victor Lobelo & Nick BowersChatfield (Littleton, CO) |
Finals |
5-7 |
6-7 (3-7) |
|
|
L |
9/17 |
D'Evelyn (Denver, CO) |
Carter Dart & Erik ChristoffersonD'Evelyn (Denver, CO) |
Finals |
7-5 |
0-6 |
2-6 |
|
L |
9/19 |
Arvada West (Arvada, CO) |
Caden Knight & Sebastian PardeeArvada West (Arvada, CO) |
Finals |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
9/20 |
Hoffman Invitational (Denver, CO) |
Andrew Huynh & David KimSmoky Hill (Aurora, CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/20 |
Hoffman Invitational (Denver, CO) |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Round 3 |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
9/20 |
Hoffman Invitational (Denver, CO) |
Dixon Katzenberg & Greg MackintoshGeorge Washington (Denver, CO) |
Round 2 |
5-2 |
|
|
Ret. |
W |
9/24 |
Bear Creek (Lakewood, CO) |
Ronny DeComa & Ross EbertBear Creek (Lakewood, CO) |
Finals |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
9/26 |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
Auron Hoyer & Connor McKenzieRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
3-6 |
2-6 |
|
|
L |
10/2 |
Dakota Ridge (Littleton, CO) |
Nick Ortiz & Marko VukovicsDakota Ridge (Littleton, CO) |
Finals |
6-1 |
6-7 (4-7) |
6-3 |
|
W |
10/3 |
Columbine (Littleton, CO) |
Colton Wall & Weston WallColumbine (Littleton, CO) |
Finals |
6-3 |
6-4 |
|
|
W |
10/10 |
Class 5A Region 2 (Greenwood Village, CO) |
Aram Izmirian & Kiril KostadinovCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Semi-Finals |
1-6 |
1-6 |
|
|
L |