8/17 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Micky Terkun & Beckett BrennanAspen (CO) |
Round 2 |
6-3 |
6-4 |
|
|
W |
8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Steamboat Springs (CO) |
Round 3 |
7-6 |
6-2 |
|
|
W |
8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
David Kim & Oliver GivanSmoky Hill (Aurora, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
KC Eckenhausen & Jonathan Runciman-LaChapelleRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Round 4 |
1-6 |
2-6 |
|
|
L |
8/31 |
Fruita Monument (Fruita, CO) |
John Miller & Jack FryFruita Monument (Fruita, CO) |
Finals |
6-3 |
7-6 (7-5) |
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Steamboat Springs (CO) |
Round 5 |
8-0 |
|
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Quentin Fiess & Ian AlexanderColumbine (Littleton, CO) |
Round 4 |
10-2 |
|
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Caleb Repshire & Ethan TregilgasGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Round 2 |
10-1 |
|
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Eli Hallock & Spencer StanleyHeritage (Littleton, CO) |
Round 1 |
2-6 |
2-6 |
|
|
L |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Matthew Hursta & Wade ThomasChatfield (Littleton, CO) |
Round 3 |
6-10 |
|
|
|
L |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Jeremy Heer & John MillerFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 6 |
8-6 |
|
|
|
W |
9/16 |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
JB Kerrigan & Breck GuerraRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
9/17 |
RV V/V2 Invite (Arvada, CO) |
Imran Horton & Owen ShonkaEaglecrest (Centennial, CO) |
Semi-Finals |
6-4 |
6-2 |
|
|
W |
9/17 |
RV V/V2 Invite (Arvada, CO) |
Cody Kane & Michael WhippleDakota Ridge (Littleton, CO) |
Finals |
6-4 |
6-3 |
|
|
W |
9/17 |
RV V/V2 Invite (Arvada, CO) |
James Chinnery & Jack ManningCentaurus (Lafayette, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/21 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Caleb Repshire & Ryder MancusoGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/23 |
Basalt (CO) |
Hayes Gatlin & Sawyer HarringtonBasalt (CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/24 |
Durango (CO) |
Leo Stritikus & Hays StritikusDurango (CO) |
Finals |
5-7 |
6-0 |
10-8 |
|
W |
9/25 |
Durango (CO) |
Hays Stritikus & Leo StritikusDurango (CO) |
Finals |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
9/28 |
Fruita Monument (Fruita, CO) |
John Miller & Jeremy HeerFruita Monument (Fruita, CO) |
Finals |
6-4 |
6-4 |
|
|
W |
10/7 |
Class 4A Region 8 (Grand Junction, CO) |
Vail Christian (Edwards, CO) |
Semi-Finals |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
10/7 |
Class 4A Region 8 (Grand Junction, CO) |
Alex Schlosser & Beckett BrennanAspen (CO) |
Finals |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |