8/12 |
Battle For The Rock (Castle Rock, CO) |
Castle View (Castle Rock, CO) |
Round 2 |
6-1 |
5-7 |
1-0 (10-3) |
|
W |
8/12 |
Battle For The Rock (Castle Rock, CO) |
Douglas County (Castle Rock, CO) |
Round 4 |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
8/18 |
Vail Christian (Edwards, CO) |
Kai OtsukiVail Christian (Edwards, CO) |
Finals |
1-6 |
2-6 |
|
|
L |
8/19 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Evan GearGrand Junction (CO) |
Round 4 |
0-6 |
0-6 |
|
|
L |
8/19 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Durango (CO) |
Round 3 |
6-4 |
6-0 |
|
|
W |
8/19 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Colby O'DayFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 1 |
6-4 |
4-6 |
0-1 (7-10) |
|
L |
8/19 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Corban St. PeterGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Round 1 |
5-7 |
4-6 |
|
|
L |
8/30 |
George Washington (Denver, CO) |
Andrew RettigGeorge Washington (Denver, CO) |
Finals |
1-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/1 |
Eaglecrest (Centennial, CO) |
Caleb SmithEaglecrest (Centennial, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/2 |
Smoky Hill Amy Howe Memorial Invitational (Aurora, CO) |
Nick MorenoChaparral (Parker, CO) |
Round 2 |
5-7 |
7-6 (7-2) |
0-0 (2-10) |
|
L |
9/2 |
Smoky Hill Amy Howe Memorial Invitational (Aurora, CO) |
Thomas Jefferson (Denver, CO) |
Round 3 |
8-6 |
|
|
|
W |
9/2 |
Smoky Hill Amy Howe Memorial Invitational (Aurora, CO) |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Round 4 |
8-6 |
|
|
|
W |
9/2 |
Smoky Hill Amy Howe Memorial Invitational (Aurora, CO) |
Douglas County (Castle Rock, CO) |
Round 1 |
7-5 |
6-3 |
|
|
W |
9/2 |
Smoky Hill Amy Howe Memorial Invitational (Aurora, CO) |
Nick MorenoChaparral (Parker, CO) |
Finals |
3-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/2 |
Smoky Hill Amy Howe Memorial Invitational (Aurora, CO) |
DOHYUN KIMCherokee Trail (Aurora, CO) |
Semi-Finals |
8-5 |
|
|
|
W |
9/8 |
Arapahoe (Centennial, CO) |
Arapahoe (Centennial, CO) |
Finals |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
9/13 |
Mullen (Denver, CO) |
Jagger HanleyMullen (Denver, CO) |
Finals |
6-1 |
6-4 |
|
|
W |
9/15 |
Overland (Aurora, CO) |
Ilan SchinagelOverland (Aurora, CO) |
Finals |
6-3 |
1-6 |
6-1 |
|
W |
9/20 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Adam EikelbernerCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
0-6 |
2-6 |
|
|
L |
9/22 |
Grandview (Aurora, CO) |
Eduard TsaturyanGrandview (Aurora, CO) |
Finals |
0-6 |
0-6 |
|
|
L |
10/6 |
Class 5A Region 4 (Englewood, CO) |
William DickeyRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Round 1 |
4-6 |
6-7 (4-7) |
|
|
L |