8/21 |
Columbine (Littleton, CO) |
Parker Lovely & Samuel YagerColumbine (Littleton, CO) |
Finals |
3-6 |
4-6 |
|
|
L |
8/29 |
Chaparral (Parker, CO) |
Roy Jung & Ryan GromerChaparral (Parker, CO) |
Finals |
6-4 |
6-3 |
|
|
W |
8/31 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Wills Possehl & Adam EikelbernerCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
0-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/5 |
Grandview (Aurora, CO) |
Kabir SrivastavaGrandview (Aurora, CO) |
Finals |
6-3 |
3-6 |
6-3 |
|
W |
9/7 |
Smoky Hill (Aurora, CO) |
Owen ByrdSmoky Hill (Aurora, CO) |
Finals |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
9/12 |
Cherokee Trail (Aurora, CO) |
EDWARD TAY & KUNJ PATELCherokee Trail (Aurora, CO) |
Finals |
3-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/13 |
Denver South (Denver, CO) |
Dante Crimone & Noah AgayDenver South (Denver, CO) |
Finals |
0-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/14 |
Eaglecrest (Centennial, CO) |
Christian Patterson & Aiden SegoviaEaglecrest (Centennial, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/18 |
Heritage (Littleton, CO) |
Eli Yetzer & Colin SavageHeritage (Littleton, CO) |
Finals |
3-6 |
6-3 |
0-1 |
|
L |
9/19 |
Mullen (Denver, CO) |
Brady Simms & Casey ReinertMullen (Denver, CO) |
Finals |
2-6 |
2-6 |
|
|
L |
9/20 |
Mountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Grayson Witt & Alex UhrichMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
6-0 |
4-6 |
0-1 |
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Zack Fassman & Kyle WilsonAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 4 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Kody Eddy & Andrew SinclairPueblo Centennial (Pueblo, CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Bennett Murray & Jeffrey PengCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Round 3 |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Avery HutchinsCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Round 2 |
2-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/27 |
Ponderosa (Parker, CO) |
Erik Gordon & Jonah HunterPonderosa (Parker, CO) |
Finals |
6-1 |
6-4 |
|
|
W |
9/29 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Luke Norford & Wills PossehlCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
0-6 |
0-6 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Dylan Khalish & Finn MoriarityCentaurus (Lafayette, CO) |
Round 2 |
6-3 |
6-4 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Tommy Weldon & Rian ShrockLiberty (Colorado Springs, CO) |
Round 1 |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Finn Moriarity & Dylan KhalishCentaurus (Lafayette, CO) |
Semi-Finals |
6-3 |
6-4 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Beckham Pace & Michael HilliardThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Round 4 |
2-6 |
5-7 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Ben Schlicting & Callaway OrrFort Collins (CO) |
Finals |
0-6 |
2-6 |
|
|
L |