8/28 |
The Vanguard School (Colorado Springs, CO) |
Duncan Lewis & Junior SantiagoThe Vanguard School (Colorado Springs, CO) |
Finals |
3-6 |
1-6 |
|
|
L |
8/30 |
Palmer (Colorado Springs, CO) |
Giles Lewis & Garrett DanicoPalmer (Colorado Springs, CO) |
Finals |
0-6 |
2-6 |
|
|
L |
8/31 |
Pueblo County Hornet Invitational (Pueblo , CO) |
Aiden Greene & Andrew GrahamLiberty (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-1 |
5-7 |
0-0 (7-10) |
|
L |
8/31 |
Pueblo County Hornet Invitational (Pueblo , CO) |
Zach Adams & Corey McCarthyPueblo West (CO) |
Semi-Finals |
4-6 |
2-6 |
|
|
L |
8/31 |
Pueblo County Hornet Invitational (Pueblo , CO) |
Canon City (CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-3 |
|
|
W |
8/31 |
Pueblo County Hornet Invitational (Pueblo , CO) |
Duncan Lewis & Junior SantiagoThe Vanguard School (Colorado Springs, CO) |
Round 2 |
7-5 |
6-4 |
|
|
W |
9/4 |
Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) |
Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/6 |
Liberty (Colorado Springs, CO) |
Aiden Greene & Andrew GrahamLiberty (Colorado Springs, CO) |
Finals |
4-6 |
6-4 |
6-4 |
|
W |
9/7 |
Mesa Ridge (Colorado Springs, CO) |
Ryan Chapell & Coltin DoyleMesa Ridge (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-3 |
6-4 |
|
|
W |
9/11 |
Pine Creek (Colorado Springs, CO) |
Eric Forster & Tucker ShannonPine Creek (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-7 |
3-6 |
|
|
L |
9/17 |
Palmer Ridge (Monument, CO) |
Jackson Zimmerman & Bryce MillerPalmer Ridge (Monument, CO) |
Finals |
2-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/20 |
Coronado (Colorado Springs, CO) |
Grayson Graham & Noah EnochCoronado (Colorado Springs, CO) |
Finals |
4-6 |
5-7 |
|
|
L |
9/26 |
Air Academy (US Air Force Academy, CO) |
Cedric Orton-Urbina & Ben HellemAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Finals |
1-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/27 |
Widefield (Colorado Springs, CO) |
Tkai Gonzales & Jakob PetersonWidefield (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
10/3 |
Class 5A Region 3 (Denver, CO) |
Emilio Gonzalez-Cruz & Evan NussRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Semi-Finals |
0-6 |
0-6 |
|
|
L |