8/22 |
Fort Collins (CO) |
Grubby Hay Arthur & Porter GallegosFort Collins (CO) |
Finals |
6-4 |
7-6 (9-7) |
|
|
W |
8/23 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Adam Eikelberner & Wills PossehlCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
1-6 |
2-6 |
|
|
L |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Fairview (Boulder, CO) |
Round 4 |
6-3 |
7-5 |
|
|
W |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Brady Knackstedt & Max DyerPonderosa (Parker, CO) |
Round 2 |
6-7 |
6-1 |
10-7 |
|
W |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Robert Johnson & Morgan StrahlHeritage (Littleton, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Levi Harris & Blake LivengoodRocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Round 3 |
7-6 |
6-1 |
|
|
W |
8/29 |
Arvada West (Arvada, CO) |
Brody Manzolillo & Samuel BierbrauerArvada West (Arvada, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
8/31 |
Chatfield (Littleton, CO) |
Brandt Dailey & Max MercerChatfield (Littleton, CO) |
Finals |
6-4 |
6-4 |
|
|
W |
9/5 |
Bear Creek (Lakewood, CO) |
Anthony Dincola & Lucas SnellBear Creek (Lakewood, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Rishith Jujare & Luis AcostaChaparral (Parker, CO) |
Round 4 |
8-4 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Spencer Simmons & Bryce KallioMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 2 |
6-2 |
7-6 (8-6) |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Jack Savage & Anders StorheimFruita Monument (Fruita, CO) |
Semi-Finals |
6-7 (5-7) |
6-7 (5-7) |
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Benjamin Williams & Truman HughesDurango (CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/12 |
Lakewood (CO) |
Sabastian Olivares & Beau JoensLakewood (CO) |
Finals |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
9/14 |
Columbine (Littleton, CO) |
Santiago Gomez & Sebastian LopezColumbine (Littleton, CO) |
Finals |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
9/18 |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Drew Summers & Harrison Wentworth Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
1-6 |
6-7 (1-7) |
|
|
L |
9/21 |
Pine Creek (Colorado Springs, CO) |
Andre Gurganus & Lincoln LeapPine Creek (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/22 |
Full Send Invitational (Arvada, CO) |
Chase Harrah & Kai RajpalFairview (Boulder, CO) |
Round 4 |
6-4 |
6-3 |
|
|
W |
9/22 |
Full Send Invitational (Arvada, CO) |
Dylan Reeb & Luke ChristoffersenD'Evelyn (Denver, CO) |
Round 5 |
6-4 |
4-6 |
0-0 (10-4) |
|
W |
9/22 |
Full Send Invitational (Arvada, CO) |
Pedro Buffon Haubrich & Ian MillerFossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Round 2 |
2-6 |
6-3 |
0-0 (8-10) |
|
L |
9/22 |
Full Send Invitational (Arvada, CO) |
Bryce Kallio & Spencer SimmonsMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
7-6 (7-5) |
6-4 |
|
|
W |
9/22 |
Full Send Invitational (Arvada, CO) |
Carl Siegel & KC EckenhausenRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Round 1 |
2-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/27 |
Castle View (Castle Rock, CO) |
Sam Laughlin & Connor CareyCastle View (Castle Rock, CO) |
Finals |
6-3 |
6-1 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Anders Storheim & Jack SavageFruita Monument (Fruita, CO) |
Finals |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Bryce Kallio & Spencer SimmonsMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Semi-Finals |
6-3 |
6-0 |
|
|
W |