3/28 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Zoe Allen & Kate KandaurovaCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
3-6 |
5-7 |
|
|
L |
4/1 |
Dawson School (Lafayette, CO) |
Eloise Shehan & Victoria JorisDawson School (Lafayette, CO) |
Finals |
3-6 |
2-6 |
|
|
L |
4/4 |
St. Mary's Academy (Englewood, CO) |
Zara Antal & Angelina MuraneSt. Mary's Academy (Englewood, CO) |
Finals |
6-4 |
6-2 |
|
|
W |
4/9 |
Kent Denver (Englewood, CO) |
Annika Berry & Elizabeth ElliottKent Denver (Englewood, CO) |
Finals |
2-6 |
7-6 (7-2) |
11-9 |
|
W |
4/15 |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Avery Warburton & Madeline TrenovichValor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
7-9 |
|
|
|
L |
4/19 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Alyssa Morse & Tess DilzellFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 1 |
3-6 |
4-6 |
|
|
L |
4/20 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Pueblo South (Pueblo, CO) |
Round 4 |
6-1 |
6-4 |
|
|
W |
4/20 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Palmer (Colorado Springs, CO) |
Round 2 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
4/20 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Sand Creek (Colorado Springs, CO) |
Round 3 |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |
4/20 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Fruita Monument (Fruita, CO) |
Round 1 |
3-6 |
4-6 |
|
|
L |
4/23 |
Peak to Peak (Lafayette, CO) |
Sarina S & Peak To Peak AthletePeak to Peak (Lafayette, CO) |
Finals |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
4/24 |
Lutheran (Parker, CO) |
Claire Peterson & Palin HenningLutheran (Parker, CO) |
Finals |
6-3 |
6-2 |
|
|
W |
4/27 |
Colorado Academy Round Robin Invitational (Denver, CO) |
Evergreen (CO) |
Round 2 |
8-2 |
|
|
|
W |
4/27 |
Colorado Academy Round Robin Invitational (Denver, CO) |
Olivia Sanders & Emily ReschlD'Evelyn (Denver, CO) |
Finals |
1-8 |
|
|
|
L |
4/27 |
Colorado Academy Round Robin Invitational (Denver, CO) |
Olivia Sanders & Emily ReschlD'Evelyn (Denver, CO) |
Round 1 |
6-8 |
|
|
|
L |
4/27 |
Colorado Academy Round Robin Invitational (Denver, CO) |
Pueblo West (CO) |
Round 3 |
8-2 |
|
|
|
W |
4/29 |
Prospect Ridge Academy (Broomfield, CO) |
Emma Christensen & Ariana VigilProspect Ridge Academy (Broomfield, CO) |
Finals |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
5/2 |
Class 3A Region 1 (Denver, CO) |
Nhi Vuong & Sonja FeierabendKennedy (Denver, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
5/2 |
Class 3A Region 1 (Denver, CO) |
Grace Cox & Zara AntalSt. Mary's Academy (Englewood, CO) |
Semi-Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |