8/21 |
Legacy (Broomfield, CO) |
Nathan George & Lucas SpitalnikLegacy (Broomfield, CO) |
Finals |
6-0 |
6-3 |
|
|
W |
8/23 |
Monarch (Louisville, CO) |
Jack Reuter & Joe WarkinsMonarch (Louisville, CO) |
Finals |
6-3 |
6-4 |
|
|
W |
8/24 |
Longmont Round Robin 8/24 and 8/25 (Longmont, CO) |
Ty Berger & Geremy GilesConifer (CO) |
Round 2 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
8/24 |
Longmont Round Robin 8/24 and 8/25 (Longmont, CO) |
Cory Byrne & Jimmy McConahyLongmont (CO) |
Finals |
6-0 |
6-4 |
|
|
W |
8/24 |
Longmont Round Robin 8/24 and 8/25 (Longmont, CO) |
Zack Briggs & Nick JulianFrederick (CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
8/28 |
Windsor (CO) |
Tyler Ramos & Adam BakerWindsor (CO) |
Finals |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |
8/31 |
Loveland Invitational Tournament (Loveland, CO) |
Kayden Hovey & Jacob GilbertsonSteamboat Springs (CO) |
Round 2 |
6-1 |
6-4 |
|
|
W |
8/31 |
Loveland Invitational Tournament (Loveland, CO) |
Trevor Kosonocky & Tyler LiFossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Finals |
2-6 |
6-2 |
3-6 |
|
L |
8/31 |
Loveland Invitational Tournament (Loveland, CO) |
Daniel Lange & Orion LoveLoveland (CO) |
Round 1 |
6-3 |
6-1 |
|
|
W |
8/31 |
Loveland Invitational Tournament (Loveland, CO) |
Leander Didier & Issac RadinPoudre (Fort Collins, CO) |
Round 3 |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
9/4 |
Horizon (Thornton, CO) |
Cameron Siedzick & Joshua DavisHorizon (Thornton, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/6 |
Rocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Rocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Finals |
3-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/12 |
Broomfield (CO) |
Henry Kuhna & Will DarkeyBroomfield (CO) |
Finals |
5-7 |
2-6 |
|
|
L |
9/13 |
Poudre (Fort Collins, CO) |
Leander Didier & Issac RadinPoudre (Fort Collins, CO) |
Finals |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
9/20 |
Fossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Trevor Kosonocky & Tyler LiFossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Finals |
2-6 |
6-2 |
3-6 |
|
L |
9/25 |
Front Range League Tournament (Loveland, CO) |
Fairview (Boulder, CO) |
Round 3 |
4-6 |
4-6 |
|
|
L |
10/3 |
Class 5A Region 8 (Denver, CO) |
Evan Richardson & Thaddus KaivtokCherokee Trail (Aurora, CO) |
Round 3 |
6-4 |
7-5 |
|
|
W |
10/3 |
Class 5A Region 8 (Denver, CO) |
Rashon Barron & TJ UtterFountain-Fort Carson (Fountain, CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
10/3 |
Class 5A Region 8 (Denver, CO) |
William Franks & George WeaverDenver East (Denver, CO) |
Round 2 |
4-6 |
1-6 |
|
|
L |