8/20 |
Rocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Lukas VanderWoude & Levi TeckRocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Finals |
6-3 |
4-6 |
7-6 (7-4) |
|
W |
8/24 |
Broomfield (CO) |
Cameron MacLennan & Holden WalkerBroomfield (CO) |
Finals |
6-4 |
5-7 |
6-3 |
|
W |
8/26 |
Fort Collins (CO) |
Maxwell Moran & Charlie NoslerFort Collins (CO) |
Finals |
6-4 |
6-2 |
|
|
W |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Clay Hafner & Garrett WinklebauerMonarch (Louisville, CO) |
Semi-Finals |
4-6 |
4-6 |
|
|
L |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Clay Hafner & Garrett WinklebauerMonarch (Louisville, CO) |
Round 3 |
5-7 |
6-2 |
0-1 (8-10) |
|
L |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Victor Lobello & Tyler ReyesChatfield (Littleton, CO) |
Round 4 |
6-1 |
6-4 |
|
|
W |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Charlie Nosler & Maxwell MoranFort Collins (CO) |
Round 2 |
6-4 |
6-2 |
|
|
W |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Levi Teck & Peter RadamakerRocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Round 1 |
6-4 |
6-3 |
|
|
W |
8/31 |
Horizon (Thornton, CO) |
Isaac Piburn-Burbach & Cooper BrownHorizon (Thornton, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/9 |
Legacy (Broomfield, CO) |
Samuel Law & Rufus ThompsonLegacy (Broomfield, CO) |
Finals |
7-5 |
6-4 |
|
|
W |
9/14 |
Mountain Range (Westminster, CO) |
Andrew Bui & Aidan GuanaMountain Range (Westminster, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/17 |
Dawson School (Lafayette, CO) |
Alfie Whitemore & Ryan OrrisDawson School (Lafayette, CO) |
Finals |
6-3 |
6-2 |
|
|
W |
9/21 |
Monarch (Louisville, CO) |
Clay Hafner & Garrett WinklebauerMonarch (Louisville, CO) |
Finals |
6-3 |
3-6 |
4-6 |
|
L |
9/24 |
Fairview (Boulder, CO) |
Rafael Volkamer-Pastor & Ben Mei DanFairview (Boulder, CO) |
Finals |
6-2 |
6-4 |
|
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Robert Grawemeyer & Gavin WehrleDenver East (Denver, CO) |
Round 4 |
6-1 |
7-6 (9-7) |
|
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Phoenix Lee & JJ ReschlD'Evelyn (Denver, CO) |
Round 2 |
5-7 |
2-6 |
|
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Phoenix Lee & JJ ReschlD'Evelyn (Denver, CO) |
Round 2 |
5-7 |
2-6 |
|
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Sean Phelps & Nick RuegseggerMullen (Denver, CO) |
Round 5 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Luke Beukelman & Jack SchererValor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
6-7 (3-7) |
0-6 |
|
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Drew Easton & Sam GroteMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 1 |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
10/7 |
Class 5A Region 7 (Grand Junction, CO) |
Caleb Jessen & Lars LundbergHeritage (Littleton, CO) |
Finals |
6-4 |
7-5 |
|
|
W |
10/7 |
Class 5A Region 7 (Grand Junction, CO) |
Jack Fry & Evan ProsserFruita Monument (Fruita, CO) |
Semi-Finals |
6-3 |
6-2 |
|
|
W |