8/20 |
Rocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Bailey Livengood & Eli SchulerRocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Finals |
6-2 |
6-7 (3-7) |
6-4 |
|
W |
8/26 |
Fort Collins (CO) |
Vic Hubbard & Porter GallegosFort Collins (CO) |
Finals |
4-6 |
7-6 (7-4) |
6-4 |
|
W |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Max Johnson & William RohnstockDenver East (Denver, CO) |
Round 4 |
4-6 |
6-3 |
1-0 (10-3) |
|
W |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Jared Blankenship & Harrison WentworthValor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Round 1 |
4-6 |
3-6 |
|
|
L |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Lauritz Stranzenbach & Pavi SoniNiwot (CO) |
Round 3 |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Jared Blankenship & Harrison WentworthValor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Semi-Finals |
3-6 |
5-7 |
|
|
L |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Vic Hubbard & Porter GallegosFort Collins (CO) |
Round 2 |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
8/31 |
Horizon (Thornton, CO) |
Jayden Stratton & Cooper SauerHorizon (Thornton, CO) |
Finals |
6-3 |
6-1 |
|
|
W |
9/9 |
Legacy (Broomfield, CO) |
David Johnson & Samuel HeuhalfenLegacy (Broomfield, CO) |
Finals |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
9/14 |
Mountain Range (Westminster, CO) |
Gabriel Jones & Colton BenedictMountain Range (Westminster, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/17 |
Dawson School (Lafayette, CO) |
Charlie McIlroy & Bennett OpieDawson School (Lafayette, CO) |
Finals |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
9/21 |
Monarch (Louisville, CO) |
Jackson DeAndrea & Songmin YoonMonarch (Louisville, CO) |
Finals |
4-6 |
6-1 |
6-3 |
|
W |
9/24 |
Fairview (Boulder, CO) |
Gabriel Mendoza-Garcia & Loic MastersFairview (Boulder, CO) |
Finals |
2-6 |
4-6 |
|
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Xalen Mitchell & Mateo ZimmerD'Evelyn (Denver, CO) |
Round 1 |
6-3 |
4-6 |
0-1 (6-10) |
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Carlos Pena & Jackson AlexanderMullen (Denver, CO) |
Round 5 |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Ryan Mandes & Mitchell PerezValor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
1-6 |
6-4 |
0-0 (10-8) |
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Xalen Mitchell & Mateo ZimmerD'Evelyn (Denver, CO) |
Round 1 |
3-6 |
6-4 |
0-0 (6-10) |
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Alexander Westholm & Samuel DeckerRalston Valley (Arvada, CO) |
Round 4 |
6-1 |
7-5 |
|
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Samuel Decker & Alexander WestholmRalston Valley (Arvada, CO) |
Round 4 |
6-1 |
7-5 |
|
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Ogdn Ames & Brent SimonMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 2 |
6-7 (5-7) |
0-6 |
|
|
L |
10/7 |
Class 5A Region 7 (Grand Junction, CO) |
Trevor Heer & Coltan GechterFruita Monument (Fruita, CO) |
Semi-Finals |
4-6 |
6-1 |
6-2 |
|
W |
10/7 |
Class 5A Region 7 (Grand Junction, CO) |
Rocco McKay & Blake LutherHeritage (Littleton, CO) |
Finals |
7-6 (7-3) |
3-6 |
7-6 (7-4) |
|
W |