1st | Clay Stoddard | Arcadia (Phoenix, AZ) | Final | | 00:22.51 |
2nd | Daniel Strohmeyer | Thunderbird (Phoenix, AZ) | Final | | 00:22.80 |
3rd | Jacob Bain | Phoenix Country Day (Paradise Valley, AZ) | Final | | 00:22.89 |
4th | Connor Earnest | Arcadia (Phoenix, AZ) | Final | | 00:22.92 |
5th | Sam Beaulieu | Arcadia (Phoenix, AZ) | Final | | 00:23.49 |
6th | Matthew Wood | Moon Valley (Phoenix, AZ) | Final | | 00:24.12 |
7th | Ryan Roden | Arcadia (Phoenix, AZ) | Final | | 00:24.38 |
8th | Nathaniel Barrio | Thunderbird (Phoenix, AZ) | Final | | 00:24.96 |
9th | John Eger | Arcadia (Phoenix, AZ) | Final | | 00:25.01 |
10th | CJ Van Dellen | Scottsdale Christian Academy (Phoenix, AZ) | Final | | 00:25.04 |
11th | Oliver Marsden | Phoenix Country Day (Paradise Valley, AZ) | Final | | 00:25.19 |
12th | Mathew Barnes | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 00:25.38 |
13th | Grant Logan | Phoenix Country Day (Paradise Valley, AZ) | Final | | 00:25.43 |
14th | Cameron Fournier | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 00:25.49 |
15th | Andre Zelizer | Scottsdale Preparatory Academy (Scottsdale, AZ) | Final | | 00:25.50 |
16th | Dirk Bernhardt | Scottsdale Preparatory Academy (Scottsdale, AZ) | Final | | 00:25.55 |
17th | Brad Biehl | Moon Valley (Phoenix, AZ) | Final | | 00:25.71 |
18th | Max Harrison | Scottsdale Christian Academy (Phoenix, AZ) | Final | | 00:26.07 |
19th | Joseph Cornella | Scottsdale Preparatory Academy (Scottsdale, AZ) | Final | | 00:26.48 |
20th | Jack Starr | Thunderbird (Phoenix, AZ) | Final | | 00:26.86 |
21st | Matt Finley | St. Mary's (Phoenix, AZ) | Final | | 00:27.24 |
22nd | Hector Jaramillo | Thunderbird (Phoenix, AZ) | Final | | 00:27.53 |
23rd | Sebastian Martinez-Pagan | Scottsdale Christian Academy (Phoenix, AZ) | Final | | 00:27.59 |
24th | Griffin Alexandar | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 00:27.75 |
25th | Hal Owens | Phoenix Country Day (Paradise Valley, AZ) | Final | | 00:28.09 |
26th | Filip Krstic | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 00:28.27 |
27th | Jason Sinedru | Scottsdale Christian Academy (Phoenix, AZ) | Final | | 00:28.57 |
28th | Chaz Nunez-Martinez | St. Mary's (Phoenix, AZ) | Final | | 00:28.98 |
29th | Ryan Wang | Phoenix Country Day (Paradise Valley, AZ) | Final | | 00:29.21 |
30th | Graham Thompson | Moon Valley (Phoenix, AZ) | Final | | 00:29.35 |
31st | Liam Rethore | Phoenix Country Day (Paradise Valley, AZ) | Final | | 00:29.68 |
32nd | Jacob Advincula | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 00:30.72 |
33rd | Joshua Anderson-Romero | Thunderbird (Phoenix, AZ) | Final | | 00:30.75 |
34th | Mitchell Fruchtman | Scottsdale Preparatory Academy (Scottsdale, AZ) | Final | | 00:31.18 |
35th | Gavin Brill | Scottsdale Preparatory Academy (Scottsdale, AZ) | Final | | 00:31.24 |
36th | Jared Kelso | Greenway (Phoenix, AZ) | Final | | 00:31.50 |
37th | Dylan Moreno | Moon Valley (Phoenix, AZ) | Final | | 00:33.36 |
38th | Riely Koenig | Thunderbird (Phoenix, AZ) | Final | | 00:33.87 |
39th | Daniel Bodney | Phoenix Country Day (Paradise Valley, AZ) | Final | | 00:34.33 |