1st | Relay Team | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Final | | 01:36.84 |
2nd | Relay Team | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 01:36.98 |
3rd | Relay Team | Manitou Springs (CO) | Final | | 01:37.36 |
4th | Relay Team | Evergreen (CO) | Final | | 01:37.74 |
5th | Relay Team | Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) | Final | | 01:37.78 |
6th | Relay Team | Manitou Springs (CO) | Preliminary | | 01:38.11 |
7th | Relay Team | Thompson Valley (Loveland, CO) | Final | | 01:38.43 |
8th | Relay Team | Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 01:38.83 |
9th | Relay Team | Evergreen (CO) | Preliminary | | 01:39.35 |
10th | Relay Team | Thompson Valley (Loveland, CO) | Preliminary | | 01:40.83 |
11th | Relay Team | Centaurus (Lafayette, CO) | Preliminary | | 01:41.08 |
12th | Relay Team | Centaurus (Lafayette, CO) | Final | | 01:41.51 |
13th | Relay Team | Silver Creek (Longmont, CO) | Final | | 01:41.92 |
14th | Relay Team | La Junta (CO) | Final | | 01:42.43 |
15th | Relay Team | La Junta (CO) | Preliminary | | 01:42.55 |
16th | Relay Team | Aspen (CO) | Preliminary | | 01:42.69 |
17th | Relay Team | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Final | | 01:43.21 |
18th | Relay Team | Silver Creek (Longmont, CO) | Preliminary | | 01:43.39 |
19th | Relay Team | Glenwood Springs (CO) | Preliminary | | 01:43.75 |
20th | Relay Team | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 01:43.92 |
21st | Relay Team | Skyline (Longmont, CO) | Final | | 01:44.07 |
22nd | Relay Team | Niwot (CO) | Final | | 01:44.12 |
23rd | Relay Team | Glenwood Springs (CO) | Final | | 01:44.15 |
24th | Relay Team | Niwot (CO) | Preliminary | | 01:44.23 |
25th | Relay Team | Skyline (Longmont, CO) | Preliminary | | 01:44.28 |
26th | Relay Team | Colorado Academy (Denver, CO) | Preliminary | | 01:45.71 |
27th | Relay Team | Littleton (CO) | Final | | 01:45.90 |
28th | Relay Team | Littleton (CO) | Preliminary | | 01:46.10 |
29th | Relay Team | Colorado Academy (Denver, CO) | Final | | 01:46.37 |
30th | Relay Team | Windsor (CO) | Final | | 01:46.89 |
31st | Relay Team | Windsor (CO) | Preliminary | | 01:47.08 |
32nd | Relay Team | Salida (CO) | Preliminary | | 01:47.28 |
33rd | Relay Team | Wheat Ridge (CO) | Preliminary | | 01:47.46 |
34th | Relay Team | Greeley Central (Greeley, CO) | Preliminary | | 01:47.78 |
35th | Relay Team | D'Evelyn (Denver, CO) | Preliminary | | 01:48.48 |
36th | Relay Team | Montrose (CO) | Preliminary | | 01:48.59 |
37th | Relay Team | Ponderosa (Parker, CO) | Preliminary | | 01:48.82 |
38th | Relay Team | Durango (CO) | Preliminary | | 01:49.14 |
39th | Relay Team | Green Mountain (Lakewood, CO) | Preliminary | | 01:49.30 |
40th | Relay Team | Estes Park (CO) | Preliminary | | 01:49.86 |
41st | Relay Team | Conifer (CO) | Preliminary | | 01:50.18 |
42nd | Relay Team | Pueblo West (CO) | Preliminary | | 01:50.24 |
43rd | Relay Team | Pueblo South (Pueblo, CO) | Preliminary | | 01:50.50 |
44th | Relay Team | Golden (CO) | Preliminary | | 01:50.56 |
45th | Relay Team | Eaton (CO) | Preliminary | | 01:51.34 |
46th | Relay Team | Kent Denver (Englewood, CO) | Preliminary | | 01:51.46 |
47th | Relay Team | Gunnison (CO) | Preliminary | | 01:51.57 |
48th | Relay Team | Montezuma-Cortez (Cortez, CO) | Preliminary | | 01:51.89 |
49th | Relay Team | Aspen (CO) | Final | | 01:52.23 |
50th | Relay Team | St. Mary's Academy (Englewood, CO) | Preliminary | | 01:54.75 |