1st | Christina Crane | Evergreen (CO) | Final | | 00:26.00 |
2nd | Lillianna Brooks | St. Mary's Academy (Englewood, CO) | Final | | 00:26.09 |
3rd | Hannah Ciani-Calomeris | Columbine (Littleton, CO) | Final | | 00:26.16 |
4th | Erika Schunk | Centaurus (Lafayette, CO) | Final | | 00:26.79 |
5th | Jianna Walker | Smoky Hill (Aurora, CO) | Final | | 00:27.02 |
6th | Amanda Ballard | Lakewood (CO) | Final | | 00:27.19 |
7th | Brieyana Walton | Smoky Hill (Aurora, CO) | Final | | 00:27.29 |
8th | Christina Barnett | Castle View/Douglas County (Castle Rock, CO) | Final | | 00:27.44 |
9th | Christina Barnett | Douglas County (Castle Rock, CO) | Final | | 00:27.44 |
10th | Hannah O'Neil | Denver East (Denver, CO) | Final | | 00:27.65 |
11th | Isa Faddick | St. Mary's Academy (Englewood, CO) | Final | | 00:27.71 |
12th | Rebecca Sterling | Lakewood (CO) | Final | | 00:27.78 |
13th | Caroline Pease | Denver East (Denver, CO) | Final | | 00:27.83 |
14th | Sarah Boyer | Centaurus (Lafayette, CO) | Final | | 00:27.86 |
15th | Abigail Seman | Denver East (Denver, CO) | Final | | 00:27.91 |
16th | Scout Easton | Evergreen (CO) | Final | | 00:28.05 |
17th | Phoebe Briney | Thomas Jefferson (Denver, CO) | Final | | 00:28.15 |
18th | Lexi James | Centaurus (Lafayette, CO) | Final | | 00:28.39 |
19th | Sydni Sich | Lakewood (CO) | Final | | 00:28.67 |
20th | Mariah Graves | Castle View/Douglas County (Castle Rock, CO) | Final | | 00:28.78 |
21st | Mariah Graves | Douglas County (Castle Rock, CO) | Final | | 00:28.78 |
22nd | Chloe Smith | Evergreen (CO) | Final | | 00:28.80 |
23rd | Emree Bess | Smoky Hill (Aurora, CO) | Final | | 00:28.90 |
24th | Hannah Scott | Ponderosa (Parker, CO) | Final | | 00:29.22 |
25th | Abigail Croasdell | Douglas County (Castle Rock, CO) | Final | | 00:29.33 |
26th | Abigail Croasdell | Castle View/Douglas County (Castle Rock, CO) | Final | | 00:29.33 |
27th | Kendall Bergstrom | Smoky Hill (Aurora, CO) | Final | | 00:29.66 |
28th | Katlynn Stephens | Ponderosa (Parker, CO) | Final | | 00:30.32 |
29th | Sarah Dhunjishaw | Douglas County (Castle Rock, CO) | Final | | 00:30.37 |
30th | Sarah Dhunjishaw | Castle View/Douglas County (Castle Rock, CO) | Final | | 00:30.37 |
31st | Tameryn Coryell | Evergreen (CO) | Final | | 00:30.46 |
32nd | Maddy Muniz | Ponderosa (Parker, CO) | Final | | 00:30.54 |
33rd | Eloise Young | Lakewood (CO) | Final | | 00:30.59 |
34th | Nicole Killeen | Columbine (Littleton, CO) | Final | | 00:30.76 |
35th | Victoria Charron | Arvada West (Arvada, CO) | Final | | 00:30.78 |
36th | Anna Fucarino | Colorado Academy (Denver, CO) | Final | | 00:31.34 |
37th | Ava Harrington | Cherry Creek (Greenwood Village, CO) | Final | | 00:31.53 |
38th | Ashlen Mayne | Platte Canyon (Bailey, CO) | Final | | 00:31.56 |
39th | Lauren Pulver | Thomas Jefferson (Denver, CO) | Final | | 00:31.73 |
40th | Sophia Palma | Ponderosa (Parker, CO) | Final | | 00:31.92 |
41st | Carli Alsop | Columbine (Littleton, CO) | Final | | 00:32.19 |
42nd | Alyssa Radtke | Cherry Creek (Greenwood Village, CO) | Final | | 00:32.60 |
43rd | Amanda Larson | Columbine (Littleton, CO) | Final | | 00:32.77 |
44th | Grace Fuselier | Colorado Academy (Denver, CO) | Final | | 00:33.69 |
45th | Amber Turmell | Arvada West (Arvada, CO) | Final | | 00:34.66 |
46th | Kaelyne Gomez | Denver East (Denver, CO) | Final | | 00:35.15 |
47th | Samira Ildiz | Centaurus (Lafayette, CO) | Final | | 00:35.28 |
48th | Bridget Binder | St. Mary's Academy (Englewood, CO) | Final | | 00:35.59 |
49th | Jadyn Mattson | Platte Canyon (Bailey, CO) | Final | | 00:36.87 |
50th | Courtney Connerly | Colorado Academy (Denver, CO) | Final | | 00:37.61 |
51st | Lucy Bailey | Cherry Creek (Greenwood Village, CO) | Final | | 00:44.43 |