Massachusetts All-League Football Teams
Atlantic Coast
Dennis-Yarmouth: Barry Dempsey, Artie Hairston, Dylan Hodsdon, Damion Johnson, Tommy Kennedy, Matthew Montalto, Hunter Oppedisano. Falmouth: Matt Dineen, Matt Tavares. Marshfield: Sean Camire, Joe Hastry, Bryan Mey, Mark Pomella, Mike Williams. Nauset: Brendan Battles-Santos, Dakota Girard, Derrick Holmes, Nathan Holmes, Lichota Seidewand. Plymouth North: Jamie Dougherty, John Reardon, Vinny Tavanelli. Plymouth South: Todd Bazarewsky, Dylan Oxsen. Sandwich: Kyle Hein, Tony Tully.
Bay State
Braintree: Mykel Lane. Framingham: Donald Goff, Corey McGrath. Natick: Brian Dunlap, Mike Dunlap, Tim Dunn, Troy Flutie, Brian Tingley. Needham: Jamie Arnao, Drew Burnett, Dan Kavanaugh, Peter Madsen, Zack Nussbaum, Dan Pierce, Ian Riley, Mark Riley. Newton North: Pat Bryson. Norwood: Andrew Alty, Brendan Cathcart, Joe Ciavattone, Tommy Munro. Walpole: Chris Collins, Cam Hanley, Craig Hanley, Dan King, Dave Thibault, Dan Woods. Wellesley: Cole Bouley, Dan Elfman. Weymouth: Khary Bailey-Smith, Ozzy Colarusso, John Hachey, Tim Harrington, Cameron McLevedge, Sean Murphy, Shawn Whouley.
Big Three
Brockton: Josh Braley, Josh Brewster, Devante Cartwright, Malik Cooley-Walker, Anthony Davis, Ryan Kelley, Andrew McCormick, Jesse Montiero, Joe Previte, Austin Roberts, Jerrod Shelby. Durfee: Emmanuel Fernandez, Jordan Furtado, Fritz Gustave, Tyler Pacheco, Tom Soares. New Bedford: Tyler Arena, Lucas DePina, Marcel DePina, Oliver Pires, Mike Raposa, Jaroud Wood.
Boston North
Boston English: Anthony Aviles, Kordell Harris, Richard Monteiro, Colin Thompson. Charlestown: Marc Accino, Marquise Baily-Dillard, Bobby Leslie. East Boston: Marvin DePaz, Kyle Jimenez-Fox, Leo Parnell, Andre Rickerson. Madison Park: Michael Alexander, David Steward, Isaiabrier White. South Boston: Pannell Davis, Joseph Francois, Sean Hunter, James Toles. West Roxbury: Ralph Corgain, Alex Francois, Aaron Higginbottom, Muller Mirville.
Boston South
Brighton: Joshua Altime, Dwight Kennedy, Andrew Maestre, Jonathan Marrero. Burke: Terel Andrews, Brandon Newton, James Newton. Dorchester: Kadeem Collins, Robin Cyprien, Kevin Gratts, Elijah Smith. Latin Academy: Kyle Dance, Brian Goff, Alex Guerrer, Ernest Kellough, Amario Malcolm. O'Bryant: Edwin Carrasquillo, Joseph Farrell, Christian Ransom, Mehki Williams.
CAL/NEC (Division 1)
Lynn Classical: Calvin Ebieshuwa, John Finnigan. Lynn English: Josh Bautista, Malcolm Brown-Simpson, P.J. Dorsey, Jemerson Flores, Jermaine Kelley, Josh Michel, Chris Tinkham. Masconomet: Eric Anastasio, Jake Gillespie, Kurt Hunziker, Dylan Mann, Ben Panunzio, Mike Tivinis. North Andover: Nate Hitchcock, John Iannone, Daniel Laorenza, Jon Miller, Stephen O'Grady, Greg Ryan, Brandon Walsh. Peabody: Nat Gaye, D.J. Henrick, Nick Hill, Jason Hiou, Sean Wlasuk. Revere: Drew Lauria, Robert Sasso.
CAL/NEC (Division 2)
Beverly: Dom Abate, Mike Dooling, Brendan Flaherty, Mark Giles, Kenny Pierce, Nick Quartarone, Nick Theriault. Danvers: Michael Connors, Joe Manson, Nick Valles. Gloucester: Devan Hemian, Kyle Lucido, Matt Taormina. Marblehead: Tyler Bates, Colton Dana, Oliver Gregory, Joel Katz, Jeff Peras, John Perry, Will Quigley. Salem: Christian Dunston, Nick Paine. Swampscott: A.J. Baker, Joe DeSalvo, Sam Gold, Zach Kalapinski, Aidan Lang, Mark Lausier, Nick Meninno, Richard Sullivan, Michael Walsh.
CAL/NEC (Division 3)
Amesbury: Delante Castle, Sam Kelcourse, Curran O'Connor. Newburyport: Jared Bradbury, Brett Fontaine, Coltin Fontaine, Sam Francis, Dillon Guthro, Ian Michaels, T.J. Soulther, Connor Wile. Pentucket: Nolan Dragon, Tim Freiermoth. Triton: Ryan Clay, Matt Hill, Derek Paquette, Joe Ruocco, Blaise Whitman. Winthrop: Daniel Feeley.
CAL/NEC (Division 4)
Hamilton-Wenham: Kevin Anthony, Elliott Burr, Taylor Drinkwater, Christian Ecker, Shane Jenkins, Paul Kim, Trevor Lyons, Matt Putur, Luke Wendt. Ipswich: Chris Desmond, John Elnagger, Louis Galanis, Peter Moutevelis. Lynnfield: D.J. DeGeorge, Mike Karavetsos, Andrew Kibarian, Jonathan Roberto, Steven Yobaccio. Manchester Essex: Joe Burgess, Julian Flavin, Maverick MacEachern, Paul Pennoyer. North Reading: John Fortes, Carl Lipani, Michael Moscaritolo.
Catholic Central (Large)
Archbishop Williams: Stephen Evans, Jon Kelley. Arlington Catholic: Josh Bosque-Hamilton, Bernard Lynch, John Mattera, Alec Matys, Henry O'Connell, Pat O'Donnell, Anthony Reale. Austin Prep: Joe Barry, Steve Jepeal, Mark Maradei, Nick Vitale. Bishop Fenwick: Will Clancy, John Coviello, Mike Dainis, Fran Hannon, Rufus Rushins. Cardinal Spellman: Dan Barry, Ricky Donovan, Joey Glynn, Kevin Grey, Pat Hinkley, Dan Kustka, Scott O'Brien, Pete Sawlit. St. Mary's: Todd Collier, Cory Donahue, Nick Lee, Andrew Olson, Andres Rodriguez, Guychard Samson.
Catholic Central (Small)
Cathedral: Carlos Bermudez, Mohammed Braimah, Treyvon Clegg, Marquez Correa, Rajdel Francois, Geeavontie Griffith, Matt Owens, Sage Philippe, Derrick Welcome. Lowell Catholic: Bryan Doughty, MacKenzie Flynn, Jake Martin, Jake Rafferty, Chris Regan, Taylor Rourke. Marian: Trevor Rabidou, Andrew Sharkey, John Walsh. Matignon: Jonathan Barry, Owen Bullock, John Clifford, John Flaherty, Ron Slager. Pope John: Malcolm Brown, Mosies Casado, Narvel Caze, Joe D'Onofrio, Matt Feetham, James McCormack, Robert McMaster, Chris Rogers, Cameron Selfridge. Pope John Paul II: Sean Banks, Jeffrey Born, Tyler Burke, Ben Crago, Robert Dombrowski, Andrew Eddy, Billy Satkavich, Matt Thacher. St. Clement: Michael Julce, Junior Oyaronbi, Matthew Pereira, Kevin Pierre, Jamie Thompson. Trinity Catholic: Mike Antonelli, Jared Madeira.
Catholic Conference
BC High: Luke Catarius, Preston Cooper, Jack McDonald, Gordon McLeod, Jameson McShea, Bartley Regan, Adam Richard, John Snee. Catholic Memorial: David Berment, AJ Doyle, Donovan Henry, Sean Lampron, Mike Lyons, Peter Ngobidi, Armani Reeves, John Schneider, Camren Williams. Malden Catholic: Scott Layton, Anthony Libby, Jordan Noone, Joe Penta, Kevin Roche. St. John's Prep: Lucas Bavaro, Gerald Kahari, Kyle Kaneb, Owen Lynch, Alex Moore, Jon Thomas. Xaverian: Chris Calvanese, Ray Gobbi, Maurice Hurst, Jules Murphy, D.J. Pagliuca, Hunter Taute, Mike Warren.
Commonwealth (Large)
Greater Lawrence: Carlos Aquino, John Augusta, Jake Barchard, Jean Garib, Yamarco Guzman, Jonathan Montero, Christian Rivera, Nicholas Sosa. Lynn Tech: Jacob Devaney, Rashidi Ellis, Kennedy Gomes, Pedro Martinez, Jeremy Quinton, E.J. Ward. Northeast: Alejandro Arrano, Ian Bagby, Kenny Bartolo, Jerel Hickerson, Jonathan Hughes, Bobby Novello, Zack Roy. Shawsheen: Andrew Dascoli, Paul DePlacido, Nick Federico, Nate Logan, Nick Martini, Mike O'Hearn, Devonn Pratt. Whittier: Jack Cressy, Pat Lawlor, Nick Mazzone, William Pound, Shane Surrette.
Commonwealth (Small)
Chelsea: Anthony Arroyo, Raul Flores, Rony Gomez, Juan Martinez, Hector Rivera, David Roque, Joseph Saez. Greater Lowell: Brian Bond, Derek Bruce, Adam Fisher, Joe Forster, Dan LeClair, Tyler Mahoney, Jared Norkiewicz. Mystic Valley: Klysman Afonso, Patrick Appleby, Alex Baires, Brian O'Connor. North Shore: Dan Bailey, Nicholas Brooks, Ryan Fanning, Justin Lee, Ross Murphy, Tyler Skane.
Dual County (Large)
Acton-Boxborough: Mike Duggan, Billy Jackman, Jake Pilecki, Brooks Poulin, Kyle Sweeney, Peter Trombley. Lincoln-Sudbury: Rick Antonellis, Kyle Ashley, Matt Cahill, Brian Carroll, Chris Giorgio, Jack Harris, Tim Krumsick, Will Twyman, Chris Whitehouse. Newton South: Andrew Chen, Sam Russell. Waltham: Junior Cherry, Darius Holloway, Kyle Nocera. Westford: Joe Donnelly, Justin Mount, Matt Sullivan, Nate Tashjy.
Dual County (Small)
Bedford: Jonathan Banister, Sam Bigda-Peyton, Cam Bochman, Ryan Clasby, Nick Falzone, Nick Williamson. Boston Latin: Jhalen Bien-Aime, Zack Grasso, Tyler Hallinan, David Hernandez, Rudolph Lewis, Mike McKie, Seth Occeus. Concord-Carlisle: Evan Boynton, Henry Bumpus, George Craan, Tyquan Culbreath, Jackson Finigan, Tom Gregory, Thomas Kleyn, Andrew vanderWilden. Wayland: Matt Devlin, Tyler Mordas. Weston: Robert Bennett, Igwe Igwe-Kalu, Jarrett Rowe, Richard Webb.
Eastern Athletic
Bishop Feehan: Joseph Agnello, James Corbesero, Cameron Frye, Edward Giles, Daniel Kroll, John LaBelle, Mitchell Martin, Timothy McMackin, Andrew Murphy. Bishop Stang: Jason Beauregard, Richard Gralton, Alec Mahoney, Charlie McKeenum. Coyle & Cassidy: Dylan Greene, Matthew Perkins, Andrew Rodriguez, Mark Schneider. Martha's Vineyard: Delmont Araujo, Tyler Araujo, Michael Montanile, Connor Smith. Somerset Berkley: Ben Beaulieu, Mike Garrant, John Melchert, Pat Monahan, Cole Stafford.
Evergreen
Dexter: Abner Logan, Kian Seibel, Craig Strand, Costa Toubekis. Hebron (Maine): Shaquille Cezont-Holmes, Mike Fitzsimmons, Justin Levesque. Holderness: Keith Babus, Connor Smith. Hyde (Conn.): Safi Hasseeb, Greg Munetz. Hyde (Maine): Bemnett Banks, Zach Tolmen. Kents Hill: O'Shea Bell, Brett Kidik, Charles Migner, Kevin Smith. New Hampton: Clint Atkinson, Javar Coleman, Matt Dean, Dane Dudick, Jake Kiley. Pingree: Kenny Adinkra, Nick Antenucci, Jerome Cappadona, Luis Rodriguez, John Spears. Portsmouth Abbey: Matthew Brigham, Kian Kenahan, Austin Kreinz, Drake Kreinz, Severin St. Claire. Proctor: Mike Lombard, Derrick Nowell, Ryan Peel, Ryan Powers. Tilton: Zach Claridge, Nick DeRocher, David Welch. Vermont Academy: Tyler Hurd, Joe Stefanik, Cedric Vinet.
Founders
Choate: Austin Carter, Kyle Nolan, Matt Porter. Hotchkiss: John Vassar. Kent: Chris Mulumba, Tevaun Smith, Jordan Teague. Loomis Chaffee: Steve Turner, Josh Winslow. Salisbury (Conn.): Lucas Amato, Anthony McDonnaugh. Trinity-Pawling: Trent Dennington. Westminster: Kashden Naraine, Kadeam Ward.
Greater Boston
Cambridge: Kevin Lovaincy, David Maaghul, Magic Price-Espada, Elija Scott. Everett: Kenny Calaj, Jonathan DiBiaso, Jalen Felix, Ralph Jonathas, Vondell Langston, Chris McCarthy, Jaylen McRae, John Montelus, Nick Stanfield, Jakarrie Washington. Malden: Garvin Cius, Witchie Exilhomme, Jake Martino, O'Shane McCreath, Jamie McInerney, Austin Teal. Medford: Nate Clement, Nick Olivier. Somerville: Ryan Conte, Stanley Georges.
Hockomock (Davenport)
Canton: Elias Camacho, Brandyn Sparks. Foxborough: Andrew Bronsdon, Greg Stamatov. Oliver Ames: Samuel Langston, Keith Sullivan, Alex Tepper. Sharon: Sean Asnes, Brad Schiff. Stoughton: Brandon Alves, John Olsen.
Hockomock (Kelley-Rex)
Attleboro: Malique Clark, Brandon Mooney, Zach Morrison. Franklin: Rhett Davis. King Philip: Joe Cochrane, John Dillon, Jason Litchfield, Nick Lussier, Sam MacDonald, Charles Ruffin. Mansfield: Nick Chiocco, Greg Donahue, Dan Gilmore, Zach Schafer, Blayne Taylor. North Attleborough: Eric Beckwith, Alex Jette, Paul Norris.
ISL
Belmont Hill: Brian Bowser, George McLaughlin, Michael Minahan, Parker Mundt, Conor Murphy, Eric Oberg, Robert Perdoni. Brooks: Tommy Mumford. BB&N: Chris Coady, Dan Connaughton, Nick DiChiara, Brendan O'Neil, Eric Olson. Governor's Academy: Sam Davis, Tate Jozokos, Ryan Macri, Todd Moores, Elijah Morrissey, Tucker Oniskey, Kirk Ryder. Groton: Trevor Bossi, David Caldwell, Sam Caldwell, Walter Hunnewell, Adam Lamont, Joe MacDonald. Lawrence Academy: Marcus Backlin, Andrew Crane, Darrien Myers. Middlesex: Nick Andonian, Nate Canniff, Alex Fuchs, Bryson Gilbert-Bono, Sam Tweed. Milton Academy: Otis Handy, Drew Jacobs, Justin Yoon. Nobles: Sam Freeman, Brad Rigoli. Rivers: George Crowley, Carlin Haymon, Billy Oldach, Ash'Shaquor Sandiford. Roxbury Latin: Matt Doyle, Kevin Godin, Mackay Lowrie, Patrick McDonough, Sean Myers. St. George's: Drew Boyd, Riley McCabe. St. Mark's: Zack Twitchell, Mark Upton. St. Paul's: Dan Beliveau, Richard Bradley, Harry Nicholas, Connor O'Brien. St. Sebastian's: Jack Connolly, Brendan Daly, Kendall Dardy-Jones, Austin Franchi, Sam Hodgson, Brian Mullin. Thayer: Jack Becker, James Becker, Shane Donovan, Aaron Gilmer, Brendan Lawler, Bryan Vieira.
Mayflower (Large)
Bishop Connolly: Zach Aronson. Blue Hills: Vincent Burton, Nick Catrambone, John Curran, Donyee' Evans, Steven Snyder, Isaiah Teixeira, Zachary Tempone. Bristol-Plymouth: Adam Mota. Diman: Austin Campos, Mike Ferreira, Trevon Goncalves, James Lesier, Nate Levesque. Southeastern: Ken Brodie, Kevin Merrick, Matt Small. Tri-County: Jason Guimond, Steven Hogan, Tyler Kaufman, Ben Martin, James Veradt.
Mayflower (Small)
Holbrook: Dantè Bittle, Anthony Bollitier, Isaac Marrero, Darius Pritchette, Nick Quinn, Ben Riordan, Jack Sundberg. Nantucket: Andrew Benson, Terrell Correia, Taylor Hughes, Zach Moran, Codie Perry. Old Colony: Ian Muniz. South Shore Voc-Tech: Andy Beckwith, Nick Beckwith, Sam Clark, Jared McAuliffe, Jake Petruzzelli. Upper Cape: Edgar Eldredge, Eric Marks. West Bridgewater: Zack Harris, Joshua Ruggles, Michael Toczko.
Merrimack Valley (Division 1)
Andover: Andrew Coke, Matt Crush, Will Heikkinen, T.J. Leeman, C.J. Scarpa, Freddie Scribner, Mark Zavrl. Billerica: Matt Clifford, Chad DellaPorta, Eddie Jankowski, Nick LaSpada, Byron Ramirez, Cam Slatton. Central Catholic: Michael Barry, Ryan Barry, Pat Hammond, Dan Kfoury, Devon Lattrell, Matt McDermott, Christian Nunez. Chelmsford: Joe Christopher, Ryan DeCose, Colby Emanouil, Corey Everleigh, Brett Harrington, Tim Joy, Vinny Maniscalco, Eddie Sheridan. Lowell: Gilberto Brown, R.J. Noel.
Merrimack Valley (Division 2)
Dracut: Zach Bassett, Matt Ferrazzani, Jake MacShane, Peter Salem. Haverhill: Chance Brady, Dan Burrows, Blaine Joia, Connor Tufts. Lawrence: Nathan Baez. Methuen: Eric Lacroix, Gio Rivera, Corey Shepherd. Tewksbury: Daniel Altavesta, Chris Bettano, Evan Conway, Ryan Eatherton, Kevin Saunders, Derek Tarpey.
Middlesex (Large)
Arlington: Matt Garcia, Tom Jantz. Belmont: J.C. Reynolds, Angel Tejada. Lexington: Noah Hurley, Korey Kajko, Max McDaniel, Connor Murray. Reading: Drew Belcher, Tom Beucler, Billy Carnes, Matthew Comerford, Anthony DeSimone, Andrew Ferraro, Liam Kenneally, Ryan Maney, Alex Valente. Winchester: Lars Zandbergs. Woburn: Nico Cornelio, Jake Delano, Chucky Ortiz, David Pratt, A.J. Santiago, Dan Walsh.
Middlesex (Small)
Burlington: Dalton Barrucci, Nick Ciardi, Dominic Colichio, Jonathan Dube, Bill Murphy, Marcus Odiah, Kyle Shields. Melrose: Bobby Croce, C.J. Hanson, Brendan McGonagle, Spencer Walsh. Wakefield: Mike Amentola, Zach Bates, Jamie Bourque, Nick Calderone, Dan Cardillo, Matt McKenna, Joe Pacitto, Josh Puccio. Watertown: Joey Farrar, Giovanni Ortiz, P.J. Phinney. Wilmington: Matt Ferreira, Alex Furlong, John Parsons.
NEPSAC
Berkshire: Dan Moloy. Brunswick: Donqutae Robinson. Canterbury: Troy Williams. Cheshire Academy: Connor Caponegro, Malik Golden, Mike Villapiano, A.J. Zuttah. Cushing: Dominik Kozlowski. Deerfield: Thuc Phan. Gunnery: Jibrail Coy. KLHT: Kevin Peabody, Joey Santoro. Phillips Andover: Tyler West. Phillips Exeter: Cam Shorey. Pomfret: Keith Ducharme. Rye Country Day: Andrew Miller, Sam Stern, Garrette Washington. St. Thomas More: Denzel Washington. Suffield: Paul McCarthy, J.C. Murtagh, Christian Wilkins. Tabor: Wyatt Chickillo, Jay Sylva. Taft: Tim Drakely, Anthony Gaffney, Matt Quatrano, Jordan Stone. Wilbraham & Monson: Craig Martin. Williston Northampton: Chris Norberg, Daniel Rowe. Worcester Academy: Jordan Lucas, Corey Majors.
Old Colony
Barnstable: D.J. Crook, Andrew Ellis, Tedaro France, Theo France, Jason Frieh, Tom Grimmer, Ryan Litchman, Dylan Morris, Nick Peabody. Bridgewater-Raynham: Brad DeIuliis, Eric DeMoura, Joe Macinnis, Branden Morin, Spencer Poh, Nick Schlatz, Eric Wabrek. Dartmouth: John Dillingham, Jed Kiley, Trevor Leandro, Mitchell Loranger, Brock Thibeault, Devin Vial. Taunton: Stephen Bosworth, Paul Faria, Brendan Kotsiopolos, Joey Walsh.
Patriot (Fisher)
Hanover: Patrick Connors, Nick Elicone, Patrick Hannigan, Matt Lane. Middleborough: Derek Kaplinger. Pembroke: Cullan Fitzgerald, Jon Hooper, Tom Johnson, Dan McCourt, Luke Nagle, Brian Tinkham. Quincy: Reggie Cesar, Jalen Green, Danilo Lopes. Scituate: Lucas Barisano, John Foster, Matt King, Mike Stewart, Alex Way.
Patriot (Keenan)
Duxbury: Gordon Acha, James Burke, Joe Guilfoile, Jon Hurvitz, Rob Kosharek, Marshall McCarthy, Reilly Naton, Matt O'Keefe, Max Randall, Don Webber. Hingham: Kevin McCarthy, Reed McLeod, Rob Murray, John O'Connell. North Quincy: Marquis Chase, Walter Hannon. Silver Lake: Jackie Hurley. Whitman-Hanson: David Colclough, AJ Glynn, Ryan Henry.
South Coast
Apponequet: Chris Dion, Nate Michael. Bourne: Joseph Epps, Drew Girouard, Colin Lanoie, Jason Moriarty, Nick Pereira, Jack Schmitt. Dighton-Rehoboth: Joe Alexander, Adam Benvie, Justen Galego, Jarred Joyal, Bryan Rocha. Fairhaven: Tanner Kisla, Billy Pires. Greater New Bedford: Tristen Clark, Louis Melendez. Old Rochester: Nick Holt, Max Risch. Seekonk: Michael Braunsdorf, Ari Kappatos, Matt LaChance, Alex Sawyer, Tyler Viera. Wareham: Anthony Abbott, Darien Fernandez, Josh Simmons.
South Shore
Abington: Tim Ferguson, Babila Fonkem, Cejay Suarez, Pat Zadrozny. Cohasset: John Collins, Alex Evans, Kyle Livingstone, Rob Mahoney, Sean McKenna. East Bridgewater: Andrew Benson, Casey DeAndrade, Tim O'Brien, Patrick O'Neill, Brett Palaschak, Zach Rice, Trevor Whitcher. Hull: Sonny Hill, Mack Murphy, Joe Parke, Chris Shaffer, Dylan Shea. Mashpee: John Benard, Jordan Keliinui, Graham Kilpatrick, Kyle Murray, Zak Orcutt, Jared Taylor, Johnny Williams. Norwell: Luke MacDonald, Sean Staples. Rockland: Devyn Flipp, Zach Kimball, Ricky Witt.
Tri-Valley (Large)
Holliston: Max Athy, Dan Barone, Jake Battersby, Brody Ciarcello, Robby Donovan, Dave Dubin, Jake Frechette. Hopkinton: Ryan Bohlin, Keaton Britt, Mike Decina, Connor Farrell, James Goncalves, Barrett Hanlon, Alex Hulme, Jake Lehman, Mark Lockett, Adam O'Neil, Jack Ryan. Medfield: Ife Abedayo, Alex Opiela, Greg Rose, Thomas Valente. Medway: Greg Amato, Ryan Bukis, Derek Dumouchel, Connor Flanagan, Jack McNamara, Pat Sheehan, Chris Walsh. Westwood: Nicky Antonellis, Bo Berluti, Matt Cannon, Glen Donovan, Andrew Fiumedora, Glenn Parsons, Brandon Rodenbush, Derek St. Hill.
Tri-Valley (Small)
Ashland: Colin Daly. Bellingham: Lucas Armstrong, Chris Dagg, Matt Kupiec, Kevin McTomney, Ryan Wilson. Dover-Sherborn: Matt Heinlein, Chris Ouellet, Billy Polk, Will Scatchard. Millis: Jon Baker, Mike Meuse, Jimmy Perkins, Connor Sayles, Ian Strom, Bay Tangney. Norton: Tyler Durocher, Stephen Hudson, Josh Jenkins, Nick Jenkins, Pat O'Malley, Zack Sicard.