3/14 |
Lewis-Palmer (Monument, CO) |
Stephanie Nolt & Victoria VannLewis-Palmer (Monument, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
3/22 |
Niwot (CO) |
Tehnley White & Jewel NgNiwot (CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
4/6 |
Palmer Ridge (Monument, CO) |
Madi Luce & Paiton RigglePalmer Ridge (Monument, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
4/8 |
Phil Krous Invitational Hosted by Denver East (DENVER, CO) |
Amanda Pruitt & Ashlen GroteMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
6-2 |
6-4 |
|
|
W |
4/8 |
Phil Krous Invitational Hosted by Denver East (DENVER, CO) |
Kendall Jackson & Olivia WoodsHeritage (Littleton, CO) |
Semi-Finals |
6-4 |
6-2 |
|
|
W |
4/8 |
Phil Krous Invitational Hosted by Denver East (DENVER, CO) |
Sophia Skurnick & Olivia StacksCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
4/11 |
Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Hunter Jones & Lizzie McCurdyDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
4/15 |
CC Invite (Greenwood Village, CO) |
Jen Johnson & Sarah FroschDenver East (Denver, CO) |
Round 2 |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
4/15 |
CC Invite (Greenwood Village, CO) |
Lindsay Noble & Erinn HoganFossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Round 3 |
6-2 |
6-4 |
|
|
W |
4/15 |
CC Invite (Greenwood Village, CO) |
Elsa Berkner & Abbott HoevenPoudre (Fort Collins, CO) |
Round 1 |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
4/18 |
Air Academy (US Air Force Academy, CO) |
Ally Reeder & Lyla HollisAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Finals |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
4/19 |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Tiffany Parobek & Lucie HosseValor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
6-3 |
6-2 |
|
|
W |
4/21 |
Cheyenne Mountain Invitational (Colorado Springs, CO) |
Allison Murphy & Emily WilkinsCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Round 2 |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
4/21 |
Cheyenne Mountain Invitational (Colorado Springs, CO) |
Ally Reeder & Lyla HollisAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 3 |
8-6 |
|
|
|
W |
4/21 |
Cheyenne Mountain Invitational (Colorado Springs, CO) |
Lucy Sherman & Riley KnippRalston Valley (Arvada, CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
4/26 |
Denver East (Denver, CO) |
Sarah Frosch & Jen JohnsonDenver East (Denver, CO) |
Finals |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
4/28 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Allison Murphy & Emily WilkinsCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
6-0 |
6-3 |
|
|
W |
5/4 |
4A Region 6 - Cheyenne Mountain High School (Colorado Springs, CO) |
Timber Alley & Anna GriffinCoronado (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |