3/10 |
Uintah (Vernal, UT) |
Josh SpeirsUintah (Vernal, UT) |
Finals |
0-6 |
6-7 (4-7) |
|
|
L |
3/16 |
Delta (UT) |
Brian FowlesDelta (UT) |
Finals |
4-6 |
4-6 |
|
|
L |
3/21 |
Carbon boys invitational (Price, UT) |
Jacob SasserUnion (Roosevelt, UT) |
Round 1 |
7-6 (8-6) |
6-3 |
|
|
W |
3/21 |
Carbon boys invitational (Price, UT) |
Tyler SaundersRichfield (UT) |
Round 2 |
1-6 |
6-4 |
6-7 (8-10) |
|
L |
3/21 |
Carbon boys invitational (Price, UT) |
Nathan BigelowManti (UT) |
Round 3 |
6-3 |
6-2 |
|
|
W |
3/23 |
Manti (UT) |
Nathan BigelowManti (UT) |
Finals |
6-1 |
7-5 |
|
|
W |
4/1 |
St. George Invitational Class B 4/1/2022 - 4/2/2022 (St. George, UT) |
Spencer DuncanBear River (Garland, UT) |
Round 4 |
8-5 |
|
|
|
W |
4/1 |
St. George Invitational Class B 4/1/2022 - 4/2/2022 (St. George, UT) |
Lalith SureshWaterford (Sandy, UT) |
Round 2 |
2-8 |
|
|
|
L |
4/1 |
St. George Invitational Class B 4/1/2022 - 4/2/2022 (St. George, UT) |
Teagon BroadbentOgden (UT) |
Round 1 |
3-8 |
|
|
|
L |
4/1 |
St. George Invitational Class B 4/1/2022 - 4/2/2022 (St. George, UT) |
Calvin BeckCedar (Cedar City, UT) |
Round 3 |
4-8 |
|
|
|
L |
4/1 |
St. George Invitational Class B 4/1/2022 - 4/2/2022 (St. George, UT) |
Bryce ChristiansenSnow Canyon (St. George, UT) |
Round 5 |
5-8 |
|
|
|
L |
4/14 |
Gunnison Valley (Gunnison, UT) |
Nate StewartGunnison Valley (Gunnison, UT) |
Finals |
6-3 |
7-5 |
|
|
W |
4/15 |
Tooele Valley Meet (Grantsville, Stansbury, UT) |
Kyler WilliamsJuab (Nephi, UT) |
Round 3 |
0-6 |
1-6 |
|
|
L |
4/15 |
Tooele Valley Meet (Grantsville, Stansbury, UT) |
Tanner LarsenStansbury (Stansbury Park, UT) |
Round 1 |
8-5 |
|
|
|
W |
4/15 |
Tooele Valley Meet (Grantsville, Stansbury, UT) |
Camdin NelsonGrantsville (UT) |
Round 2 |
1-6 |
1-6 |
|
|
L |
4/19 |
Grand County (Moab, UT) |
Liam KnowlesGrand County (Moab, UT) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
4/20 |
San Juan (Blanding, UT) |
Spencer JensenSan Juan (Blanding, UT) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
4/26 |
Richfield (UT) |
Tyler SaundersRichfield (UT) |
Finals |
3-6 |
5-7 |
|
|
L |
4/29 |
Uintah Invitational (Vernal, UT) |
Nate StewartGunnison Valley (Gunnison, UT) |
Round 2 |
0-8 |
|
|
|
L |
4/29 |
Uintah Invitational (Vernal, UT) |
Ian WirickMorgan (UT) |
Round 1 |
6-8 |
|
|
|
L |
4/29 |
Uintah Invitational (Vernal, UT) |
Jacob SasserUnion (Roosevelt, UT) |
Round 3 |
8-3 |
|
|
|
W |
4/30 |
Uintah Invitational (Vernal, UT) |
Josh SpeirsUintah (Vernal, UT) |
Round 5 |
4-8 |
|
|
|
L |
4/30 |
Uintah Invitational (Vernal, UT) |
Spencer JensenSan Juan (Blanding, UT) |
Round 4 |
8-3 |
|
|
|
W |
5/3 |
Canyon View (Cedar City, UT) |
Brandon LeeCanyon View (Cedar City, UT) |
Finals |
5-7 |
6-2 |
2-6 |
|
L |
5/5 |
South Sevier (Monroe, UT) |
Brayden StaplesSouth Sevier (Monroe, UT) |
Finals |
2-6 |
2-6 |
|
|
L |
5/13 |
3A Region 12 Tournament (Richfield/Monroe, UT) |
Nate StewartGunnison Valley (Gunnison, UT) |
Round 2 |
6-7 (3-7) |
5-7 |
|
|
L |
5/13 |
3A Region 12 Tournament (Richfield/Monroe, UT) |
Tyler SaundersRichfield (UT) |
Round 3 |
2-6 |
2-6 |
|
|
L |
5/13 |
3A Region 12 Tournament (Richfield/Monroe, UT) |
Brandon LeeCanyon View (Cedar City, UT) |
Round 1 |
6-0 |
6-4 |
|
|
W |