2/26 |
State Wide Invite (Albuquerque, NM) |
Junseo Kim & Thomas ChadwickLos Alamos (NM) |
Round 1 |
8-9 |
|
|
|
L |
2/26 |
State Wide Invite (Albuquerque, NM) |
Adam Takeshita & Peter KoMesilla Valley Christian School (Las Cruces, NM) |
Round 2 |
8-2 |
|
|
|
W |
3/10 |
New Mexico Military Institute (Roswell, NM) |
Francisco Saracho & Allen DeGrootNew Mexico Military Institute (Roswell, NM) |
Finals |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
3/11 |
Goddard (Roswell, NM) |
Matt Elwell & Leo MelendezGoddard (Roswell, NM) |
Finals |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
3/11 |
New Mexico Military Institute (Roswell, NM) |
Francisco Saracho & Luis FontesNew Mexico Military Institute (Roswell, NM) |
Finals |
6-4 |
3-6 |
14-12 |
|
W |
3/12 |
Farmington (NM) |
Ned Merrion & Sol RasconFarmington (NM) |
Finals |
4-6 |
7-6 (7-5) |
0-0 (10-3) |
|
W |
3/18 |
Taos (NM) |
Victor Burns & Jonathon PieperTaos (NM) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
3/18 |
Belen (NM) |
Mikey Brown & Derek SaavedraBelen (NM) |
Finals |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
3/18 |
Farmington Invite (Farmington, NM) |
Victor Burns & Jonathon PieperTaos (NM) |
Round 1 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
3/18 |
Farmington Invite (Farmington, NM) |
Mikey Brown & Derek SaavedraBelen (NM) |
Round 2 |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
3/18 |
Farmington Invite (Farmington, NM) |
Ned Merrion & Sol RasconFarmington (NM) |
Round 3 |
6-2 |
6-4 |
|
|
W |
3/19 |
Farmington (NM) |
Ned Merrion & Sol RasconFarmington (NM) |
Finals |
6-2 |
6-4 |
|
|
W |
4/1 |
Espanola Valley (Espanola, NM) |
phillip chaon & kenneth martinezEspanola Valley (Espanola, NM) |
Finals |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
4/1 |
Roswell (NM) |
Clayne Williams & Victor CamposRoswell (NM) |
Finals |
8-0 |
|
|
|
W |
4/2 |
Espanola Valley Invite (Espanola, NM) |
George Margevicius & Andrew TangLos Alamos (NM) |
Round 2 |
2-6 |
4-6 |
|
|
L |
4/2 |
Espanola Valley Invite (Espanola, NM) |
Luis Dominguez & Joaquin AndradeRoswell (NM) |
Round 3 |
8-2 |
|
|
|
W |
4/8 |
Academy Invite (Albuquerque, NM) |
Mikey Brown & Josef JaramilloBelen (NM) |
Round 4 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
4/8 |
Academy Invite (Albuquerque, NM) |
Andrew Tang & George MargeviciusLos Alamos (NM) |
Round 1 |
2-4 |
1-4 |
|
|
L |
4/8 |
Academy Invite (Albuquerque, NM) |
George Margevicius & Andrew TangLos Alamos (NM) |
Round 1 |
1-4 |
2-4 |
|
|
L |
4/8 |
Academy Invite (Albuquerque, NM) |
Graham Collis & Jack KellerAlbuquerque Academy (Albuquerque, NM) |
Round 2 |
0-4 |
0-4 |
|
|
L |
4/8 |
Academy Invite (Albuquerque, NM) |
Joshua Hood & August VoelkerBosque (Albuquerque, NM) |
Round 3 |
6-3 |
6-3 |
|
|
W |
4/8 |
Los Alamos (NM) |
Andrew Tang & George MargeviciusLos Alamos (NM) |
Finals |
2-4 |
1-4 |
|
|
L |
4/9 |
Belen (NM) |
Mikey Brown & Derek SaavedraBelen (NM) |
Finals |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
4/9 |
Bosque (Albuquerque, NM) |
August Voelker & Joshua HoodBosque (Albuquerque, NM) |
Finals |
6-3 |
6-3 |
|
|
W |
4/16 |
Miyamura (Gallup, NM) |
Christian Belone & Cole BuserMiyamura (Gallup, NM) |
Finals |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
4/19 |
Farmington (NM) |
Ned Merrion & Sol RasconFarmington (NM) |
Finals |
6-4 |
6-2 |
|
|
W |