8/25 |
Lowry Bishop (Grand Junction, CO) |
Hunter Monson & Garrett CoveyduckSmoky Hill (Aurora, CO) |
Round 2 |
6-7 (2-7) |
3-6 |
|
|
L |
8/25 |
Lowry Bishop (Grand Junction, CO) |
Barrett TaylorSteamboat Springs (CO) |
Round 4 |
|
|
|
DF |
T |
8/25 |
Lowry Bishop (Grand Junction, CO) |
Bryce Cordts-Pearce & Lukee TralinsAspen (CO) |
Round 2 |
6-2 |
7-5 |
|
|
W |
8/25 |
Lowry Bishop (Grand Junction, CO) |
Evan Diehl & Matthew Ruiz DiazFossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Round 1 |
3-6 |
3-6 |
|
|
L |
8/30 |
Grand Junction (CO) |
Devin Zunich & Matt CarbajalGrand Junction (CO) |
Finals |
7-5 |
2-6 |
10-4 |
|
W |
9/5 |
Aspen (CO) |
Bryce Cordts-Pearce & Lukee TralinsAspen (CO) |
Finals |
1-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/8 |
Western Slope (Grand Junction, CO) |
Mountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 5 |
1-6 |
|
|
|
L |
9/8 |
Western Slope (Grand Junction, CO) |
Bear Creek (Lakewood, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope (Grand Junction, CO) |
Golden (CO) |
Round 3 |
8-3 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope (Grand Junction, CO) |
Brayden White & Nick CreganAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 4 |
7-5 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope (Grand Junction, CO) |
Heritage (Littleton, CO) |
Round 2 |
3-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/12 |
Grand Junction (CO) |
Matt Carbajal & Devin ZunichGrand Junction (CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/16 |
Evergreen (CO) |
Brandon Giebner & Ryan AskEvergreen (CO) |
Finals |
6-1 |
6-4 |
|
|
W |
9/16 |
Steamboat Springs (CO) |
Barrett Taylor & Brayden MacDougalSteamboat Springs (CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/19 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Daniel Duell & Eli McDanielGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/21 |
Chatfield (Littleton, CO) |
Brendan Coggins & Kit BowersChatfield (Littleton, CO) |
Finals |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Devin Brownstein & Tyler SchoenCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Round 1 |
1-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/23 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Brendan Bradfield & Caydon BraninePueblo West (CO) |
Round 4 |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
9/23 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Josiah Alirez & Anthony AlirezGreeley Central (Greeley, CO) |
Round 2 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/23 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Tyler Schoen & Devin BrownsteinCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Round 1 |
1-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/23 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Kyle Rennie & Jack BauerPonderosa (Parker, CO) |
Round 3 |
7-5 |
6-1 |
|
|
W |
9/26 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Daniel Duell & Eli McDanielGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/28 |
Durango (CO) |
Noah Pritchard & Corbin ReiterDurango (CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |