8/26 |
Arapahoe (Centennial, CO) |
Ryan Souther & Peter BuckleyArapahoe (Centennial, CO) |
Finals |
2-6 |
3-6 |
|
|
L |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Chase Lewis & Isaac FerayorniBoulder (CO) |
Round 3 |
6-7 |
3-6 |
|
|
L |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Chase Lewis & Isaac FerayorniBoulder (CO) |
Round 4 |
4-6 |
4-6 |
|
|
L |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Brodik Howe & Ben WillcuttMonarch (Louisville, CO) |
Round 2 |
6-7 (0-1) |
6-3 |
0-0 (10-7) |
|
W |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Boulder (CO) |
Round 3 |
6-7 (0-1) |
3-6 |
|
|
L |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
John Abbott & William GolinvauxDenver East (Denver, CO) |
Round 1 |
6-2 |
6-4 |
|
|
W |
8/27 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Boulder (CO) |
Round 4 |
4-6 |
4-6 |
|
|
L |
8/31 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Charlie Stern & Jack EikelbernerCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
2-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/7 |
Chatfield (Littleton, CO) |
Max Mercer & Spencer KardasChatfield (Littleton, CO) |
Finals |
0-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/8 |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Jared Blankenship & Harrison WentworthValor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
2-6 |
6-7 (6-8) |
|
|
L |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Jonah IllsleyAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 1 |
2-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
John Peterson & Tyler WebsterMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
8-10 |
|
|
|
L |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Jonathan Balding & Shawn FreebornGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Round 5 |
8-5 |
|
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Jonah IllsleyAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 6 |
8-4 |
|
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Xavian Lane & Nick WarnerGrand Junction (CO) |
Round 4 |
10-2 |
|
|
|
W |
9/10 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Hunter Grey & Michael ShiresDurango (CO) |
Round 2 |
10-1 |
|
|
|
W |
9/14 |
Lakewood (CO) |
Casey LeBlanc & Jack StringerLakewood (CO) |
Finals |
6-0 |
6-4 |
|
|
W |
9/16 |
Columbine (Littleton, CO) |
Leland Sherpa-Pham & Will CiceroColumbine (Littleton, CO) |
Finals |
7-5 |
6-4 |
|
|
W |
9/21 |
Arvada West (Arvada, CO) |
Stephen Erickson & Owen LandisArvada West (Arvada, CO) |
Finals |
3-6 |
6-2 |
3-6 |
|
L |
9/22 |
Legacy (Broomfield, CO) |
Legacy (Broomfield, CO) |
Finals |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
John Peterson & Tyler WebsterMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 4 |
2-6 |
2-6 |
|
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Luke Christoffersen & Vince CushnieD'Evelyn (Denver, CO) |
Round 1 |
0-6 |
1-6 |
|
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Chase Lewis & Isaac FerayorniBoulder (CO) |
Round 2 |
3-6 |
1-6 |
|
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Chase Lewis & Isaac FerayorniBoulder (CO) |
Round 2 |
3-6 |
1-6 |
|
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Noah WanjaMullen (Denver, CO) |
Round 5 |
1-6 |
7-6 (7-5) |
0-0 (10-5) |
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Laird Whitelaw & Max JohnsonDenver East (Denver, CO) |
Round 3 |
3-6 |
4-6 |
|
|
L |
10/6 |
Class 5A Region 2 (Greenwood Village, CO) |
Charlie Stern & Jack EikelbernerCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Semi-Finals |
0-6 |
0-6 |
|
|
L |