8/23 |
FMHS Lowry Bishop Invitational (Grand Junction, CO) |
Durango (CO) |
Round 3 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
8/23 |
FMHS Lowry Bishop Invitational (Grand Junction, CO) |
Kyle Saunders & Xander DalkeSteamboat Springs (CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
8/23 |
FMHS Lowry Bishop Invitational (Grand Junction, CO) |
Ryan Westback & Ian PfefferLegend (Parker, CO) |
Round 2 |
4-6 |
6-0 |
11-9 |
|
W |
8/23 |
FMHS Lowry Bishop Invitational (Grand Junction, CO) |
David Kim & Andrew HuynhSmoky Hill (Aurora, CO) |
Round 4 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
8/30 |
Durango (CO) |
Kai Skowlund & Aeden HallDurango (CO) |
Finals |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
8/31 |
Durango (CO) |
Kai Skowlund & Aeden HallDurango (CO) |
Finals |
6-0 |
6-4 |
|
|
W |
9/5 |
Columbine (Littleton, CO) |
Colton Wall & Weston WallColumbine (Littleton, CO) |
Finals |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Connor McKenzie & Auron HoyerRalston Valley (Arvada, CO) |
Round 4 |
6-3 |
|
|
|
W |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Jackson Scott & Logan DaileyHeritage (Littleton, CO) |
Round 2 |
5-7 |
6-4 |
9-11 |
|
L |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Thomas Landmark & Adam AbrahamsonLakewood (CO) |
Round 3 |
8-3 |
|
|
|
W |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Mountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 5 |
5-7 |
|
|
|
L |
9/6 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Kai Skowlund & Aeden HallDurango (CO) |
Round 1 |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
9/17 |
Grand Junction (CO) |
Evan Gear & Christian TuttleGrand Junction (CO) |
Finals |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |
9/19 |
Aspen (CO) |
Georges Ghali & Lukee TralinsAspen (CO) |
Finals |
5-7 |
4-6 |
|
|
L |
9/20 |
Steamboat Springs (CO) |
Dylan Dietrich & Kyle SaundersSteamboat Springs (CO) |
Finals |
6-0 |
6-3 |
|
|
W |
9/24 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Ryder Mancuso & Anthony MartinezGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
9/27 |
Pueblo South Invite 2019 (Pueblo, CO) |
Pueblo West (CO) |
Round 2 |
6-3 |
6-2 |
|
|
W |
9/27 |
Pueblo South Invite 2019 (Pueblo, CO) |
Lewis-Palmer (Monument, CO) |
Round 1 |
6-7 |
6-0 |
1-6 |
|
L |
9/27 |
Pueblo South Invite 2019 (Pueblo, CO) |
Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Round 3 |
7-5 |
6-2 |
|
|
W |
9/27 |
Pueblo South Invite 2019 (Pueblo, CO) |
Arapahoe (Centennial, CO) |
Round 4 |
0-6 |
4-6 |
|
|
L |
10/1 |
Grand Junction (CO) |
Christian Tuttle & Evan GearGrand Junction (CO) |
Finals |
6-1 |
4-6 |
7-6 (7-3) |
|
W |