8/19 |
Mustang Invite (Arvada, CO) |
Jack Mohler Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Round 1 |
6-7 |
6-4 |
0-0 (4-10) |
|
L |
8/19 |
Mustang Invite (Arvada, CO) |
Arvada West (Arvada, CO) |
Round 2 |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
8/22 |
Greeley Central (Greeley, CO) |
Ray Vaughan & Alex Larson-ReyesGreeley Central (Greeley, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
8/24 |
Standley Lake (Westminster, CO) |
Asher Navarra & Cael NavarraStandley Lake (Westminster, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
8/26 |
Centaurus Tournament (Lafayette, CO) |
Ian McGuire & David McCoolErie (CO) |
Finals |
8-5 |
|
|
|
W |
8/26 |
Centaurus Tournament (Lafayette, CO) |
Jeremy Heer & Nolan SwongerFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 2 |
9-7 |
|
|
|
W |
8/26 |
Centaurus Tournament (Lafayette, CO) |
Owen Kolachov & Shreyas SundaresanPeak to Peak (Lafayette, CO) |
Round 1 |
8-5 |
|
|
|
W |
8/29 |
Windsor (CO) |
Kelby Whittington & Jack RaugewitzWindsor (CO) |
Finals |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
8/30 |
Dawson School (Lafayette, CO) |
Kiernan Donohue & Dawson KuselDawson School (Lafayette, CO) |
Finals |
5-7 |
6-1 |
6-4 |
|
W |
9/5 |
Greeley West (Greeley, CO) |
Kash Ells & Gavin PetersenGreeley West (Greeley, CO) |
Finals |
6-3 |
6-0 |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Oliver Haddad & James StreeterAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 6 |
3-6 |
|
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Alec Buchler & Hank InceSteamboat Springs (CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Benjamin Williams & Truman HughesDurango (CO) |
Round 5 |
6-1 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Round 4 |
8-6 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Warren Hoffelt & Robert JohnsonHeritage (Littleton, CO) |
Round 3 |
3-8 |
|
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Jack Savage & Anders StorheimFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 2 |
4-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/11 |
Erie (CO) |
Ian McGuire & David McCoolErie (CO) |
Finals |
7-5 |
6-4 |
|
|
W |
9/12 |
Longmont (CO) |
Luke Riddle & Marsh (John) GephartLongmont (CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/19 |
Silver Creek (Longmont, CO) |
Noah Williams & Cole RobinsonSilver Creek (Longmont, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/21 |
NCAC League Tournament (Greeley, CO) |
Silver Creek (Longmont, CO) |
Semi-Finals |
6-3 |
6-0 |
|
|
W |
9/21 |
NCAC League Tournament (Greeley, CO) |
Booker Whittington & Kelby WhittingtonWindsor (CO) |
Finals |
6-3 |
6-0 |
|
|
W |
9/27 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Luke Norford & Trey ZurcherCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
0-6 |
2-6 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Henry Melchart & Zack ThorntonFort Collins (CO) |
Round 2 |
6-3 |
6-3 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Thomas Stewart & Clayton WernArapahoe (Centennial, CO) |
Round 3 |
3-6 |
2-6 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Max Bills & Crew BowenThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
6-0 |
3-6 |
6-3 |
|
W |