8/19 |
Mustang Invite (Arvada, CO) |
George Fry & Luke CatozzoDakota Ridge (Littleton, CO) |
Round 2 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
8/19 |
Mustang Invite (Arvada, CO) |
Beckett Hardin & Sawyer DillonRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
8/19 |
Mustang Invite (Arvada, CO) |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
8/22 |
Greeley Central (Greeley, CO) |
Daniel Kiburz & Jose RosalesGreeley Central (Greeley, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
8/24 |
Standley Lake (Westminster, CO) |
Lorenzo Delreal & Orion TrujilloStandley Lake (Westminster, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
8/26 |
Centaurus Tournament (Lafayette, CO) |
David Pyun & Vivaan BhardwajPeak to Peak (Lafayette, CO) |
Round 1 |
5-8 |
|
|
|
L |
8/26 |
Centaurus Tournament (Lafayette, CO) |
Ethan Graham & Matto BlyErie (CO) |
Finals |
8-2 |
|
|
|
W |
8/26 |
Centaurus Tournament (Lafayette, CO) |
Evan Prosser & John MillerFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 2 |
6-8 |
|
|
|
L |
8/29 |
Windsor (CO) |
Booker Whittington & Grady ThorneWindsor (CO) |
Finals |
6-1 |
7-5 |
|
|
W |
8/30 |
Dawson School (Lafayette, CO) |
Jack McCormack & Aayush RavulapatiDawson School (Lafayette, CO) |
Finals |
6-2 |
7-6 (7-4) |
|
|
W |
9/5 |
Greeley West (Greeley, CO) |
Weston Goodman & Deondre CalderaGreeley West (Greeley, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Round 6 |
6-4 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Mountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 2 |
8-6 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Carter Andrew & Cooper MarshallHeritage (Littleton, CO) |
Round 4 |
5-8 |
|
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Lakewood (CO) |
Round 3 |
8-6 |
|
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Round 1 |
6-7 (4-7) |
5-7 |
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Aeneas McBrayer & Brady HoerlDurango (CO) |
Round 5 |
6-2 |
|
|
|
W |
9/11 |
Erie (CO) |
Ethan Graham & Braden KnightErie (CO) |
Finals |
6-4 |
5-7 |
7-5 |
|
W |
9/12 |
Longmont (CO) |
Owen Jones & Jack KujawaLongmont (CO) |
Finals |
6-4 |
6-2 |
|
|
W |
9/19 |
Silver Creek (Longmont, CO) |
David Ortiz & Cooper HerschertSilver Creek (Longmont, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/21 |
NCAC League Tournament (Greeley, CO) |
Ajay Romero & Everett MashGreeley Central (Greeley, CO) |
Semi-Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/21 |
NCAC League Tournament (Greeley, CO) |
Longmont (CO) |
Finals |
6-1 |
7-5 |
|
|
W |
9/27 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Kris Kostadinov & Matthew HuCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
1-6 |
0-6 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Luke McKeon & Layton NelsonThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Round 2 |
6-7 |
3-6 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Wesley Loehr & Roman SeliverstovArvada West (Arvada, CO) |
Round 3 |
7-5 |
6-2 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 5 (Centennial, CO) |
Max Holmes & Matteo MealeArapahoe (Centennial, CO) |
Round 4 |
5-7 |
0-6 |
|
|
L |